86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +-23
86 ppt ?

Dlaczego kobiety nie uznają seksu za formę relaksu? (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety nie uznają seksu za formę relaksu?

Napisał(a): gość -

Anatolia
mortis
Anatolia Wg nauki istnieje kilka orientacji, nie tylko hetero i homo.
i może autor tematu tak trafił heh
Ja tez nie lubię seksu, mężczyźni mi się podobają, ale tylko wizualnie i na tym stop.
skoro Ci się podobają wizualnie to nie czujesz jakiegoś "pociągu" erotycznego w ogóle?

Napisał(a): Gość -

gość
Anatolia
mortis
Ja tez nie lubię seksu, mężczyźni mi się podobają, ale tylko wizualnie i na tym stop.
skoro Ci się podobają wizualnie to nie czujesz jakiegoś "pociągu" erotycznego w ogóle?
Czuje, ale granicy nie przekraczam.

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

rafi3 Poważnie. Przychodzimy z pracy, to ona twierdzi, że jest zmęczona, miała ciężki dzień i tak dalej. Gdy proponuję jej seks, to nie ma nastroju, a właśnie po to jej proponuję, by jej się poprawił. Chciałem to zaproponować jako formę relaksu.

Dlaczego kobiety tego nie rozumieją i traktują ten seks jako jakiś obowiązek, a nie coś miłego również dla nich?
Dlaczego o sobie piszesz "my"? To ilu was jest?

I dlaczego w temacie piszesz "kobiety" a temat jest tylko o jednej tj twojej partnerce? Ona też mówi o sobie "my"?

Chamsin
rafi3 Poważnie. Przychodzimy z pracy, to ona twierdzi, że jest zmęczona, miała ciężki dzień i tak dalej. Gdy proponuję jej seks, to nie ma nastroju, a właśnie po to jej proponuję, by jej się poprawił. Chciałem to zaproponować jako formę relaksu.

Dlaczego kobiety tego nie rozumieją i traktują ten seks jako jakiś obowiązek, a nie coś miłego również dla nich?
Dlaczego o sobie piszesz "my"? To ilu was jest?

I dlaczego w temacie piszesz "kobiety" a temat jest tylko o jednej tj twojej partnerce? Ona też mówi o sobie "my"?
"Przychodzimy" w sensie ja i ona, to nie piszę chyba o sobie??
to nie tylko moja obserwacja, wielu kumpli na to narzeka, więc to chyba większy problem, a nie tyczący się jednej kobiety, tylko wielu "kobiet".

ciężko zrozumieć, łatwo się czepiać byle czego

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

Anatolia
mortis
A czy ty się podobasz wizualnie? :>

Napisał(a): Chamsin -

rafi3
"Przychodzimy" w sensie ja i ona, to nie piszę chyba o sobie??
to nie tylko moja obserwacja, wielu kumpli na to narzeka, więc to chyba większy problem, a nie tyczący się jednej kobiety, tylko wielu "kobiet".

ciężko zrozumieć, łatwo się czepiać byle czego
Zawsze można lepiej pisać, np. "Gdy wracam z żoną z pracy" no i opisywać wszystkie aspekty nie zapominając o żonach kolegów. Do tego zwracać uwagę na znaki zapytania w tekście rozmówcy który się cytuje.
To nie wymaga dużo wysiłku.

Nie jest prawdą że kobiety nie traktują seksu jako formę relaksu to kwestia temperamentu.
Ty oświadczyłeś się takiej a nie innej i proponował bym ci uszanować jej potrzeby.

Reklama

Napisał(a): Tris -

Żeby dla kobiety było to coś miłego, to musi być podniecona, a żeby była podniecona, to musi mieć wysokie libido, a żeby mieć wysokie libido kobieta musi być wypoczęta, zadowolona z życia itd....., w innym przypadku kobieta ma niskie libido, a więc nie ma ochoty, a uprawianie seksu gdy nie ma się ochoty, sprawia kobiecie ogromny ból zarówno fizyczny jak i psychiczny.
Kobieta to nie facet i nasz organizm działa zupełnie inaczej, zapamiętaj to sobie Autorze!! :PP
Gdyby Twoja kobieta uprawiał seks, tylko dlatego, że Ty chcesz, a ona za to nie miałaby na to najmniejszej ochoty, to po jakimś czasie zaczęłaby miewać stany depresyjne, a zarówno Ty jak i inni mężczyźni staliby się dla niej obrzydliwi, a nie pociągający, .......a jako ciekawostka często takie kobiety, ,,wymęczone" przez partnera, zmieniają orientację oraz partnera na partnerkę :DD , więc radzę Ci dbać o żonę tak jak ona tego potrzebuje, a nie jak Ty, bo w innym przypadku, może Ci kiedyś oświadczyć, że wyprowadza się do kochanki i będzie facet porzucony przez żonę dla innej kobiety :DDDD

Kobiety mają słabszy popęd, wolniej się podniecają, na ich podniecenie wpływa więcej różnorodnych czynników i nie zawsze mają przyjemność z seksu. Stąd gdy jest zmęczona nie szuka w seksie relaksu. Dlatego w małżeństwie muszą być kompromisy. Mąż musi czasem zrezygnować z seksu pomimo, że ma ochotę, a żona czasem musi się poświęcić i uprawiać seks z mężem nawet gdy nie ma ochoty. Ani mąż ani żona nie mogą zachowywać się jak egoiści, lecz starać się o kompromis. Kiedyś kobiety miały lepiej bo wystarczyło, że rozłożą nogi i pozwolą mężowi sobie ulżyć, a teraz jeszcze muszą udawać, że mają orgazm i że jest to super przyjemne :)

gość Kobiety mają słabszy popęd, wolniej się podniecają, na ich podniecenie wpływa więcej różnorodnych czynników i nie zawsze mają przyjemność z seksu. Stąd gdy jest zmęczona nie szuka w seksie relaksu. Dlatego w małżeństwie muszą być kompromisy. Mąż musi czasem zrezygnować z seksu pomimo, że ma ochotę, a żona czasem musi się poświęcić i uprawiać seks z mężem nawet gdy nie ma ochoty. Ani mąż ani żona nie mogą zachowywać się jak egoiści, lecz starać się o kompromis. Kiedyś kobiety miały lepiej bo wystarczyło, że rozłożą nogi i pozwolą mężowi sobie ulżyć, a teraz jeszcze muszą udawać, że mają orgazm i że jest to super przyjemne :)
Teraz mają lepiej bo są bardziej uświadomione i wiedzą , ze nic nie muszą tylko jak chcą ..

WednesdayTEN
Anatolia
mortis
Tak, zdecydowanie.

Anatolia
WednesdayTEN
Anatolia
mortis
Tak, zdecydowanie.
A jesteś szczupła i masz spory biust? Bo to też się częściowo liczy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego kobiety nie uznają seksu za formę relaksu?