19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń488
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +5
19 ppt ?

Dlaczego delikatne i wrażliwe kobiety (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego delikatne i wrażliwe kobiety

Napisał(a): Gość -

takie jak E. Herbuś, M. Ogórek czy D. Rudnik są oceniane przez mężczyzn wyżej w kwestii kobiecości i seksowności, niż kobiety o silnej, twardej osobowości typu Olejnik?
To oczywiście tylko przykłady, ale chodzi mi o ten typ kobiecości.
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dlaczego delikatne i wrażliwe kobiety

pugulist takie jak E. Herbuś, M. Ogórek czy D. Rudnik są oceniane przez mężczyzn wyżej w kwestii kobiecości i seksowności, niż kobiety o silnej, twardej osobowości typu Olejnik?
To oczywiście tylko przykłady, ale chodzi mi o ten typ kobiecości.
Bo faceci w kobietach szukają finezji i seksapilu.

Da mnie wartością u kobiet jest właśnie wrażliwość ,delikatność ,wiernoóść ,a ta ostatnia chyba najważniejsza cecha .Jakie to piękne mieć przy sobie kobietę romantyczną wrażliwą ,aż chce się żyć.Oropne jest nawet przebywanie w pracy z kobietami ,które są wybuchowe waleczne i widać ,że wierność nie ma dla nich żadnego znaczenia .Nie każdemu w życiu udało się zdobyć taki skarb ,kobietę wrażliwą wspaniałą ,której można zaufać na całe życie .

Reklama

Gilbert1 W dzisiejszym świecie tak trudno spotkać wrażliwą , delikatną kobietę. Te ciepłe, prawdziwe kobiety są w cieniu wyzywających, twardych,"niekobiecych" kobiet. A szkoda :)
są takie kobiety tylko trzeba to dostrzec,acha dzięki za kawę

Reklama

Gilbert1 W dzisiejszym świecie tak trudno spotkać wrażliwą , delikatną kobietę. Te ciepłe, prawdziwe kobiety są w cieniu wyzywających, twardych,"niekobiecych" kobiet. A szkoda :)
no przecież autor dał przykłady na zdjęciach :P
do tego musi być jeszcze ładna....pani morales...

rositamorales
są takie kobiety tylko trzeba to dostrzec,acha dzięki za kawę
Aaaaa Czerwony Kapturek, witaj :) Skojarzyłem czerwoną różę, wydawała mi się znajoma :))) Na pewno są takie kobiety, ale naprawdę trudno je spotkać.

Kamyczka
no przecież autor dał przykłady na zdjęciach :P
do tego musi być jeszcze ładna....pani morales...
Ale do tych pań - celebrytek - za wysokie progi, a w dodatku zajęte .

Napisał(a): kimikimi -

Zależy, jakie panie.... Ja do chętnych nie nalezę. Poza tym pewna różnica - otwarcie butelki trwa sekundę.
No i bardzo często myli sie seksowność z wyuzdaniem
Kobieta w malej czarnej do kolana może być seksowna. W mini ledwo zakrywającej tyłek i z dekoltem do pępka może być juz tylko wyuzdana i wulgarna - nic pięknego.
Hm. I kobieca kobieta może więcej wymóc na mężczyźnie niz niekobieca. Przypomniała mi sie taka sytuacja. Mam koleżankę - zajmowałyśmy sie w życiu w sumie podobnymi rzeczami. Ale ma właśnie niekobiecy charakter, nawet nie o wygład chodzi.
Byla impreza jeden baaaardzo przystojny kolega nie chciał pomoc nam sprzątać i chciał sie zmyć. A ona do niego tonem dowódcy ze jak to może być, ze ma zostać i pomoc. Myślicie ze to cos dało? Facet zbierał sie do wyjścia.
Celem ratowania sytuacji złapałam go w drzwiach, złapałam za rękę i do ucha poprosiłam żeby został, bo sama bez niego nie dam sobie rady. I tak sprzątał ze zz sie kurzyło, nie pozwolił mi niczego dotknąć, jeszcze kolegom kazał sprzątać. Zamiast odgrażać sie "a idź i tak sobie poradzimy" i sie męczyć wystarczyło powiedzieć na uszko ze nie da sie rady bez niego. Można? Można?

Napisał(a): gość -

Loot1 Da mnie wartością u kobiet jest właśnie wrażliwość ,delikatność ,wiernoóść ,a ta ostatnia chyba najważniejsza cecha .Jakie to piękne mieć przy sobie kobietę romantyczną wrażliwą ,aż chce się żyć.Oropne jest nawet przebywanie w pracy z kobietami ,które są wybuchowe waleczne i widać ,że wierność nie ma dla nich żadnego znaczenia .Nie każdemu w życiu udało się zdobyć taki skarb ,kobietę wrażliwą wspaniałą ,której można zaufać na całe życie .
ładnie,tylko by mężczyzna umiał to docenić...eh

Napisał(a): gość -

Bo lubimy przeciwieństwa. Kobiety męskie, zadziorne, agresywne, pozbawione instynktu opiekuńczego kojarzą się z niedoskonałą wersją mężczyzny, a mężczyzna potrzebuje kobiety a nie niedoskonałej wersji mężczyzny. Niektóre cechy kobiece nas denerwują, ale i tak jest to lepsze niż mieć faceta w spódnicy w domu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego delikatne i wrażliwe kobiety