Odpowiadasz na:
Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek?

~Nikka730
Temat dodał(a):
~Nikka730 -
Ja obecnie jestem w trakcie i powiem wam, że to bardzo ciekawa metoda na detoks i uzupełnienie poziomu witamin w organizmie, a i wagi też się przy tym da zrzucić. Soki są naturalne, kupuje się cały zestaw, Sport Food Soki zdecydowanie miało dobry pomysł z tą dietą!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek?

Napisał(a): ~Marlena -

Jedzenie ma znaczenie! Wierzę w to, odkąd wyleczyłam naturalnymi sposobami swoją tarczycę. Wiem, że można, da się i przede wszystkim warto! Bo zdrowie z natury ma wyjątkową moc i jest czymś, czego nie da nam nic innego. Żadne proszki, suplementy, czy cudowne preparaty na odchudzanie z gazetek. Warto jeść dobrze i słuchać co mają do powiedzenia ludzie, którzy poi prostu znają się na jedzeniu youtube.com/watch?v=O4X4zzOWoMw. To nieprawda, że trzeba wydać bilion złotych monet na pudełkowe diety, aby osiągnąć upragnione wyniki na wadze. Wystarczy po prostu odrobina cierpliwości i porzucenie mitów, na temat tego, co ma nam pomóc. Nie pomogą diety cud i to, do czego nie mamy żadnego przekonania. Nie chodzi o to, żeby działać wbrew sobie, ale żeby wykorzystywać wiedzę, którą mamy, do lepszego działania, funkcjonowania i po prostu, lepszego dbania o siebie. To podstawa, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy za oknem szaleje wirus i trzeba dbać o siebie dbać znacznie bardziej, niż do tej pory.

Napisał(a): ~Hania -

Jakiś czas temu trafiłam na filmiki z serii „Jedz dobrze”. Nie czytałam książki, nie sprawdzałam programu DrDietman, a na całą ideę wpadłam po prostu przeglądając Internet. Nie jestem może osobą otyłą, ale też nie ważę tyle, ile bym chciała. Wiem, że mogę schudnąć, ale brakuje mi metody. Tzn. brakowało. Obecnie zaczęłam bardzo uważnie przysłuchiwać się temu, co mówią eksperci na temat produktów spożywczych i ważnych właściwości, które te produkty posiadają:https://www.y(...)aJ8Ljg. Zaczęłam pracować z tą wiedzą i wprowadzać ją w życie, ponieważ wiem, że to dobre i przede wszystkim zdrowe rozwiązanie. Każdy może sobie przejść na „dietę cud”… Tylko po co później walczyć z konsekwencjami? Przecież bardzo często takie diety odbijają się na zdrowiu. Nie jest to bynajmniej działanie dobroczynne. Łatwo wyjałowić organizm takimi „podejrzanymi” dietami… A odbudowanie go po takim wyjałowieniu to przecież ciężka i długotrwała praca, która nie daje efektów od razu. Pytanie, czy warto się wycieńczać dla wyglądu? Moim zdaniem nie.

Reklama

Napisał(a): ~Jessica -

Zima sprzyja odkładaniu tłuszczu, nie wiem, czy Wy też tak macie, ale ja brak słońca rekompensuję sobie tym, co mam lodówce. Niestety, jak łatwo się domyślić, nie jest to najlepszy sposób na odżywianie. Zwłaszcza, jeśli nie do końca panuje się nad tym, co się posiada w lodówce. Ale znalazłam na to sposób. Od jakiegoś czasu słucham opinii ekspertów, którzy mówią o różnych właściwościach produktów. Np. o właściwościach selera naciowego:https://www.y(...)EdDwpA. To sprawiło, że zaczęłam interesować się nie tylko tym, co mam w lodówce, ale również tym, co kupuję. Jestem singielką, więc nie mam o kogo dbać, na co dzień jestem bardzo zapracowana i często brakowało mi sił, żeby o siebie zadbać. Teraz myślę, że brakowało mi po prostu wiedzy. Bardzo podoba mi się to, że w całej idei dobrego jedzenia na kanale Jedz Dobrze, nie chodzi o konkretne produkty za milion złotych monet, tylko o ogólną ideę dobrego jedzenia. W trosce o własne zdrowie i wygląd, a wszystko sprowadza się do siły natury.

Napisał(a): ~Grażyna Tadla -

Wokół odżywiania w cukrzycy narosło wiele mitów. Sama jestem osobą chorą na tę chorobę i kiedy po raz pierwszy usłyszałam diagnozę, naprawdę się załamałam. Ale głównie dlatego, że nie wiedziałam, co to oznacza. Myślałam, że muszę zrezygnować ze wszystkiego i zgodzić się na wieczną kontrolę i dietę, która niekoniecznie będzie mi pasować.

Na szczęście wpadła mi w oczy książka „Jedz dobrze i nie tyj” Pana Zbigniewa Młynarskiego. Bardzo szybko trafiłam też na jego kanał na YouTube. Zaczęłam fascynować się tą wiedzą i wprowadzać ją w życie. Schudłam a na dodatek czuję się lepiej, dzięki temu, że wiem, co jem. To prawda, że osoby z cukrzycą dla zachowania dobrego zdrowia muszą kierować się pewnymi zasadami, jednak nie musi to być wcale męczące i trudne. Można nadal cieszyć się jedzeniem i smakiem. Jeżeli chorujesz na cukrzycę, lub masz kogoś bliskiego, kto choruje na tę chorobę, razem z Panem Zbigniewem zdemaskuj mity na temat cukrzycy:https://www.y(...)HGZVME. Ja już to zrobiłam i Tobie też polecam.

Reklama