1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi513
  • Ocen na +-9
1 tys. ppt ?

Dlaczego dla mężczyzn tak ważnym jest by być tym pierwszym? (514)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego dla mężczyzn tak ważnym jest by być tym pierwszym?

Napisał(a): gość -

gość każdy mężczyzna nie tylko chce być tym pierwszym, nie zapominaj o tym, że każdy mężczyzna chce być JEDYNYM. Jak facetowi zachce się k...y to może pójść do agencji
Totalnie 100% - szmata ZAWSZE szmata do trumny !!!
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Jestes rozczarowana swoim pierwszym ?
Prawie rzecz normalna, lecz jesli oczekiwalas na milosc a on ci jej nie odwzajemnil olej to i daj mi znac , byc moze wlasnie ja i ty szukamy sie po swiecie ;-))

Reklama

Do dziewczyn, które popełniły błąd z wyborem odpowiedniego faceta. Większość mężczyzn takie szanuje, choć woleliby dziewicę. Natomiast zero szacunku dla puszczalskich. Takie służą nam tylko do zaspakajania popędu, ale nawet grożąc mi pistoletem nie zaciągnęliby mnie do ołtarza z puszczalską.

Reklama

Opowiem wam historię. Impreza studencka w wynajmowanym mieszkaniu. Przyjeżdża student z innego miasta. Pod koniec imprezy jedna ze współlokatorek idzie z tym chłopakiem do swojego pokoju gdzie robią to w kilku pozycjach, a na koniec mu połyka. Co pomyślał sobie chłopak? Z pewnością, że fajnie było. Kilka lat później ta kobieta wychodzi za mąż za pewnego faceta. Mają dzieci. Mąż nic nie wie o tym co robiła na wymienionej imprezie. A teraz pytanie do pań - jak czułby się mąż gdyby wiedział? Jak czułby się gdyby kiedyś na wakacjach spotkali wraz z dziećmi tego studenta z imprezy? Rozumiecie już drogie panie dlaczego wolimy dziewice?

Reklama

gość Opowiem wam historię. Impreza studencka w wynajmowanym mieszkaniu. Przyjeżdża student z innego miasta. Pod koniec imprezy jedna ze współlokatorek idzie z tym chłopakiem do swojego pokoju gdzie robią to w kilku pozycjach, a na koniec mu połyka. Co pomyślał sobie chłopak? Z pewnością, że fajnie było. Kilka lat później ta kobieta wychodzi za mąż za pewnego faceta. Mają dzieci. Mąż nic nie wie o tym co robiła na wymienionej imprezie. A teraz pytanie do pań - jak czułby się mąż gdyby wiedział? Jak czułby się gdyby kiedyś na wakacjach spotkali wraz z dziećmi tego studenta z imprezy? Rozumiecie już drogie panie dlaczego wolimy dziewice?
- Nic nie rozumiem z tego - chyba normalne dorastanie jak na studiach .....Agata

Po to żebyś nie myślała o innych w trakcie współżycia z nim jako jedynym i wybranym. A niestety kobiety tak mają według badań psychologicznych. A potem porównują, znieważają i pozbawiają "męskości". Tak działa pamięć proceduralna, jak to będzie kolejny mężczyzna chociażby ostatni, to będziesz go oceniała przez pryzmat poprzednich doświadczeń i Ty na tym tracisz i on traci szanse na wyjątkowe i wymarzone życie z jedną i ta jedyną wybraną partnerką, a o tym marzy wielu facetów chociaż publicznie się do tego nie przyznają, bo wyszliby na staroświeckich romantyków, więc udają, że niby im nie zależy. Kobiety "puszczając się", tracą szansę na wyjątkowe życie z prawdziwie kochającym mężczyzną.

gość Facet, który uzależnia związek z kobietą od dziewictwa, nie zasługuje na nią! I jest głupio naiwny, sądząc, że to gwarancja wierności z jej strony. Jak będzie ciekawa albo ten pierwszy będzie kiepski w łóżku lub w życiu, to I TAK SPRAWDZI, JAK TO JEST Z INNYMI... Zrobi to 99% kobie w tej sytuacji. Tak że zdobywcy dziewic, starajcie się dla nich, bo nie znacie dnia ani godziny, kiedy urośnie poroże... Bajeczki, że kobieta będzie wierna pierwszemu, można zostawić dla dzieci z przedszkola - może będzie wierna pierwszemu - KTÓRY BĘDZIE JEJ ODPOWIADAŁ, ale to nie musi być facet, który ją rozdziewiczy. Sprawa jest banalnie prosta - jak ugryziesz ciastko i ci posmakuje, to zjesz kolejne i będziesz takie
kupować, a jeśli spróbujesz i satysfakcja mierna, to prędzej czy później skusisz się na inne. Nie mówię tylko o seksie, ale o całokształcie relacji, na którą jednak ten seks się składa.
Niby tak, ale z drugiej strony, jak w życiu nie jadł ktoś ciastek, to więsza szansa, że to pierwsze mu posmakuje i nie będziesz szukać lepszych. Jasne, że jak cisatko ohydne w smaku to duże pradopodobieństwo poszukiwań lepszego smaku, albo rezygnacja ze słodyczy.

Napisał(a): eryk2 -

Jakby spotkała swojego byłego chłopaka i rozpoczęłaby by z nim romans to niech ma świadomość, że utraciła status partnerki i jednocześnie dopuściła do szukania przeze mnie nowej partnerki.
W ostateczności zostaniemy dobrymi kolegami jeżeli na to zasługuje.

EwelinkaGwiazdka Pytałam już o to kilku mężczyzn, ale żaden jakoś mnie nie przkonał. Jestem dziewczyna i osobiście nie przeszkadza mi, ze nie byłabym tą pierwsza mojego mężczyzny. Nie potrafię więc zrozumieć dlaczego jest to takie ważne dla Was panowie. Moglibyście mi to jakoś łopatologicznie przedstawić.

Dziękuję.
Zostan dalej idiota !

gość Opowiem wam historię. Impreza studencka w wynajmowanym mieszkaniu. Przyjeżdża student z innego miasta. Pod koniec imprezy jedna ze współlokatorek idzie z tym chłopakiem do swojego pokoju gdzie robią to w kilku pozycjach, a na koniec mu połyka. Co pomyślał sobie chłopak? Z pewnością, że fajnie było. Kilka lat później ta kobieta wychodzi za mąż za pewnego faceta. Mają dzieci. Mąż nic nie wie o tym co robiła na wymienionej imprezie. A teraz pytanie do pań - jak czułby się mąż gdyby wiedział? Jak czułby się gdyby kiedyś na wakacjach spotkali wraz z dziećmi tego studenta z imprezy? Rozumiecie już drogie panie dlaczego wolimy dziewice?
Myślimy sobie, że trafiliśmy na kobietę marzeń, a tu na wakacjach dowiadujesz się, że matka twoich dzieci nie dość, że była pokrywana przez przypadkowego samca, to jeszcze połykała jego nasienie. O to chodzi.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • telegonia forum
Do góry strony: Dlaczego dla mężczyzn tak ważnym jest by być tym pierwszym?