130
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +7
130 ppt ?

Dlaczego jest teraz tak ciężko o faceta ?? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego jest teraz tak ciężko o faceta ??

Napisał(a): Gość -

Ja nie wiem co ze mną jest nie tak ?? mam 25 lat, szczupła nie wysoka 162 cm wzrostu ... w sumie normalna laska ze mnie ... i teraz jest pytanie ... jakie dziewczyny w dzisiejszych czasach Panowie poszukują ?? jakie mają być kandydatki na żony itp.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego jest teraz tak ciężko o faceta ??

Nic z tobą nie jest nie tak, to poprostu kwestia prwdopodobieństwa i wymagań potencjalnych partnerów, dużo osób jest przewartościowanych wewnętrznie ale i dużo niedowartościowanych.
Nie napisałaś nic o swoim charakterze a to ma znaczenie.
Pytanie czy wolisz dawać czy dostawać oraz czy zachowujesz się pasywnie i czekasz na księcia z bajki czy wykonujesz również jakieś ruchy.
To jaka powinna być żona dla męża jest ładnie zawarte w przysiędze małżeńskiej, wiem, że to frazesy ale tak jest.
Pozdrawiam

Napisał(a): gość -

Myślę że tak formułując pytanie - przestajesz być interesująca pod względem intelektualnym ( pod innym trudno powiedzieć bez obrazka ).To nie hipermarket gdzie towar dostosowuje się do klienta .Kobiety pewne swojej wartości i mądre,umiejące sobie radzić ze sobą zawsze będą obiektem pożądania i to bez względu na urodę.Co wynika z pytania ? Ano to że w celu zdobycia faceta chcesz się dostosować,że ulegasz presji otoczenia ,że zazdrościsz bo one mają ,że już mam 25 lat i nic .Te wszystkie rozchwiane myśli są w oczach inteligentnego faceta widoczne jak na dłoni , no chyba że wolisz takiego co zagląda tylko w dekolt i nic go więcej nie interesuje . Trudno być atrakcyjnym dla kogoś nie będąc atrakcyjnym dla siebie.

Reklama

Pomijając kwestie charakteru, jeżeli chodzi o fizycznośc to oboje powinniscie miec wydepilowane miejsca intymne, swiadczy to o dbaniu o siebie i partnera, a także daje wielką radość z sexu. :D To tak pokrótce. :P

Reklama

gość Pomijając kwestie charakteru, jeżeli chodzi o fizycznośc to oboje powinniscie miec wydepilowane miejsca intymne, swiadczy to o dbaniu o siebie i partnera, a także daje wielką radość z sexu. :D To tak pokrótce. :P
------- jasne , a najllepiej użyć folii bąbelkowej jako separatora z jednym otworem w odpowiednim miejscu :-)

Gosc88 Ja nie wiem co ze mną jest nie tak ?? mam 25 lat, szczupła nie wysoka 162 cm wzrostu ... w sumie normalna laska ze mnie ... i teraz jest pytanie ... jakie dziewczyny w dzisiejszych czasach Panowie poszukują ?? jakie mają być kandydatki na żony itp.
Zadaję sobie to samo pytanie co ty! jestem romantykiem ,potrafię dawać nie tylko brać,jak kocham to do konca życia...do puki smierć nas nie rozłączy ,mam więcej cech dobrych niż złych ,czyli mam pecha tak ?
Faceci nie chcą takich kobiet... mądrych ,umiejących zadbac o wszystko ,takie kobiety są dla nich zagrożeniem ,najlepiej zgrywać ciemną idiotkę .

Reklama

gość
Gosc88 Ja nie wiem co ze mną jest nie tak ?? mam 25 lat, szczupła nie wysoka 162 cm wzrostu ... w sumie normalna laska ze mnie ... i teraz jest pytanie ... jakie dziewczyny w dzisiejszych czasach Panowie poszukują ?? jakie mają być kandydatki na żony itp.
Zadaję sobie to samo pytanie co ty! jestem romantykiem ,potrafię dawać nie tylko brać,jak kocham to do konca życia...do puki smierć nas nie rozłączy ,mam więcej cech dobrych niż złych ,czyli mam pecha tak ?
Faceci nie chcą takich kobiet... mądrych ,umiejących zadbac o wszystko ,takie kobiety są dla nich zagrożeniem ,najlepiej zgrywać ciemną idiotkę .
Nieprawda !!! Na tych co nie doceniają tego nie warto zwracać uwagi ,chociaż trudno mi uwierzyć że facet mający trochę oleju w głowie zdecyduje się na 50 lat życia z kimś kto nie ma rozumu i charakteru . Przecież to koszmar i męka przebywać całe życie w towarzystwie osoby która cię nie inspiruje i motywuje bo po co . kucharka- sa restauracje,praczka -autmat to załatwi no zostają dzieci no ale z ciemnej masy i chleb ciemny . Reasumując tylko debil będzie szukał dziewczyny bez charakteru i głupiutkiej !!

