46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń786
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +12
46 ppt ?

Dlaczego jest tyle kochanek? !!!!! (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego jest tyle kochanek? !!!!!

Napisał(a): Gość -

Dlaczego jest tyle kochanek ??

Dlaczego co drugi wątek to wpisy biednych kochanek które nie wiedza co zrobić bo się zakochały??
Dlaczego Kochanki nie uczą się na błędach innych kochanek które przeżyły takie historie ??
Dlaczego kochanki z wejścia wiedza w co się pchają a potem plączą ze miałam być jedyna ??

Przecież to jest jeden scenariusz tylko wiek i imiona bohaterów się zmieniają a zakończenie jest zawsze takie samo ??

Czy to jest jakaś MODA - bycie kochanką ??
Lepiej być kochanką czy żoną?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Dlaczego jest tyle kochanek? !!!!!

Gdyby zawsze kochanki stały na straconej pozycji to nie byłoby na tym forum tylu wątków założonych przez porzucone żony, prawda?
A już zupełnie co innego czy to jest w porządku.

PS. Płaczą tylko te, które miały nadzieję wskoczyć na pierwsze miejsce, a okazało się, że powiedzmy parę lat z życia poszło się ***** i nadal jest się w punkcie wyjścia.

Reklama

Napisał(a): Tris -

Pamietaj o jednym co jest głównym powodem wszystkich twoich pytań:
kochanki są omamiane przez zamężnych facetów, którzy obiecują wszystko i jeszcze więcej, a one naiwne, więc wierzą, .....tyle w tym temacie.

Pozdrawiam.

Napisał(a): waldiwlodawa -

Tris Pamietaj o jednym co jest głównym powodem wszystkich twoich pytań:
kochanki są omamiane przez zamężnych facetów, którzy obiecują wszystko i jeszcze więcej, a one naiwne, więc wierzą, .....tyle w tym temacie.

Pozdrawiam.
Oooo, przepraszam...nie wszyscy...:)))

Reklama

Napisał(a): Tris -

waldiwlodawa
Tris Pamietaj o jednym co jest głównym powodem wszystkich twoich pytań:
kochanki są omamiane przez tych zamężnych facetów, którzy zdradzają żony i obiecują wszystko i jeszcze więcej, a one naiwne, więc wierzą, .....tyle w tym temacie.

Pozdrawiam.
Oooo, przepraszam...nie wszyscy...:)))
Ja również Przepraszam :) , poprawiłam swój post, na tych, którzy zdradzają żony :)))
I Dziękuję za zwrócenie uwagii :)))

Reklama

Bo temat kochanek wzbudza emocje u innych kobiet.
Dlatego tyle jest tego na forum :P

Co do kochanek w życiu, to pewnie jest to metoda na dowartościowanie się, ukaranie partnera, mężczyźni wynagradzają sobie poniżanie przed znajomymi, trzymanie pod pantoflem a kobiety brak zainteresowania lub "zmarnowane życie".

Mnie tylko dziwi, że komuś chce się chwalić "zaliczonymi" mężatkami albo omotanymi mężczyznami którzy byli "lepsi" od męża (chwalenie się kiepskim mężem ?:P )

Dla mnie osobiście zdrada to przyznanie się do rynsztokowej osobowości D:
Pewnie też działa na zasadzie relatywizmu, więc osoba która zdradza jest taka sama, jak ktoś kto pali papierosy jest narkomanem lub alkoholikiem. Wszyscy ćpają piją to i ja będę ćpał, ćpanie jest super a nie ćpają tylko cieniasy którzy się boja zabawy, albo "muszę" palić żeby się nie stresować, muszę zdradzać bo, coś tam... .

Jak ktoś nie jest w stanie zaspokoić potrzeb seksualnych to powinien w 1 kolejności o tym poinformować swojego/swoją partnerkę/partnera.
W przeciwnym wypadku nie zasługuje na szacunek.

patrvq Bo temat kochanek wzbudza emocje u innych kobiet.
Dlatego tyle jest tego na forum :P

