354
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +-4
354 ppt ?

Dlaczego kobieta zdradza? (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego kobieta zdradza?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio słyszę coraz więcej historii o tym, że to kobiety zdradzają lub porzucają swoich partnerów. Porządnych mężczyzn, którzy ze zdziwieniem obserwują jak ich świat rozpada się na kawałki. Zaskoczonych, że ich partnerka mogła posunąć się do takich kroków, że mogła znaleźć sobie kogoś innego. Nierozumiejących jak do tego wszystkiego doszło.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobieta zdradza?

Napisał(a): Tris -

Z tych samych powodów co facet, gdy nie czuje się pewna w związku i bezpieczna, gdy nie czuje się kochana, gdy czuje się zaniedbywana przez partnera, albo po prostu gdy jest to typ tej ,,złej kobiety" .
A Ci porządni są też czasami nudni....., a wiadomo, że w rutynie i nudzie, kobieta nie będzie czuła się szczęśliwa, nie będzie czuła satysfakcji ze związku, więc kiedy spotyka faceta, który potrafi dać jej tą ,,zabawę", której partner nie może, faceta który ją uszczęśliwia w pełni w odróżnieniu od partnera, to jest dużo procent szansy, że zdradzi np. pod wpływem emocji i nie ma się co dziwić, bo jest to normalne.....

Reklama

Napisał(a): misza55 -

Moim zdaniem kobieta zdradza z dwóch powodów, pierwszy gdy czuje się zaniedbywana przez swojego partnera (wiele jest sposobów) albo doszła do wniosku że jej związek jest pomyłką ...

Reklama

misza55 Moim zdaniem kobieta zdradza z dwóch powodów, pierwszy gdy czuje się zaniedbywana przez swojego partnera (wiele jest sposobów) albo doszła do wniosku że jej związek jest pomyłką ...
Masz rację, każda zdrada wynika z jakiś braków, niekoniecznie w sferze seksualnej.

Kressska

Masz rację, każda zdrada wynika z jakiś braków, niekoniecznie w sferze seksualnej.
Każdy tworzy sobie ideał partnera, bardzo rzadko się zdarza żeby ten ideał pokrywał się w realu, jeśli są duże różnice dochodzi do zdrad ...

Reklama

misza55
Kressska

Każdy tworzy sobie ideał partnera, bardzo rzadko się zdarza żeby ten ideał pokrywał się w realu, jeśli są duże różnice dochodzi do zdrad ...
Tak, a czasem mogą być też male różnice. Tylko okoliczności sprzyjające i brak zasad. Albo alkohol ;)

Kressska
Tak, a czasem mogą być też male różnice. Tylko okoliczności sprzyjające i brak zasad. Albo alkohol ;)
Zgodnie z tym powiedzeniem "okazja czyni złodzieja". Alkohol też jest taką okazją ...

Napisał(a): Ilona001 -

Junani „Porządnych mężczyzn, którzy ze zdziwieniem obserwują jak ich świat rozpada się na kawałki.”
ale wiesz to z ich komentarzy? :) tak się składa, że akurat jeden z moich kolegów dokładnie w takim świetle się obecnie przedstawia... i nie może zrozumieć co się stało?!... normalnie świat mu się zawalił.

lata zaniedbań wobec żony, uganianie się za innymi – wiem to od niego, mówił mi wiele lat temu, że on nie widzi problemu w tym, że podrywa jakieś dziewczyny, flirtuje z nimi itd., bo przecież partnerkę, a później żonę, kocha – no przecież z nią jest :/ nawet jej dwójkę dzieci zrobił – łaskawca :/
a taka żona też człowiek, też potrzebuje się poczuć kochana, adorowana. może ma dość patrzenia przez palce na wyskoki męża.
Nie rozumiem takich mężczyzn. Ciekawe z czego to wynika? Czy Twój kolega faktycznie kocha swoją żonę? Wątpię. To nie zdarzyło się z dnia na dzień. Teraz po odejściu to jedyne odczuwa urażoną męską dumę. ....że jak to żona odeszła, tak po prostu, znalazła lepszego, przecież nie mogła. Okazało się, że mogła.
Mężczyźni często myślą, że jak kobieta ma dzieci to już nikt jej nie zechce i można taką żonę zaniedbywać.

Napisał(a): Ilona001 -

Junani
Ilona001

Nie rozumiem takich mężczyzn. Ciekawe z czego to wynika? Czy Twój kolega faktycznie kocha swoją żonę? Wątpię. To nie zdarzyło się z dnia na dzień. Teraz po odejściu to jedyne odczuwa urażoną męską dumę. ....że jak to żona odeszła, tak po prostu, znalazła lepszego, przecież nie mogła. Okazało się, że mogła.
Mężczyźni często myślą, że jak kobieta ma dzieci to już nikt jej nie zechce i można taką żonę zaniedbywać.
mam podobne odczucia do Twoich, a kolega już właściwie nie jest moim kolegą, focha strzelił, bo zamiast się nad nim poużalać powiedziałam mu co o tym sądzę.
Dobrze zrobiłaś. Sam może kiedyś zrozumie swój błąd. Im szybciej tym lepiej dla niego.

Zauważyłem że jak kobieta zdradza to zawsze znajdzie wytłumaczenie "bo byłam zaniedbywana","bo nie dawał mi satysfakcji z pożycia","bo jest nudny" ale jak
facet zdradzi to od razu pomyje tego świata leją się na jego głowę dlaczego
mężczyźni mają bić się w pierś a kobietą wszystko wolno?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego kobieta zdradza?