167
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń891
  • Odpowiedzi140
  • Ocen na +71
167 ppt ?

DLACZEGO DUDA BOI SIĘ DEBATY TELEWIZYJNEJ? (141)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: DLACZEGO DUDA BOI SIĘ DEBATY TELEWIZYJNEJ?

Napisał(a): Dobrawa1 -

Oto co odpowiedziałeś na ten sam post w innym watku.https://forum(...)3496957
cytat kogo=Grzeszko]
Dobrawa1
~gość
Co ty nie czujesz ,że piszesz głupoty i wklejasz jakieś zdjęcie , to jak taki gość może myśleć o tobie ,czy z tobą wszystko dobrze psychicznie? No nie może. Dobra rób co masz robić ,bo aktywowałeś się na wybory , potem znikniesz! Wiemy umowa zlecenie!
Nic mi do tego, gdzie, za co, kto pracuje. Sam się tym jednak chwali.
Grzeszko

Nigdzie z toba nie idę.
Mam już dosyć na dzisiaj klepania w klawiturę, kobieto. Muszę się położyć spać i troche przespać, bo jutro od rana mam zapiernicz przez tę całą, zwariowaną kampanię!
Zobacz która jest godzina, a ja muszę o 6-ej wstać!
DOBRANOC!
Baw sie dobrze, ale juz beze mnie.
https://forum(...)rona,10
Miłe, że wpadłaś. szczerze mówiąc bardzo tęsknie za tobą wyglądałem. :-)

Nie chwalę się swoją profesją, ale też i jej nie ukrywam. Wszak żadna praca nie hańbi, czyż nie?
To tylko Jarosław Kaczyński, obecny prezes Prawa i Sprawiedliwości, przepracował w swoim zyciu pełne 30 minut!
Całą resztę spędził na ślizganiu się po plecach swojego brata, oraz na zbójectwie politycznym w polskim Parlamencie.
[/cytat]
Nie wstyd ci Grzeszko tak kłmać?
INTERIA.PL

Napisał(a): ~gość -

Przecież my to już znamy. Zwycięstwo Trzaskowskiego oznaczałoby paraliż

Gdy dla pogrążonych w kryzysie przedsiębiorców szykowano tarczę antykryzysową, Senat i Tomasz Grodzki stosowali obstrukcję. Gdy próbowano uchwalić 13. emeryturę, stosowali obstrukcję. A gdy teraz rząd chce wprowadzić bon turystyczny 500 zł na wakacje dla dzieci, stosują obstrukcję. I dokładnie przez co najmniej trzy lata niewolnikami zasady „nie, bo nie” staniemy się, jeśli wybory wygra Rafał Trzaskowski.https://www.t(...)paraliz

Reklama

Grzegorz...no co z tobą:-)

Grzeszko
Dobrawa1
~gość
Co ty nie czujesz ,że piszesz głupoty i wklejasz jakieś zdjęcie , to jak taki gość może myśleć o tobie ,czy z tobą wszystko dobrze psychicznie? No nie może. Dobra rób co masz robić ,bo aktywowałeś się na wybory , potem znikniesz! Wiemy umowa zlecenie!
Grzeszko

Nigdzie z toba nie idę.
Mam już dosyć na dzisiaj klepania w klawiturę, kobieto. Muszę się położyć spać i troche przespać, bo jutro od rana mam zapiernicz przez tę całą, zwariowaną kampanię!
DOBRANOC!

Nie chwalę się swoją profesją, ale też i jej nie ukrywam. Wszak żadna praca nie hańbi, czyż nie?
To tylko Jarosław Kaczyński, obecny prezes Prawa i Sprawiedliwości, przepracował w swoim zyciu pełne 30 minut!
Całą resztę spędził na ślizganiu się po plecach swojego brata, oraz na zbójectwie politycznym w polskim Parlamencie.
https://forum(...)3496957

Reklama

Dobrawa1 Grzegorz...no co z tobą:-)

Grzeszko
Dobrawa1
~gość
Grzeszko

Nigdzie z toba nie idę.
DOBRANOC!

https://forum(...)3496957
Poszedfł sie nachlać soku z buraka. BuDka mu nie pomoże jak zacznie padać. :)No ile ,można pracować dla prezesa Budki. Zrobił sobie przerwę na kanapkę ze sprężyna. :) A teraz jak widać to ze Szwecji wklejają plakaty.

