48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń766
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-61
48 ppt ?

Dlaczego fajni faceci są zajęci? (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego fajni faceci są zajęci?

Napisał(a): ~Panna x -

Kocham chyba kocham żonatego faceta. Znamy się około 5 lat ale od maja spotykamy się na rozmowy o wszystkim i o niczym i na seks. Najgorsze , że mieszkamy w tym samym mieście , miasto male gdzie wszyscy się jednak znają ale Ja go nie znałam wcześniej ani jego synów którzy są w moim wieku M. i R. mają już swoje rodziny . Mogłam sobie go odpuścić na pierwszym spotkaniu gdy przy kawie powiedział mi , ze ma żonę ale nie potrafiłam.... Chciałam się z nim przyjaznić nic więcej nie wiedziałam jednak , że to tak się skończy.... , że wylądujemy w łóżku po 5 latach znajomości teraz sypiamy z sobą raz na miesiąc , chyba jemu to wystarcza.... Dziś pisał na portalu do mnie , że dawno nie widzieliśmy się , gdyby On wiedział co czuję chyba czuję do Niego to by sama nie wiem co by z tym zrobił wiem i mam świadomość nie zostawi żony dla mnie Ja jestem za młoda dla Niego mogłabym być jego córką .Nie potrafię przestać o Nim myśleć ....
INTERIA.PL

Re: Dlaczego fajni faceci są zajęci?

Napisał(a): A44 -

Sama się na to zgadzasz, jesteś zabawką w jego rękach. Tracisz swoje najpiękniejsze lata życia dla kogoś, kto już ma rodzinę a ciebie potrzebuje raz na miesiąc. Czy to nie jest żałosne? Mógłby skorzystać z usług panienek z agencji. A tak? Ma za darmo.
Przepraszam za ostre słowa, ale nie mogłam inaczej.
Przemyśl wszystko i zacznij żyć naprawdę, czego ci szczerze życzę. :)

Napisał(a): Gość -

Powiem szczerze nie lubię takich tematów denerwują mnie ,bo tak jest gdzieś tam sobie jakaś X i spotyka sie z facetem o wiele lat starszym (skoro ma synów w twoim wieku to podejrzewam ,że ta róznica jest nie do przeskoczenia ) i udaje za przeproszeniem "głupią ,że nic nie wiedziała o żonie to jest bardzo naiwne twierdzenie skoro facet jest tyle lat starszy to mogłaś się spytać czy ma żonę ? ,a tak stałaś się młodą "kochanicą" -głupią gąską ,która nie zna życia sorry ,ale inaczej tego nie napisze .Zrobisz co będziesz uważała za stosowne ,ale nie mam zbytnio dobrego zdania o tego typu związkach .Nie ma fajnych facetów w twoim wieku? musisz samych zaobrączkowanych kusić? kiedyś może cie to samo spotkać zostaniesz zdradzona i nic nie będziesz wiedziała . Takie młode jak ty są dla mnie poprostu żałosne tak delikatnie pisząc ;-) milych łowów.

Reklama

Reklama

A44 Sama się na to zgadzasz, jesteś zabawką w jego rękach. Tracisz swoje najpiękniejsze lata życia dla kogoś, kto już ma rodzinę a ciebie potrzebuje raz na miesiąc. Czy to nie jest żałosne? Mógłby skorzystać z usług panienek z agencji. A tak? Ma za darmo.
Przepraszam za ostre słowa, ale nie mogłam inaczej.
Przemyśl wszystko i zacznij żyć naprawdę, czego ci szczerze życzę. :)
Nic dodać....nic ująć.......

Reklama

I jeszcze taka drobna uwaga na marginesie moim zdaniem fajni mężczyżni nie zdradzają :)tylko są wierni swoim żonom tak ja to widzę i nie szukają przygód i seksu z młodymi "siksami" gdyż tacy mężczyzni są napaleni na młode cialo i nic poza tym no ,a głupie gąski dają się nabrać "na wielką miłość" .Nie widzę nadto by przeszkadzało ci to ,że ma żonę w innym wypadku dałabyś sobie z nim spokój .Chciałam to dopisać do swojej wypowiedzi.I tyla!!!

Ostatni , usunięty teks : Faithhill zdążyłam przeczytać....xD
I powiem Ci : Faithhill że masz rację!!!:))))

(może nie usunięty..? Interia mi wariuje..xd)

Napisał(a): ~łąka -

Masz deficyt uczuć od ojca lub brak ojca w życiu . To pcha Cię w ramiona starszego .
Szkoda Ciebie.Jesteś młodziutką dziewczyną , całe życie przed Tobą . Warto poszukać związku z przyszłością -związku z rówieśnikiem ,z którym będziecie od podstaw tworzyć swoje życie.
Ten człowiek ma swoje życie , obowiązki wobec rodziny ,którą stworzył .On zbłądził , ale będzie miał szanse naprawić swój błąd , gdy Ty odejdziesz. Odejdź .Nie rań innej kobiety.Będziesz mogła z tym żyć?

Bodziu post już jest :) ,a interia ci nie "wariuje" tylko mi znowu znikają posty tyle ,że to coś u mnie jak juz pisałam router albo co innego:) .Szkoda ,że sama autorka sie nie odzywa ciekawa jestem ile ona ma lat ,bo ona pisze ,że są z sobą juz 5 lat no totalna paranoja pewnie jakaś prowokacja to już na początku związku sie pyta "masz kogoś" ,a po niej to spływa . Karinanati słówko do ciebie zdecydowanie nie pochwalam takiego zachowania jak prezentuje autorka owszem jej kochanek jest szczwanym lisem ,ale ona nie lepsza dobrali sie jak w przysłowiowym korcu maku:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego fajni faceci są zajęci?