7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +1
7 ppt ?

Dla chleba, panie dla chleba świętych nam potrzeba. - No to sobie doróbcie, a nie zawracacie mi tu głowę. (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dla chleba, panie dla chleba świętych nam potrzeba. - No to sobie doróbcie, a nie zawracacie mi tu głowę.

Napisał(a): ireneo -

To już polityka całymi gębami, bo taki/a był równie użyteczny jak maczuga czy miecz albo wór talentów,
często, by pobudować kościół pod wezwaniem takiego a takiej.
Skrobało się święty życiorys, najlepiej zakończony kaźnią i śmiercia i dorzucano cuda. Z tym ostatnim to najmniej zachodu. Dzisiaj też.
Non profit podrzucę kilkoro spośród ponad trzydziestu do których już modlić się nie trzeba bo wylecieli z listy boskich asystentów. Znaczy przebierańcy albo hochsztaplerzy. I tak:
Krzyś, o nim doniosłem już.
Walenty, tak od walentynek - nie pomoże w niczym.
Zuzanna Rzymska - sfabrykowana dla kościoła. Martyna też Rzymska, podobnie jak Zuzka. Dorotka, też wymyślona od "a" do ścięcia.
Trzeba przyznać że długo zbierano do puszek i za ich obrazki, aż remanent im zaszkodził. Mnie cieszy, że nie zrobiono im krzywdy, a pisali o strasznych. Trochę fotek, żeby nie dać się - tym razem jakiegoś głuptaska😁😁 wydoić na świętego. Krzysztof
Walentyzuza

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Dla chleba, panie dla chleba świętych nam potrzeba. - No to sobie doróbcie, a nie zawracacie mi tu głowę.

Ze względu na dystans reszta zdemaskowanych tu, Zuza. kolejna rzymska
Załączniki:

Re: Dla chleba, panie dla chleba świętych nam potrzeba. - No to sobie doróbcie, a nie zawracacie mi tu głowę.

DorotaJako że konieć wieńczy dzieło, to ten tu (poznajecie?) święty Ireneo, z Lyonu i można sobie powiesić w domu - z patentem, cuda wyrabia, a jakżekupować.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): gość -

Ksiądz na drodze razem z policja tem rozdawał obrazki Św. Krzysztofa za drobny datek i z życzeniami zeby patron chronił na drodze i co teraz, bo to oszustwo.

Napisał(a): ~gość -

gość Ksiądz na drodze razem z policja tem rozdawał obrazki Św. Krzysztofa za drobny datek i z życzeniami zeby patron chronił na drodze i co teraz, bo to oszustwo.
Na ludzką głupotę to żaden święty nie pomoże.

Reklama

~gość
gość Ksiądz na drodze razem z policja tem rozdawał obrazki Św. Krzysztofa za drobny datek i z życzeniami zeby patron chronił na drodze i co teraz, bo to oszustwo.
Na ludzką głupotę to żaden święty nie pomoże.
Nieistniejący z pewnością nie. Może zaszkodzić jak sparciała lina asekuracyjna z gwarancją. Pokropione w koszyku jajo zaśmierdzi się razem z niepokropionym.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dla chleba, panie dla chleba świętych nam potrzeba. - No to sobie doróbcie, a nie zawracacie mi tu głowę.