7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Dieta sokowa sportfoodsoki (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Dieta sokowa sportfoodsoki

Napisał(a): ~Kindi77 -

~Klarta Pewnie, ze probówałam. Soki sa bardzo sycące. Dostajesz pakiet 18 soków np na dietę 3 dniową. O ile pamiętam to 6 soków przypadało na 1 dzień. teraz tez bardzo fajną rzecza sa te diety pudełkowe ;)https://www.s(...)food.pl
Bardzo dobrej jakości soki. Ja mam je dosłownie od niedawna. Tzn skończyłam już oczyszczanie tymi sokami. Mnie zaintrygowały transmisje na żywo od sportfood na fb ;)

Reklama

Re: Dieta sokowa sportfoodsoki

Napisał(a): ~drooggora -

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów :) po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa :) bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Biphasic Slim, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56.

Po więcej informacji zapraszam na:http://www.st(...)a.dx.am , studioodchudzania(małpa)protonmail.com
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta sokowa sportfoodsoki