1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń137 tys.
  • Odpowiedzi288
  • Ocen na +-1
1 tys. ppt ?

Dlaczego dziewczyna nie chce seksu? (289)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego dziewczyna nie chce seksu?

Napisał(a): gość -

Witam cie serdecznie z tej strony Adam , odpowiec na twoje pytanie jest tylko jedna-
wszystko co mozesz zrobic i aż tyle to ić z partnerką na długi spacer i szczerze z nią porozmawiaj na ten temat ,delikatnie ,spokojnym głosem można naprawde wiele zdziałac, dowiesz sie wtedy o co tak naprawde chodzi.
I zapewniam cie iż bedzie to dla was rozwiązaniem problemu ,dzisiaj mało kto rozmawia naprawde szczerze o swoich potrzebach ,a to jest naprawde warzne.Szczerosc jest kluczem ,wtedy dowiesz sie czy wasz zwiazek ma szanse na przyszłosć czy tez nie , i bedziesz wiedział na czy stoisz.
Pozdrawiam Adam .

Reklama

Żyje z taką już 25 lat. Chłopie, uciekaj puki jeszcze możesz , puki nie ma dzieci i nikogo nie skrzywdzisz. Moja Żona jako partner życiowy we wszystkich innych aspektach jest super ale od momentu gdy została matką bzykać się nie chce i już. Po prostu tego nie potrzebuje . To żebranie o seks po pewnym czasie staje się tak upokarzające że jesteś skazany na zdradę. Ja wytrzymałem 2 lata po ślubie a potem położyłem na to laskę i poszukałem tego na boku . Nie chciałem odchodzić ze względu na dziecko , ale i ją tak na prawdę kochałem i kocham, nie wyobrażam sobie życia pod jednym dachem z nikim innym , a miałem sporo okazji przymierzyć się do tego.
Teraz to mi to nawet odpowiada, co jakiś czas nowa kochanka , nudy nie ma. A żonie powiedziałem sam gdzieś po 6 latach małżeństwa że chodzę na boki bo mi się na samego siebie rzygać chciało że ją oszukuję , choć jakby na jej własne życzenie. Miała obiekcje ze 4 lata jak jeszcze myślała że ją zostawię, teraz jak wie że nie odejdę to jej to zwisa i powiewa.
Ale tego co przechodziłem pierwszych 10 lat po ślubie nikomu nie życzę więc radzę ci zwiń chorągiewkę i szukaj innej.

Reklama

hej hej hej wystarczy że włożysz termofor pomiędzy nogi i trochę zaczniesz się rozgrzewać, powinno wówczas pomóc, kobieta jest jak diesel w zimę, trzeba cierpliwości i bardzo powoli rozgrzewa się, a jak są problemy z rozgrzaniem i z odpaleniem diesla to mężczyzna zostawia diesla i szuka bezproblemowego szybko nagrzewającego się auta z dużym silnikiem benzynowym który szybko wchodzi na wysokie obroty... czy to jest proste ?

Reklama

nelso Hej, po prostu nie wiem co robić, nie wiem co jest nie tak. Jestem z laską od pół roku - bardzo fajna z niej dziewczyna - ale nie chce seksu tłumaczy, że dla niej to jeszcze za wcześnie. Po pół roku za wcześnie?
co może byc nie tak? Staram się być czuły i delikatny i nic...
Nie przejmuj się, po ślubie moze sie okazać fajnym chłopakiem

Napisał(a): Gość -

to czy kobieta/dziewczyna ma ochotę na seks raczej nie zależy od długości chodzenia... tutaj będą miały znaczenie jakieś względy emocjonalne... po prostu może dopytaj, co takiego powoduje, że jest dla niej za wcześnie, powiedz też o swoich obawach (np. wydaje mi się, że możesz mieć obawę typu: skoro nie chce ze mną uprawiać seksu, to znaczy, że jej nie pociągam). a może w waszym związku jest mało albo brak szczerych rozmów?

nelso Hej, po prostu nie wiem co robić, nie wiem co jest nie tak. Jestem z laską od pół roku - bardzo fajna z niej dziewczyna - ale nie chce seksu tłumaczy, że dla niej to jeszcze za wcześnie. Po pół roku za wcześnie?
co może byc nie tak? Staram się być czuły i delikatny i nic...
pol roku to wystarczajacy okres aby sypiac razem,nie chce bo nie widzi,u ciebie dojrzalosci fizycznej,wiesz sa kobiety,dla ktorych jest wszystko jedno z kim sypiaja,a sa kobiety,ktore starannie dobieraja sobie partnerow seksualnych,to nie sa takie same charaktery,wiec nie mierz ta sama miara

Napisał(a): jusxyz -

Może dziewczyna nie czuje się jeszcze na siłach , nie zmuszaj jej tylko cierpliwie czekaj.To ,że ona na razie nie chce to zaleta , bo co to za przyjemność kiedy po tygodniu dziewczyna pcha ci sie do łóżka znaczy ,że jest łatwa a twoja dziewczyna jest WYJĄTKOWA i zapamiętaj to sobie szacunek przede wszystkim, Z pewnością kiedy będzie sama zainicjuje to dając ci znać.
3maj się i nie naciskaj trafił ci się skarb :)

Jeżeli ją kochasz to poczekaj Ona ma juz swoje lata i skoro jest dziewica to moze chce ten swój pierwszy raz przeżyć z kimś wyjatkowym Nie chce sie spieszyc by nie załowac Nie naciskaj na nia bo tak zrazisz ja do siebie:) Wiem co pisze bo też należę do takich dziewczyn:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego dziewczyna nie chce seksu?