72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
72 ppt ?

Diety nie pomagają! Waga stoi w miejscu. (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Diety nie pomagają! Waga stoi w miejscu.

Napisał(a): Gość -

Już nie wiem co mam robić. Chodzę cały czas głodna, a schudłam może kilogram przez tyle tygodni. Waga stoi w miejscu. Naprawdę bardzo źle się czuję w swoim ciele. Może ktoś z was wie dlaczego mimo moich wysiłków nie chudnę?
INTERIA.PL

Re: Diety nie pomagają! Waga stoi w miejscu.

franny Już nie wiem co mam robić. Chodzę cały czas głodna, a schudłam może kilogram przez tyle tygodni. Waga stoi w miejscu. Naprawdę bardzo źle się czuję w swoim ciele. Może ktoś z was wie dlaczego mimo moich wysiłków nie chudnę?
acha system nazywa się P90X znajdziesz w internecie materiały na ten temat - powodzenia :)

Reklama

Każdy z nas w zależności od wieku, płci, aktywności życiowej, wagi i wzrostu ma swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Ważne, żebyś wiedziała jaka jest twoja Podstawowa Przemiana Materii i jak już będziesz to wiedzieć, to musisz ją teraz podwyższyć, aby móc schudnąć. Niestety głodzenie się ją obniża, dlatego twoje zabiegi nie dają rezultatu. Przeczytaj krótki artykuł wyjaśniający co oznacza Podstawowa Przemiana Materii, co na nią wpływa i jak to wykorzystać, aby móc naprawdę schudnąć bez efektu jojo:
http://otylos(...)kalorie

adulaa Każdy z nas w zależności od wieku, płci, aktywności życiowej, wagi i wzrostu ma swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Ważne, żebyś wiedziała jaka jest twoja Podstawowa Przemiana Materii i jak już będziesz to wiedzieć, to musisz ją teraz podwyższyć, aby móc schudnąć. Niestety głodzenie się ją obniża, dlatego twoje zabiegi nie dają rezultatu. Przeczytaj krótki artykuł wyjaśniający co oznacza Podstawowa Przemiana Materii, co na nią wpływa i jak to wykorzystać, aby móc naprawdę schudnąć bez efektu jojo:
http://otylos(...)kalorie
Tak to prawda. Największą przeszkodą w walce z nadwagą jest wolna przemiana materii. Sam mam ten problem.

Rady z artykułu są fajne. Świetnie się sprawdzą w przypadku osób prowadzących statyczny tryb, życia, ale nie pomogą osobom które maja naturalnie obniżoną przemianę materii np. w wyniku niedoczynności tarczycy.

Reklama

Napisał(a): gość -

hmmm może jeszcze wprowadź jakieś drobne ćwiczenia? to zawsze pomaga i ruszy w końcu wagę, ja np. miałam podobny problem, ale zaczęłam biegać (koło 15 min dziennie), a przed tv lub kompa albo gdy sprzątam zakładam pas odchudzający (mam taki:http://www.ma(...)64.html) i efekty były widoczne już po tygodniu, grunt to się nie poddawać i walczyć

Reklama

Pewnie za dużo kcal dostarczasz organizmowi, a za mało spalasz. Polecam wybrać się do dietetyka, a najpierw do lekarza, aby wykluczyć wszelkie możliwe choroby. On ustali ci odpowiednia dietę, a jesli nie stać cię na wizytę, to radzę ograniczyć pieczywo, słodycze wyeliminować, kupić sobie www.yerba-mate.org zacząć biegać 3 razy w tyg po 45 min i waga powinna spaść.

franny Już nie wiem co mam robić. Chodzę cały czas głodna, a schudłam może kilogram przez tyle tygodni. Waga stoi w miejscu. Naprawdę bardzo źle się czuję w swoim ciele. Może ktoś z was wie dlaczego mimo moich wysiłków nie chudnę?
Tak wiem musisz jeszcze cwiczyc chociaz dwa razy w tygodniu.
Powodzenia i wytrwalosci ja sie tez katuje.

wejdż na stronę aloe vera forewer tam jest dieta oczyszczająca clean9 trwa tylko 9 dni jest kosztowna ok 500 zł ja ją stosowałam i schudłam 20 kg nie przez 9 dni ale to się rozciągneło na ok 2 miesiące ale dietę stosujesz tylko 9 dni przy tym nie zrobiłam ani jednego ćwiczenia
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego mimo diety waga stoi w miejscu
  • waga stoi pomimo diety
  • waga stoi forum
Do góry strony: Diety nie pomagają! Waga stoi w miejscu.