1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń137 tys.
  • Odpowiedzi288
  • Ocen na +-1
1 tys. ppt ?

Dlaczego dziewczyna nie chce seksu? (289)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego dziewczyna nie chce seksu?

Napisał(a): gość -

Drogi kolego jak byliśmy z moimi kolegami ostatnio u niej w gościach to nie miała z tym problemu robiła to z nami pół nocy i nadal dość nie miała. Musi być coś z tobą nie tak masz chyba za małe urządzenie albo jest zakrzywione nie w tę stronę co ona lubi
INTERIA.PL

ja mam 32 lata a czasem tez nie mam ochoty na seks.Jest to spowodowane podejsciem mojego chlopaka,dla niego seks jest podstawa zwiazku i musi byc pare razy dziennie,niestety po urodzeniu dziecka mam inne podejscie do tego i mase obowiązków co powoduje ze nie mam przyjemności z seksu.Widocznie dla niej tez seks nie jest w zwiazku najwazniejszy tylko fakt ze ma kogos na kim moze polegac.Musicie porozmawiac na spokojnie bo inaczej nie wróze wam kolorowej przyszlosci.

Reklama

Czytając wasze odpowiedzi mam wrażenie, że podchodzicie jak dzieci. To, że Twoja dziewczyna nie chce seksu to sprawa jej podejścia do tematu ( będę pewna, że to ten jedyny - a nie ktoś kto uważa że po pół roku to już trzeba seks uprawiać jak się jest razem)a może problemów lub przykrych doświadczeń z płcią męską, która dąży zawsze do parteru i szybkiego końca. Uważam ją za wspaniałą kobietę, która zna własną wartość a miłość dla niej to nie tylko seks ale coś głębszego i trwałego. Zastanów się casanowo nad tym bo może warto przeżyć coś więcej niż chwilę uniesienia.

Reklama

Reklama

ALE TY GŁUPI JESTEŚ!!! DO ŁOŻKA SIE IDZIE PO POŁ ROKU ZNAJOMOSCI WG CIEBIE? PÓŁ ROKU LUDZIE SIE JESZCZE NAWET DOBRZE NIE ZNAJĄ!ŻADNA SZANUJĄCA SIE DZIEWCZYNA NIE POJDZIE DO ŁÓŻKA PO TAK KRÓTKIEJ ZNAJOMOŚCI. JA POSZŁAM Z MOIM FACETEM DOPIRRO JAK BYLIŚMY JUŻ ZARĘCZENI,JAK ZNALIŚMY NASZA PRZYSZŁOŚĆ PO OK 3 LATACH!!

gość ja mam 32 lata a czasem tez nie mam ochoty na seks.Jest to spowodowane podejsciem mojego chlopaka,dla niego seks jest podstawa zwiazku i musi byc pare razy dziennie,niestety po urodzeniu dziecka mam inne podejscie do tego i mase obowiązków co powoduje ze nie mam przyjemności z seksu.Widocznie dla niej tez seks nie jest w zwiazku najwazniejszy tylko fakt ze ma kogos na kim moze polegac.Musicie porozmawiac na spokojnie bo inaczej nie wróze wam kolorowej przyszlosci.
Po przeczytaniu tego co Pani napisała to także nie wróżę Pani kolorowej przyszłości no i współczuję temu facetowi. Chociaż może już znalazł sobie kogoś kogo nie boli ciągle głowa.

Większość facetów skupia sie na technicznej stronie seksu. Bo u nich tak to działa. U kobiet jest inaczej, bardzo wazne są emocje. Jeśli odpowiednio wprowadzisz ją we właściwe emocje to będzie seks i to świetny.
Nie technika jest ważna ani doświadczenie faceta. Ważne jest jakie wzbudza emocje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego dziewczyna nie chce seksu?