55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
55 ppt ?

Dlaczego jestem gruba? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego jestem gruba?

Napisał(a): magdalenax -

Nigdy nie miałam większych problemów z wagą do momentu, gdy nie zostawił mnie narzeczony. Wtedy przyznaję trochę zajadałam smutek, potem mi przeszło, ale potem znowu się zaczęło kiedy z braku zajęć zaczęłam uczyć się gotować. W tym momencie przy wzroście 168 cm ważę 80 kg. A jeszcze rok temu ważyłam 60. Nie objadam się już, wręcz przeciwnie, jem niewiele, około 1500 kcal to jest naprawdę trudne, zwłaszcza w zimie, ale waga ani drgnie już od 3 miesięcy. Szczerze mówiąc jestem załamana, już nie wiem, co mam robić, nie mam zbyt wiele czasu na ćwiczenia, bo pracuję po 12 h dziennie. A w weekendy to już naprawdę nie mam siły. Co mam robić???
INTERIA.PL

Re: Dlaczego jestem gruba?

Napisał(a): gość -

dolacz do tej diety kilka cwiczen fizycznych i napewno zauwazysz rezultaty

btw odchudzajac sie nie kieruj sie waga bo mozesz wazyc praktycznie tyle samo ale gubisz cm

tak wiec zmierz sie nogi rece brzuch biodra klatka i po 2 tyg porownaj

Napisał(a): WildD -

Widać, że stres zrobił swoje, a praca 12godz dziennie też nie sprzyja chudnięciu, bo pewnie jesz byle co i byle jak. Po pierwsze zapanuj nad swoja psychiką (może jakiś trening), po drugie jedz regularne posiłki, a po trzecie nie pracuj tyle - nikt i tak tego nie doceni.

Napisał(a): gość -

Produkty w które powinnaś się zaopatrzyć to te z niskim IG (IG poniżej 20: bakłażany, brukselka, cukinia, czosnek, kwaszona kapusta, orzeszki ziemne, papryka, pomidory, seler naciowy i korzeniowy, soja, szpinak, warzywa zielone). Zważ się na początku.Przez tydzień spróbuj jeść tylko to. Potem zważ się czy waga spadnie. Jeśli tak to znaczy, że droga jest w tym kierunku.

Napisał(a): reaalistka -

Faktycznie jeśli masz takie problemy to koniecznie zrób badania poziomu hormonów tarczycy albo... zamiast gotować w wolnych chwilach poświęć je na zwiększenie aktywności fizycznej - pływanie, łyżwy, siłownia. Z własnego doświadczenia wiem, że jak się człowiek przymusi i pójdzie raz drugi to za każdym kolejnym razem jest łatwiej. Do tego zastosuj dietę, najlepiej dobraną przez dietetyka plus jak już włączysz ruch i dietę to dla szybszych efektów spróbuj jakiś http://najlep(...)nie.pl/ - w linku masz ranking, które są najskuteczniejsze, ale pamiętaj - suplement jako dodatek, a nie zamiast!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem gruba
  • jestem gruna
  • Jestem geuba
Do góry strony: Dlaczego jestem gruba?