2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń224 tys.
  • Odpowiedzi369
  • Ocen na +542
2 tys. ppt ?

Dlaczego głosowali na Trzaskowskiego? Ostatnie podsumowania wyborów prezydenckich (370)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego głosowali na Trzaskowskiego? Ostatnie podsumowania wyborów prezydenckich

Napisał(a): apollo87 -

CBOSowi skończył się gorący czas sondażowy, jednak wciąż bada zachowania Polaków - w tym wyborcze. Ostatnio zadał wyborcom pytanie o to, czy wyborcy głosowali z faktycznej wiary w swego kandydata, czy po to, aby drugi kandydat nie wygrał.

Wyniki są jednoznaczne - nastąpił znaczący wzrost głosów negatywnych, czyli oddanych "przeciw" przeciwnikowi. Szczególnie wyborcy Trzaskowskiego byli elektoratem negatywnym - aż 46% zagłosowało na niego tylko po to, by Duda nie objął drugiej kadencji. W przypadku Dudy odsetek był znacznie mniejszy - tylko 12% oddało na niego głos przeciw Trzaskowskiemu.

Cóż, PO od lat gra śpiewką antyPiSowską. Czy może ona doprowadzić tę partię do wygranej?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego głosowali na Trzaskowskiego? Ostatnie podsumowania wyborów prezydenckich

Napisał(a): Derick -

apollo87 jest na funkcji platnego moderatora dyskusji internetowych, czyli tworzy kontrowersyjne tematy, aby ludzie o IQ malpy brali sie za kudly. Sam nie ucestniczy w dyskusji a tylko smieje z idiotow, ktorzy jak niewolnicy, sprytnie sprowokowani, darmowo pracuja na zyski Interii a funkcyjnym na wysoka pensje. Sprawdzcie na jego koncie ile ma zalozonych tematow a ile odpowiedzi i jakich.
:-D

Re: Dlaczego głosowali na Trzaskowskiego? Ostatnie podsumowania wyborów prezydenckich

Napisał(a): ~vvvvvvvvvvv1 -

Wyborcy zostali oszukani przez PiS i Dudę, w gospodarce nie naprawiono niczego w polityce wprowadzono PROWOKACJE z czasów Józefa Stalina oczerniania wszystkich niewygodnych osób i opcji politycznych. Do władzy wrócili towarzysze PZPR-u którzy razem z WRON-ą i płatnymi kapusiami w sutannach stanem wojennym zniszczyli SOLIDARNOŚĆ. Obecnie udają troskliwych o Polaków aby INFLACJĄ ograbić każdego pracującego, emeryta, rencistę, otrzymującego 500 +, przedsiębiorców. PiS przywraca PR państwo policyjne dlatego prawie 50 % społeczeństwa chce zmian.

Reklama

Napisał(a): ~jahu -

Też nie głosowałem na Trzaskowskiego, ale przeciwko Dudzie. Ta anty pisowska śpiewka "opozycji" nie zapewni jej zwycięstwa a wręcz przeciwnie. Oni nie potrafią prowadzić kampanii wyborczych. Przed wyborami do UE i ostatnimi prezydenckimi a także przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi, każdy członek PiS-u od Prezesa aż po ostatniego trolla. wręcz wywrzaskiwał w przestrzeni publicznej jak dobrze nam PiS zrobi jak wygra wybory. Co na to "opozycja"?? Nasz program jest w internecie, opublikujemy go publicznie w mediach i na wiecach w terminie późniejszym. Wynik wyborów mówi wszystko.

Napisał(a): ~nata -

PO nie wygra jesli bedzie w reke w reke glosowac z PISEM za podwyzkami. sprzedali sie za kase. Glosowalam za Trzaskowskim bo jestem ANTYPIS ale po tym numerze z 57% podwyzki w kryzysie to koniec panowie i panie z sejmu i senatu.

