182
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń427
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +9
182 ppt ?

Dlaczego Bóg Cię nie wysłuchuje?... Błędy podczas modlitwy (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego Bóg Cię nie wysłuchuje?... Błędy podczas modlitwy

Napisał(a): Przemysław -

Piszesz że jesteś stara baba i czy można coś z tym zrobić?Tak,jestem wolny i lubie pozycje 6 na 9 i nie jestem ateistą ani nie nalerzę do żadnych wiar ani sekt.Jestem uczącym się obserwatorem i chętnym w poznawaniu skrytych tajemnic i nieporozumień sekt i wiar.

Napisał(a): ~Ula Kulczyńska -

Oczywiście każdy człowiek (w tym także Ksiądz kanonik ) podejmując problemy religijne staje się automatycznie religioznawcą . Dlatego też sformułowane powyżej pytanie jest częściowo retoryczne. Ale tylko częściowo. Chodzi bowiem o rodzaj uprawianego religioznawstwa i sposób jej uprawiania wdrażania do obiegu ukazywania ludziom na co dzień nie zajmujących się takimi problemami . Można wtedy opowiadać co się zechce , co czyni kler z nudów w kościele wynajdują sobie zajęcia typu , Egzorcyści , które to zajęcie jest już ze sfer psychologii i robi więcej złego ludziom chorym psychicznie niż dobrego , Ale to guzik obchodzi kler . oni dla nudy i pieniędzy zrobią wszystko byle nie musieć wstawać o czwartej z rana do pracy i pracować cały dzień .

Napisał(a): Przemysław -

Bóg już jest zmęczony modlitwami zaś bóg posejdon znóżony w zapomnieniu od tysiecy lat,może pomódlcie się do niego lub zamiast do królowej polski Maryji zawsze dziewicy chociaż i ona jest zmęczona.Wiem!!?Do bogini seksu Afrodyty lub dawno zapomnianych luckich bogów.

Napisał(a): Gość -

Przemysław Bóg już jest zmęczony modlitwami zaś bóg posejdon znóżony w zapomnieniu od tysiecy lat,może pomódlcie się do niego lub zamiast do królowej polski Maryji zawsze dziewicy chociaż i ona jest zmęczona.Wiem!!?Do bogini seksu Afrodyty lub dawno zapomnianych luckich bogów.
Załączniki:

Napisał(a): ~Banita53 -

stevn
Przemysław Bóg już jest zmęczony modlitwami zaś bóg posejdon znóżony w zapomnieniu od tysiecy lat,może pomódlcie się do niego lub zamiast do królowej polski Maryji zawsze dziewicy chociaż i ona jest zmęczona.Wiem!!?Do bogini seksu Afrodyty lub dawno zapomnianych luckich bogów.
Zdjęcie
Żyjący w latach 1581-1656 arcybiskup James Ussher, prymas Irlandii i wice-rektor Kolegium Świętej Trójcy w Dublinie, powszechnie szanowany uczony, obliczył na podstawie niezwykle wnikliwych studiów biblijnych, że świat został stworzony w niedzielę 23 października roku 4004 przed narodzeniem Chrystusa. Jeszcze dokładniejsze badania Pisma Świętego przeprowadzone w r. 1644 przez wice-rektora Uniwersytetu w Cambridge, Johna Lightfoota, wykazały niezbicie, że stało się to o godzinie 9 rano: „heaven and earth, centre and circumference, were created all together, in the same instant, and clouds full of water".
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego Bóg Cię nie wysłuchuje?... Błędy podczas modlitwy