gość Myślę że tak formułując pytanie - przestajesz być interesująca pod względem intelektualnym ( pod innym trudno powiedzieć bez obrazka ).To nie hipermarket gdzie towar dostosowuje się do klienta .Kobiety pewne swojej wartości i mądre,umiejące sobie radzić ze sobą zawsze będą obiektem pożądania i to bez względu na urodę.Co wynika z pytania ? Ano to że w celu zdobycia faceta chcesz się dostosować,że ulegasz presji otoczenia ,że zazdrościsz bo one mają ,że już mam 25 lat i nic .Te wszystkie rozchwiane myśli są w oczach inteligentnego faceta widoczne jak na dłoni , no chyba że wolisz takiego co zagląda tylko w dekolt i nic go więcej nie interesuje . Trudno być atrakcyjnym dla kogoś nie będąc atrakcyjnym dla siebie.
cytat
Kobiety pewne swojej wartości i mądre,umiejące sobie radzić ze sobą zawsze będą obiektem pożądania i to bez względu na urodę.
Ja bym się z tym nie zgadzam .....faceci patrzą na urodę ,sposób mówienia,poruszania się ,a ważny dla nich jest głos.Powiedzmy że mam te cechy mądra,umiejąca sobie radzić ze sobą ...dochodzi do spotkania a on mi oświadcza że mój głos nie za bardzo pasuje do mnie,albo jestem ciężka czyli wysportowana,inni się czepią moich włosów że mam za krótkie,to znowu jestem za wysoka ,to ze palę papierosy .
dobrze! papierosy ....mogę się dostosować do drugiej osoby ,a co z resztą ?
To nie kobiety szukają ksiecia z bajki , to faceci szukają księżniczek .
Jestem sobą, nie chcę udawać kogoś innego ,czy głos ,sposób poruszania się, jest taki ważny w życiu!

[cytat=
Kobiety pewne swojej wartości i mądre,umiejące sobie radzić ze sobą zawsze będą obiektem pożądania i to bez względu na urodę.
Ja bym się z tym nie zgadzam .....faceci patrzą na urodę ,sposób mówienia,poruszania się ,a ważny dla nich jest głos.Powiedzmy że mam te cechy mądra,umiejąca sobie radzić ze sobą ...dochodzi do spotkania a on mi oświadcza że mój głos nie za bardzo pasuje do mnie,albo jestem ciężka czyli wysportowana,inni się czepią moich włosów że mam za krótkie,to znowu jestem za wysoka ,to ze palę papierosy .
dobrze! papierosy ....mogę się dostosować do drugiej osoby ,a co z resztą ?
To nie kobiety szukają ksiecia z bajki , to faceci szukają księżniczek .
Jestem sobą, nie chcę udawać kogoś innego ,czy głos ,sposób poruszania się, jest taki ważny w życiu!
[/cytat]
Kobiety "pewne swojej wartości" to niereformowalne egoistki.
Faceci szukaja księżniczek? chyba tacy co ich jeszcze nie spotkali.
Księsniczka to biedna istota, zatrzymana w czasie, w formie,
z infantylnego dzieciństwa. Ma takie dziury w swoiej psychice,
że przy niej ser z dziurami to lita skała. To przekładaniec

ujjj Nic z tobą nie jest nie tak, to poprostu kwestia prwdopodobieństwa i wymagań potencjalnych partnerów, dużo osób jest przewartościowanych wewnętrznie ale i dużo niedowartościowanych.
Pytanie czy wolisz dawać czy dostawać oraz czy zachowujesz się pasywnie i czekasz na księcia z bajki czy wykonujesz również jakieś ruchy.
To jaka powinna być żona dla męża jest ładnie zawarte w przysiędze małżeńskiej, wiem, że to frazesy ale tak

jest.
Pozdrawiam

Hmmm... charakter no wiesz ... nie jestem jakaś tam zadufana tylko w sobie ... cenie i szanuje innych ludzi i za to chyba jak potrzebuje pomocy od innych to zawsze mi pomagaja ... a jak ja moge to i tez pomoge ... a moze problem tu tkwi ze jak ja mieszkam na wsi dosc takiej wiekszej to faceci wola babki z miasta ??? paniuskie ktore patrza jak tu sie nie ubrac i jakiegoi bogacza nie zlapac ???

