9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

dietetyczne odzywianie (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dietetyczne odzywianie

Napisał(a): Gość -

Okres letni ma taki urok,ze mozna jesc lekko i chudnac.Co robicie zeby wlasnie wykorzystac ten okres do stracenia zbednych kilogramo,jesli je macie oczywiscie,lub utrzymania wagi.
Czy tylko surowki maja ten atut,ze sprawiaja iz nasza objetosc sie zmniejsza.
Ja uwazam,ze jest to tez zasluga grilla,wtedy mieso nie ejst jeszcze wzbogacane tluszczem,a i w o gole ja mam ochote na inne zupy i inne dania jak przychodzi lato...
Czesto rezygnujemy z ziemniakow i zjadamy kawalek lekkiego miesa z warzywami ugotowanymi na parze.
INTERIA.PL

Re: dietetyczne odzywianie

to moze Ty sie odchudzasz w lecie ale ja nigdy.Mam duzo zajec ,zreszta teraz komunia dziecka .Nawet nie mysle o diecie i odchudzaniu.Co do zpek to w Niemczech sa modne owocowe chlodniki ,takie tez robie .Te zupki maja to do siebie ze nie tucza.Zreszta moj maz mowi ,ze ciala nigdy za duzo ,w czasie choroby jest z czego ''zrzucac'' a on jest bardzo madry i zna sie na tym i wie co mowi.Teraz sa truskawki wiec osoby z nadwaga moga je bezpiecznie zajadac.Ja lubie wszelkie nowalijki ,to tez nie tuczy.Mysle jagienkaa,ze moja odpowiedz Cie zadowoli i wreszcie skonczysz sie ze mnie nabijac i podszywac sie pode mnie.

A ja schudłam 15 kg i jestem , jak modelka ha ha ha . Przez 4 m-ce. . Kto sie odchudza w lecie ? Odchudzać się powinno na przełomie zima/wiosna , aby na początek lata już być filigranowym i tej wersji sie trzymajcie. A co mamy teraz jeść Jaga? Ogórki i pomidory z bakterią EHCE? Kolejny głupawy wątek i jak bardzo " nie na czasie".

Reklama

Reklama

HAHAHA
Przychodzi baba do lekarza i mowi,ze w ogole zle sie czuje po tych tabletkach,ktore jej przepisal,a lekarz,ale to czopki wie pani gdzie sie je stosuje,a ona no wiem...wiec lakarz mowi...ale na pewno...a babka na to oczywiscie ze wiem,przeciez do tylka sobie ich nie wkladam!
hahahaha
A Jagienke znam z CZATA,ale teraz to juz mam maila do niej i jestem jej znajomym na NK:)
Byscie sie zdziwili co za babka!

Reklama

Witam wszystkich;) pierwszy raz na forum;)
Ale kuchnia, jedzenie i wszystko co z tym związane kręci mnie okropnie;) i jakoś tak postanowiłam tu zaglądnąć;).
Zobaczyłam wątek o dietetycznym odżywianiu i wasze wypowiedzi;)
Chciałabym Wam dać dobrą wskazówkę. Myślę, że każda pora jest dobra na odchudzanie, tylko to co najważniejsze przy odchudzaniu, żeby mieć dużo wiadomości na temat stosowanych diet w celu spadku wagi. Bo naprawdę nieracjonalne stosowanie diety jest niebezpieczne dla zdrowia. Owszem wizualnie, ktoś chudnie zewnętrznie twierdząc, że świetna jest dieta ale czy ktoś się zastanawia jaki to ma wpływ na zdrowie. Każdy organizm jest inny, ma inne zapotrzebowania.
A tak na marginesie potrawy grillowane są bardzo niezdrowe, i powodują nowotwory, jednak kto się im oprze;) pamiętajmy, żeby zawsze przy grillowanych potrawkach zajadać równocześnie świeże warzywka, nigdy bez;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: dietetyczne odzywianie