22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń90
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Dieta w ciąży (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dieta w ciąży

Napisał(a): ~HalinaŁDZ -

Hej, jestem w 4 miesiącu ciąży i zastanawiam się jaka jest najlepsza dieta w ciąży? Chodzi mi głównie o to, żeby moje dziecko urodziło się zdrowe i silne, więc nie chce zbytnio jeść tych wszystkich produktów wątpliwego pochodzenia, w których więcej jest chemii niż w nie jednych tabletkach...
Czy dieta w ciąży musi się ograniczać przede wszystkim do produktów ekologicznych? Czy możliwe jest jedzenie słodyczy albo bardziej kalorycznych potraw? Jaka jest wg. Was najlepsza dieta w ciąży?

Z góry dziękuję za pomoc.
INTERIA.PL

Re: Dieta w ciąży

Napisał(a): Gość -

omega 3 czyli olej lniany do diety budwigowej bo ten z ryb jest do niczego producenci oszukuja
ale koszt 25zł ale sie jest pewnym co kupuje
2 produkt to pyłek kwiatowy naturalna multiwitamina przewyszajaca syntetyki z apteki zawiera wszystko mitaminy minerały hormony enzymy białka

Reklama

To, że jesteś w ciąży nie znaczy, że musisz się ograniczać! :) Jasne, należy odłożyć niektóre potrawy i przede wszystkim używki, ale generalnie dieta w ciąży powinna wyglądać tak jak przed ciążą (no, chyba że opychałaś się samymi hamburgerami;)). Jeśli masz na coś ochotę - zjedz to. Organizm w ciąży bardzo często informuje nas jakie składniki są potrzebne :) Generalnie ścisłe trzymanie się diety w ciąży jest bez sensu, trzeba jeść zdrowo i z głową ;)

Reklama

Dieta w trakcie ciąży oczywiście ma znaczenie. Musisz pamiętać, że teraz nie Ty najważniejsza, tylko Twoje dziecko, dlatego musisz się dobrze odżywiać. Dieta w ciąży powinna składać się z zdrowych produktów, nieprzetworzonych. Według mnie dieta w ciąży jest bardzo ważna

Reklama

Napisał(a): twaiwa -

qwert123a Pewnie już jesteś szczęśliwą mamą :) <3 ja właśnie zgłębiam temat! Zczytuję fora i mam kilka fajnych publikacji. Polecam:http://kcalma(...)-kiedy/ :) Fajnie opisane po trymestrze przez dietetyka, mnie wydaje się bardzo przydatne :)
Jak przez dietetyka, to ja też z chęcią zerknę. Jestem pewna, że to najlepsze źródło informacji.

Napisał(a): ~Madleine -

~Grunia Przede wszystkim ważne, aby w ciąży jeść zdrowo! Dobre produkty eko, sprawdzone przyprawy, warzywa i owoce itp. Jest fajny sklep Swojska Piwniczka. Ja się tam zaopatruje od dawna!
Grunia, a ta Swojska Piwniczka to jest sklep stacjonarny, czy internetowy? Bo ja szukam takiego miejsca, gdzie wszystko dostanę. Mało takich sklepów jest.

Napisał(a): ~Grunia -

~Madleine
~Grunia Przede wszystkim ważne, aby w ciąży jeść zdrowo! Dobre produkty eko, sprawdzone przyprawy, warzywa i owoce itp. Jest fajny sklep Swojska Piwniczka. Ja się tam zaopatruje od dawna!
Grunia, a ta Swojska Piwniczka to jest sklep stacjonarny, czy internetowy? Bo ja szukam takiego miejsca, gdzie wszystko dostanę. Mało takich sklepów jest.
Swojska Piwniczka to sklep internetowy. maja bardzo duży asortyment. Znajdziesz tam dosłownie wszystko!

o jaa, pamiętam jak kazałam mężowi biec po lody chałwowe. długo go nie było i zasnęłam :P Rano się okazało że pojechał po nie do sąsiedniego miasta bo nigdzie u nas nie było. jak wrócił i zobaczył że śpię to się załamał biedny. ale jak dziś pamiętam, że to były lody braci koral. On chyba też je zapamięta na długo :D

Napisał(a): kamela -

kasiunianana o jaa, pamiętam jak kazałam mężowi biec po lody chałwowe. długo go nie było i zasnęłam :P Rano się okazało że pojechał po nie do sąsiedniego miasta bo nigdzie u nas nie było. jak wrócił i zobaczył że śpię to się załamał biedny. ale jak dziś pamiętam, że to były lody braci koral. On chyba też je zapamięta na długo :D
jak słodkoo <3 jak mojego poprosiłam o jakiś sok w środku nocy to powiedział "oczywiście kochanie" i zasnął :P No ale trzeba mu przyznać że rano o nim nie zapomniał
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta w ciąży