Mam wszystko na swoim miejscu ,potrafię się dostosować do każdego ,rozmawiam z głupim jestem głupia,z mądrym jestem mądra , nie mam problemów komunikatywnych,jestem lubiana ,zapraszana na wszystkie imprezy , mam hobby ...lubię łowić ryby,znam się mechanice ,potrafię naprawić kran,hydraulika to nie dla mnie problem ,umiem wiele rzeczy ,co nie która koleżanka mi zazdrości ,więc pytam co ze mną nie tak jest ?
Jestem przeciętnej urody ,modnie się ubieram,potrafię się zachować ,nie należę do ą,ę
więc jak ....jestem pewna swej wartości

Gosc88
ujjj Nic z tobą nie jest nie tak, to poprostu kwestia prwdopodobieństwa i wymagań potencjalnych partnerów, dużo osób jest przewartościowanych wewnętrznie ale i dużo niedowartościowanych.
To jaka powinna być żona dla męża jest ładnie zawarte w przysiędze małżeńskiej, wiem, że to frazesy ale tak

jest.
Pozdrawiam

Hmmm... charakter no wiesz ... nie jestem jakaś tam zadufana tylko w sobie ... cenie i szanuje innych ludzi i za to chyba jak potrzebuje pomocy od innych to zawsze mi pomagaja ... a jak ja moge to i tez pomoge ... a moze problem tu tkwi ze jak ja mieszkam na wsi dosc takiej wiekszej to faceci wola babki z miasta ??? paniuskie ktore patrza jak tu sie nie ubrac i jakiegoi bogacza nie zlapac ???
To nie ma żadnego znaczenia czy kobieta jest ze wsi czy z miasta .Sama widzisz na forum jakie maja marzenia bezmózgowce.Wypakowani z małym ptaszkiem ,mózg nadający sie już do kasacji ,szpanującym autem na raty,żerujący przez cały czas na rodzicach .Gdzie taki rozpozna wartość kobiety jak sam nie jest nic warty.
Jeżeli nie ubierasz się w cuchy prześwitujące swojej bielizny,stringi ,staniczek ,nie masz długich pięknych włosów opadających na jedną stronę twarzy ,nie masz na nosie okularów przeciw słonecznych ,na widok faceta lekko podnosisz okulary popatrzysz w oczy ,namietnym cichym ,spokojnym głosem mówisz do niego hello ,będąc w kawiarni przygryzasz jedną stronę wargi ,to ich bardzo podnieca,najlepiej skorzystać z szkoły seksownego chodzenia .
Marzenia bezmózgowców....
Z tobą jest wszystko ok ,jesteś sobą na pewno gdzies jest ktoś kto doceni ciebie takąjaką jesteś ,nie wszyscy faceci to bezmózgowce

gość
Gosc88

jest.
Pozdrawiam

To nie ma żadnego znaczenia czy kobieta jest ze wsi czy z miasta .Sama widzisz na forum jakie maja marzenia bezmózgowce.Wypakowani z małym ptaszkiem ,mózg nadający sie już do kasacji ,szpanującym autem na raty,żerujący przez cały czas na rodzicach .Gdzie taki rozpozna wartość kobiety jak sam nie jest nic warty.
Jeżeli nie ubierasz się w cuchy prześwitujące swojej bielizny,stringi ,staniczek ,nie masz długich pięknych włosów opadających na jedną stronę twarzy ,nie masz na nosie okularów przeciw słonecznych ,na widok faceta lekko podnosisz okulary popatrzysz w oczy ,namietnym cichym ,spokojnym głosem mówisz do niego hello ,będąc w kawiarni przygryzasz jedną stronę wargi ,to ich bardzo podnieca,najlepiej skorzystać z szkoły seksownego chodzenia .
Marzenia bezmózgowców....
Z tobą jest wszystko ok ,jesteś sobą na pewno gdzies jest ktoś kto doceni ciebie takąjaką jesteś ,nie wszyscy faceci to bezmózgowce
Nie uwazam ze wszyscy faceci to bezmozgowcy :P sa rozni jak i sa rozne babki .. taki nasz ten swiat ..
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem ciężka
Do góry strony: Dlaczego jest teraz tak ciężko o faceta ??