Dlaczego celebrytki śpiewają? (142)

Dlaczego celebrytki śpiewają?

Temat dotyczy artykułu: Dlaczego celebrytki śpiewają?

Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

Komentarze (142)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Descartes -

Kartezjusz powiedział kiedyś: "Myślę, więc jestem". Teraz powinno być "Słyszą mnie/o mnie, więc jestem".
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tanana -

elizie pozazdroscic figury to fakt twarz widzialam bez makijazu uwierzcie tragedia wloski piekne bo dopinane takze taka sytuacja
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Jan -

piosenkarzom nie powinno się płacić.....temat byłby skończony......kapitalistyczne świnie tylko kasa,,..kasa.,...kasa....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kuba -

Przepraszam, kto to jest celebrytka? Czy to pani która wiedziała komu dać a teraz karierę robi dzięki sztucznemu biustowi i na własnej d*pie bluzgając jadem na każdego kto jest jeszcze normalny? Kiedyś nawet istniało odpowiednie określenie na te panie zanim stało się słowem potocznym...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~SG -

najlepsze celebrytki sa na N-k i fejsie :D te przed 60tka gdzie stara rura sie nudzi i ciagle wrzuca swoje sweet focie, obrabia photoshopem a jej mezus biznesmen tyra jak wol :D
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Fan- -

i tak nie ma lepszej od Mielcarz, ..........................
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~anka -

tam wszyscy zostanmy muzykami i bogaczami, hahaha,
to czy mamy do tego predyspozycje nie ma juz dzis znaczenia,
wystarczy potoshop i jazda, glos poprawi technika,
masakra z takimi niby gwiazdami co chca na sile byc slawne i bogate
to to samo co ja bym chciala sprobowac swoich sil na chama, sama bym nie wytrzymala swojego glosu
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz