43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +1
43 ppt ?

Dlaczego kobiety ciągle mnie rzucają? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego kobiety ciągle mnie rzucają?

Napisał(a): Gość -

Nie wiem już w czym tkwi problem, ale mam 28 lat i jakoś nie mogę się ustatkować.
Jak już znajdę fajną dziewczynę to długo ta znajomość albo nawet związek nie trwa, bo po jakimś czasie dowiaduję się, że z nami koniec, nie pasujemy do siebie i nie ma jednak "tego czegoś".
Scenariusz oczywiście nie jest zawsze taki sam, ale naprawdę bardzo podobny w większości przypadków.
Mój najdłuższy związek trwał 11 miesięcy i już myślałem, że to ta a tu nagle jak zaproponowałem wspólne mieszkanie i ogólnie wspominałem coś o szeroko rozumianej przyszłości, ona powiedziała, że długo o tym myślała i doszła do wniosku, że jednak nie jesteśmy dla siebie, bo różnią się od siebie nasze upodobania i wyobrażenia na temat przyszłości.
Mam jakiś defekt?
Nie jestem ani brzydki, ani głupi ani biedny jak mysz kościelna...
Co im wszystkim nie pasuje we mnie?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety ciągle mnie rzucają?

Przynajmniej wiesz co to znaczy być w związku dla nie których osób takich
jak ja to przywilej, gdzie popełniasz błędy nie mam pojęcia ja mam 24 lata
i dla mnie związek to abstrakcja rzecz nie osiągalna w moim życiu chciałbym
być na twoim miejscu bo w twoim przypadku najwidoczniej jest tylko jeden błąd
który popełniasz a który przekreśla udane relacje z kobietami.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Tris -

A mógłbyś opisać siebie......, chodzi mi o te upodobania, wizje oraz cechy charakteru, bo jeżeli niejedna kobieta Cię już rzuciła, to faktycznie musisz mieć albo coś ,,nie tak", albo zbyt wygórowane ambicje, dlatego opisz siebie, bo na razie nic więcej nie można tu stwierdzić....

Napisał(a): gość -

Antoniuszmarek znaczy się Marek Antoniusz? No cóż ... Kleopatra ma duże branie, więc i duże wymagania ... Poza tym jest królową egipską, a sam wiesz jakie te królowe mają czasem dziwne zachowania. Różnice kulturalne też odgrywają na pewno jakąś rolę. Rzym i Egipt, sam wiesz ... :) Poza tym jesteś żonaty z Oktawią, więc nie powinieneś szukać dodatkowych kobiet :)

Reklama

Widzę, że masz takie same przekleństwo jak ja. Brak "tego czegoś". Zmień swoje myślenie, zacznij pracować nad sobą. Zaakceptuj życie takim jakim jest. Wychodź do ludzi i po prostu żyj. Ja tak robię, po prostu żyję, akceptuję wszystko i mam nadzieję na zmianę. Wydaje mi się, że brak komunikacji zabija wszystko. Jak można poprawić komunikację z kobietami, gdy one nie dopuszczają błędów tylko zabijają relację. Identycznie z doświadczeniem zawodowym, kiedy nie ma się pracy. Błędne koło. Mój kolega mawia, że z każdą taką relację należy potraktować jak lekcję i wyciągnąć wnioski. Nie przesadzaj z tym wiekiem, dopóki walczysz jesteś zwyciezcą. Ja mam też 29 lat i brak kogoś na horyzoncie, ale myślę sobie tak, że przecież taki Włoch, to jeszcze 10 lat u Mamusi siedzi a już chciałbym tak szybko wszystko. Gdy się porównujesz, to zmień punkt odniesienia a wtedy zobaczysz, że szklanka może być do połowy pełna a nie pusta.

Nie napisałeś jakie masz upodobania i oczekiwania na przyszłość, choć to był powód, dla którego dziewczyna nie chciała kontynuować związku. To ważna kwestia, może więc opisz dokładniej tę kwestię.

a mój punkt widzenia jest taki, że to feministki dokonały wiele zła na świecie , ta ciągła ich walka o rownouprawnienie prowadzi do rozpadu rodziny. Dzisiaj kobieta może wszystko osiagnać co chce , nie ma dla niej żadnych ograniczeń, nie rozumiem o co jeszcze walczą..

gość a mój punkt widzenia jest taki, że to feministki dokonały wiele zła na świecie , ta ciągła ich walka o rownouprawnienie prowadzi do rozpadu rodziny. Dzisiaj kobieta może wszystko osiagnać co chce , nie ma dla niej żadnych ograniczeń, nie rozumiem o co jeszcze walczą..
Ja też nie ale kto by zrozumiał zwykłą kobietę a co dopiero feministkę?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego kobiety ciągle mnie rzucają?