Co do kochanek w życiu, to pewnie jest to metoda na dowartościowanie się, ukaranie partnera, mężczyźni wynagradzają sobie poniżanie przed znajomymi, trzymanie pod pantoflem a kobiety brak zainteresowania lub "zmarnowane życie".
E tam, jakie karanie partnera, jakie wynagradzanie przed znajomymi. Zdradzacze i kochanki/kochankowie dbają przecież o to aby ich sekret nigdy nie ujrzal światla dziennego

patrvq
Mnie tylko dziwi, że komuś chce się chwalić "zaliczonymi" mężatkami albo omotanymi mężczyznami którzy byli "lepsi" od męża (chwalenie się kiepskim mężem ?:P )
Oni chcą raczej się pochwalić że są pożądani przez tlumy:D

patrvq
Dla mnie osobiście zdrada to przyznanie się do rynsztokowej osobowości D:
Pewnie też działa na zasadzie relatywizmu, więc osoba która zdradza jest taka sama, jak ktoś kto pali papierosy jest narkomanem lub alkoholikiem. Wszyscy ćpają piją to i ja będę ćpał, ćpanie jest super a nie ćpają tylko cieniasy którzy się boja zabawy, albo "muszę" palić żeby się nie stresować, muszę zdradzać bo, coś tam... .

Jak ktoś nie jest w stanie zaspokoić potrzeb seksualnych to powinien w 1 kolejności o tym poinformować swojego/swoją partnerkę/partnera.
W przeciwnym wypadku nie zasługuje na szacunek.
Oni zdradzają bo chcą:D
Zabawiają się na boku a jak prawda wychodzi na jaw to nagle trzeba dorobić ideologię dlaczego? i wtedy się zaczyna:
- bo żona/mąż zly
-bo żona/mąż to taki dobry i wspanialy że aż nudny
- samo się to jakoś stalo, mózg poszedl na spacer ale to bylo bez znaczenia kochanie.
- to bylo silniejsze ode mnie (nagla utrata wolnej woli:D)
- nigdy Cię nie zdradzilam/em poprostu mialaś/eś halucynacje jak weszlaś/eś do mieszkania:)

A dlaczego jest tyle kochanek?
Bo sex jest przyjemny, bo na początku znajomości damsko-męskiej motylki fruwają w brzuchu,... bo niektórzy nie mają żadnych wartości moralnych i nie liczą się z uczuciami innych...

Mira111
A dlaczego jest tyle kochanek?
Bo sex jest przyjemny, bo na początku znajomości damsko-męskiej motylki fruwają w brzuchu,... bo niektórzy nie mają żadnych wartości moralnych i nie liczą się z uczuciami innych...
No tak seks jest przyjemny, ciekawe dlaczego ludzie w stałych związkach uprawiają znacznie częściej i są bardziej zadowoleni z seksu, a ktoś komu monogamia kojarzy się z nudą ma obiektywnie (przynajmniej według większości ekspertów których znam) gorsze życie seksualne oraz psychiczne ?:P

Po2 bez przesady z tą naturalna poligamią, to też taka sama paplanina jak te wszystkie obecne "mody" gender, równouprawnienie itd.

Kobieta/meżczyzna przezywając orgazm z partnerem przywiązuje się do niego, nie chce mi się wklejać linków z filmami w których wypowiadają się "naukowcy" (a nie celebryci i eksperci od "nowoczesności") których pewnie i tak nikt nie ogląda :P

Generalnie jest tak że w okresie gdy przestaliśmy się żywić wyłącznie jedzeniem zbieranym, a zaczęliśmy polować (tzn bardzo dawno temu) ewolucja wykształciła w nas mechanizm przywiązywania się do siebie i łączenia w pary, przynosiło to korzyści obu stroną kobiecie i mężczyźnie. Taki układ pozwalał zainteresowanym znacznie lepiej przekazywać materiał genetyczny niż komuś kto stosował inne metody uprawiania seksu.

Standardem w ewolucji jest też to, że istnieje jakiś alternatywny model, który stosuje znaczna mniejszość. Jest nim oczywiście zdrada oraz "kukułcze" dzieci. Mężczyźni i kobiety maja tutaj odmienne strategie każda jest wynikiem ewolucji.

A czy to wyczekiwane przez wszystkich, zerwanie z "zaściankową" tradycją i wstrętnym "kościołem", gdy nastąpi "lepsza nowoczesność" która każdemu przyniesie szczęście i wyzwolenie seksualne jest taka wspaniała ?:Dhttps://www.y(...)ngUXFG0 <<< warto obejrzeć jak ktos ma wolne 35 min, bo ta "lepsza nowoczesność" już się powoli realizuje na zachodzie, a efekty niekoniecznie są takie wspaniałe :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego jest tyle kochanek? !!!!!