Reklama

Napisał(a): Blandare51 -

Dobrawa1
Grzeszko
Dobrawa1 Ja zaakceptuję każdego prezydenta, którego naród wybierze..p.Trzaskowskiego również.
Nie mogę jednak słuchac tych kłamstw, ciągłej zmiany zdania, zasłaniania się niepamięcią. Tego platania mysli. Nie rozumiem....jak mozna nie pamiętać, że 4 lata temu było się posłem?
A znasz tę wypowiedź Kaczyńskiego?
Ona jest autentyczna i jedynie wykorzystana na potrzeby tego mema.
A zatem nie piszmy juz kto bardziej skłamał i gdzie, oraz kiedy, bo nagle mogłoby się okazać, zę PiS jest tak ubabrany w kłamstwach jak świnia we własnych odchodach.

----
Zdjęcie
Robisz memy...duże, by rzucały się w oczy, by łatwiej oszustwo kłamstwo ludziom wmówić

Jesteś logicznym człowiekiem, doskonale zdajesz sobie sprawę, że manipulujesz. To cecha złego, niebezpiecznego człowieka. W innych sytuacjach...również skłamiesz, oplujesz, bo bedziesz widział w tym swoją korzyśc.
Tym zmyślonym, dostosowanym do swoich potrzeb cytatem posłuzył się również Tomasz Lis.
Prosto z mostu i dosadnie:

Załączniki:

Blandare51
Dobrawa1
Grzeszko
Dobrawa1 Ja zaakceptuję każdego prezydenta, którego naród wybierze..p.Trzaskowskiego również.
Nie mogę jednak słuchac tych kłamstw, ciągłej zmiany zdania, zasłaniania się niepamięcią. Tego platania mysli. Nie rozumiem....jak mozna nie pamiętać, że 4 lata temu było się posłem?
A znasz tę wypowiedź Kaczyńskiego?
Ona jest autentyczna i jedynie wykorzystana na potrzeby tego mema.
A zatem nie piszmy juz kto bardziej skłamał i gdzie, oraz kiedy, bo nagle mogłoby się okazać, zę PiS jest tak ubabrany w kłamstwach jak świnia we własnych odchodach.

----
Zdjęcie
Robisz memy...duże, by rzucały się w oczy, by łatwiej oszustwo kłamstwo ludziom wmówić

Jesteś logicznym człowiekiem, doskonale zdajesz sobie sprawę, że manipulujesz. To cecha złego, niebezpiecznego człowieka. W innych sytuacjach...również skłamiesz, oplujesz, bo bedziesz widział w tym swoją korzyśc.
Tym zmyślonym, dostosowanym do swoich potrzeb cytatem posłuzył się również Tomasz Lis.
Prosto z mostu i dosadnie:
Zdjęcie

To tak wyglądasz ? Zdjęcie z młodości? Młodość w Szwecji?

Grzeszko

To, że napisałem, iż wstaję o 6-ej, bo muszę iść do pracy z powodu kampanii, nie oznacza ciołkowata galareto, że ja przy tej kampanii pracuję. Jako człowiek zatrudniony w mediach, od 1985 roku, muszę pracować efektywniej przy okazji wszystkich tego typu wydarzeń jak kampanie wyborcze, aby nic mi nie umknęło i relacjonować wydarzenia zgodnie z rzeczywistością, bo tego wymagają ode mnie ci, dla których to czynię, czyli wydawcy. TAKI MAM ZAWÓD, GŁĄBIE!

[/b]
Rozbawiłeś mnie tym stwierdzeniem...."relacjonować wydarzenia zgodnie z rzeczywistością, bo tego wymagają ode mnie ci, dla których to czynię, czyli wydawcy."
:-))))))
Widzę twoją rzeczywistość na forum. Dla TVN pracujesz, czy dla wybiórczej?
Jak na dziennikarza przystało....trochę żeś za nerwowy, no i bez kultury.

Grzeszko
Dobrawa1
Grzeszko

Jesteś tak żałosna i żenująca, że słów brakuje, aby cię w ogóle oceniać.
Strasznie nerwowy ten dziennikarz:-))
Chciałabym pytanie ci zadać?
Gdzie mozna twoje relacje z kampanii przeczytać?
Z BYDŁEM NIE ROZMAWIAM!
Bydło się znakuje, poddaje selekcji i prowadzi do rzeźni - NIC POZA TYM!
Jaka mowa nienawiści,chamstwa.Twój szef w sztabie wie ,ze taki jesteś chamski i nietolerancyjny dla kobiety nazywając ją " BYDŁEM" ? Soczek z burak zaszkodził?
« Wróć do tematów
Do góry strony: DLACZEGO DUDA BOI SIĘ DEBATY TELEWIZYJNEJ?