Reklama

Napisał(a): ~Orazm -

~nata PO nie wygra jesli bedzie w reke w reke glosowac z PISEM za podwyzkami. sprzedali sie za kase. Glosowalam za Trzaskowskim bo jestem ANTYPIS ale po tym numerze z 57% podwyzki w kryzysie to koniec panowie i panie z sejmu i senatu.
tak jakby ktoś takim dziwadłem jak ty sie przejmował. Napisał poprzednik jak się ma IQ gałęziowca to siedzi się na gałęzi i nie schodzi do laptopa

Reklama

Napisał(a): ~zynio -

gość Platnym kapusiem byl Bolek Walesa azlodziejem zyjacym z korupcji źaba Donald Tusk
Zmarly dzisiaj WUJEC TO BYLA OSOBA JEDNA Z NAS TACALA RESZTA BOLKI DONKI IRESZTA TA APARATCZYKOW KOMUNO-KAPITALISTYCZNYCH STWORKOW NACHRAPALI SIE NAKADLI I ZAPOMNIELI SZYBKO DLACZEGO WALCZYLISMY MY POLACY ZOSTALISMY Z REKAMI W NOCNIKU

Napisał(a): ~jaa -

"Cóż, PO od lat gra śpiewką antyPiSowską. Czy może ona doprowadzić tę partię do wygranej?"
nie, stanowczo nie. chociaż trzaskowskiemu brakło 1,05% do wygranej czyli może. pis powinien grać śpiewką antyPOwską i zamiast 12% antyPO zrobić 46% antyPO

Napisał(a): ~Jarosław -

A ponad 50 % zmian nie chce i wybrało Andrzeja Dudę. Pora uszanować demokratyczny werdykt narodu i zacząć działać razem na rzecz budowy Polski, a nie użalać się nad porażka. To tylko bardziej przykro się robi i trudniej. A czas ważny nadchodzi. Trzeba nam zgody i pracy, Zachęcam wszystkich

Napisał(a): ~wert -

~vvvvvvvvvvv1 Wyborcy zostali oszukani przez PiS i Dudę, w gospodarce nie naprawiono niczego w polityce wprowadzono PROWOKACJE z czasów Józefa Stalina oczerniania wszystkich niewygodnych osób i opcji politycznych. Do władzy wrócili towarzysze PZPR-u którzy razem z WRON-ą i płatnymi kapusiami w sutannach stanem wojennym zniszczyli SOLIDARNOŚĆ. Obecnie udają troskliwych o Polaków aby INFLACJĄ ograbić każdego pracującego, emeryta, rencistę, otrzymującego 500 +, przedsiębiorców. PiS przywraca PR państwo policyjne dlatego prawie 50 % społeczeństwa chce zmian.
Człowieku dla ciebie nie jest ważna Polska tylko POmiot zdrajców.

Napisał(a): ~axel -

Na durnia głosowali durnie, jak można szybę lepić taśmą...to m.in. zdecydowało, że na paproka lepiacza nie głosowałem. No a poza tym jak ktoś jest kolegą nitrasowca, czy jakiegoś innego szczerbatego tłumoka to sam jest też tłumokiem. A ja nie chcę by tłumok był prezydentem mojego kraju!

Napisał(a): ~gosć -

~jahu Też nie głosowałem na Trzaskowskiego, ale przeciwko Dudzie. Ta anty pisowska śpiewka "opozycji" nie zapewni jej zwycięstwa a wręcz przeciwnie. Oni nie potrafią prowadzić kampanii wyborczych. Przed wyborami do UE i ostatnimi prezydenckimi a także przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi, każdy członek PiS-u od Prezesa aż po ostatniego trolla. wręcz wywrzaskiwał w przestrzeni publicznej jak dobrze nam PiS zrobi jak wygra wybory. Co na to "opozycja"?? Nasz program jest w internecie, opublikujemy go publicznie w mediach i na wiecach w terminie późniejszym. Wynik wyborów mówi wszystko.
Uwielbiam być na śmieciówce, żebrać o pracę ,zobaczyć aktualizację mojej przyszłej emerytury z OFE,słyszeć pinendzy ni ma...Szkoda wymieniać dalej bo gimbaza i tak nie pamięta a na żelki dostanie od soku z buraka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego głosowali na Trzaskowskiego? Ostatnie podsumowania wyborów prezydenckich