14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Dlaczego emeryci są tak nielubiani (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego emeryci są tak nielubiani

Napisał(a): Dobrawa1 -

Ja tam nie mam nic przeciwko emerytom. Szlag mnie trafia, że rodziny o nich nie pamiętają. Teraz na ulicach niewiele staruszków widzę, ale wcześniej...ciągnie taka kobiecina zakupy po chodniku, zgięta nieboga i NIKT z przechodzących obok ...nie pomoże. Tragedia. Ludzie jacyś bez serca. Przed pandemia właśnie...patrzę..biedaczka sapie, ledwo idzie. Zaproponowałam pomoc. Idę z tą babciuńką i pytam...a pani to nie ma pomocy ze strony dzieci? Rozpłakała się na ulicy.
Codziennie się z dziećmi pieklę, by do babci dzwonili, pytali. Np dzisiaj ..rozmawiam z teściową, a ona pierwsze zdanie...wiesz, wczoraj do mnie xxxx dzwonił. Szczęśliwa, zadowolona.
Ktoś może mysli, że się tu chwalę, jestem święta....NIE, NIE. Niezły ze mnie czorcik, ale wrażliwy i nieszkodliwy. Jeśli my nie będziemy uczulac dzieci na potrzeby starszych...nie dziwmy się, gdy o nas potem zapomną.

Reklama

Napisał(a): ~joko -

Dobrawa1 Ja tam nie mam nic przeciwko emerytom. Szlag mnie trafia, że rodziny o nich nie pamiętają. Teraz na ulicach niewiele staruszków widzę, ale wcześniej...ciągnie taka kobiecina zakupy po chodniku, zgięta nieboga i NIKT z przechodzących obok ...nie pomoże. Tragedia. Ludzie jacyś bez serca. Przed pandemia właśnie...patrzę..biedaczka sapie, ledwo idzie. Zaproponowałam pomoc. Idę z tą babciuńką i pytam...a pani to nie ma pomocy ze strony dzieci? Rozpłakała się na ulicy.
Codziennie się z dziećmi pieklę, by do babci dzwonili, pytali. Np dzisiaj ..rozmawiam z teściową, a ona pierwsze zdanie...wiesz, wczoraj do mnie xxxx dzwonił. Szczęśliwa, zadowolona.
Ktoś może mysli, że się tu chwalę, jestem święta....NIE, NIE. Niezły ze mnie czorcik, ale wrażliwy i nieszkodliwy. Jeśli my nie będziemy uczulac dzieci na potrzeby starszych...nie dziwmy się, gdy o nas potem zapomną.
Jak nie szkodliwy, kiedy dobijasz mnie psychicznie. Nie jesteś dobrą kobietą, jesteś,, małodobra".

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Ada777 Dlaczego tak sądzisz ? Emeryci czy w ogóle ludzie starsi są też lubiani .Często służą dobrą radą ,wdzięcznością za jakąś pomoc, sami także potrafią pomóc innym . Być może nie spotkałeś starszych o pogodnym usposobieniu.
Ty jesteś przykładem ile jadu i nienawiści może mieć w sobie stary człowiek.

~gosc Bo są:
Złośliwi
Podli
Upierdliwi
Ksenofobiczni

Może to być wynikiem chorób wieku starczego jak miażdżyca czy Alzheimer.
A moze tym chcą na siebie uwagę zwrócić. Może poszli w odstawkę. byli dobrzy, jak kase dawali, opiekę sprawowali, a gdy sami teraz tego potrzebują...to są ...patrz wyżej.

Napisał(a): Ada777 -

~gość
Ada777 Dlaczego tak sądzisz ? Emeryci czy w ogóle ludzie starsi są też lubiani .Często służą dobrą radą ,wdzięcznością za jakąś pomoc, sami także potrafią pomóc innym . Być może nie spotkałeś starszych o pogodnym usposobieniu.
Widzę,że piszesz o sobie !

Napisał(a): abce -

~gość
W komentarzu " Ada777" nie dostrzegam tego o czym Ty piszesz w swojej wypowiedzi . W swoim zaślepieniu napisałeś to co Ty czujesz do ludzi starszych EMERYTÓW .
Kontroluj swoje wypowiedzi - do kogo i o czym piszesz !

gość Dobrawo,Fela,Soraya a o nickach pisanych z gościa nie wspomnę.
Przyganiał kocioł garnkowi"
Owszem, miałam te nicki. W jakiej kolejności sama już nie pamiętam:-)
NIGDY nie pisałam jednocześnie z 2 nicków, bo nigdy nie jechałam na 2-3 nickach jednocześnie.
Ludzie to chore. To jakies rozdowojenie jaźni. Samemu sobie odpowiadać? Kogo ktoś chce oszukać? Mnie to lata, ale ta osoba sama się zawikła, jeżeli już się nie zawikłała w swoich osobowościach, psychice. Ja się tych wczęsniejszych nicków nie wypieram, jak to niektórzy teraz robią. Pisze z 2, 3 kont i się wypiera. W tej sytuacji...to komuś już na mózg dokłądnie padło.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego emeryci są tak nielubiani