133
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +0
133 ppt ?

Dlaczego kobiety po ślubie przestaja o siebie dbać? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego kobiety po ślubie przestaja o siebie dbać?

Napisał(a): Gość -

Jestem cztery lata po ślubie i nigdy nie wierzyłem jak koledzy opowiadali, że ich żony w ogóle o siebie nie chcą dbać. Bo niby po co jak osiągnęły już swój cel?
Pamiętam jak było przed... Moja Jola zawsze elegancka, uczesana i w delikatnym makijażu. Wyglądała cudownie!
A teraz... Rozciągnięty dres, byle jaki kucyk na głowie, zero makijażu. No zupełnie inna kobieta!

Czemu tak się dzieje?
Przez to w ogóle nas już nie pociągajecie :(
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety po ślubie przestaja o siebie dbać?

Napisał(a): gość -

Nie musi to nie dba.
Tak samo jest z rybakiem. Czy widziałeś żeby rybak karmił rybkę którą złowił?
Wprowadź rywalizację, oglądaj się za innymi to momentalnie zacznie dbać o siebie.
No chyba że jest śmierdzącym leniem. Takiej to już nic nie pomoże.

Napisał(a): Gość -

Przepraszam bardzo nie wszystkie kobiety takie są - ja jestem ponad 10 lat po slubie i mąz nie narzeka dbam o siebie i to nie tylko zeby sie komus podobac, ale zeby sie lepiej czuc, a dla meza mam swoje sposoby bo uwielbiam piękna bieliznę, koszulki które dzialaja na wyobraźnie jakoś się razem nie nudzimy, a żal mi takich kobiet które calkowicie nie dbaja o siebie zapuszcza sie, a pozniej płaczą bo maż ma kochankę i tłumacza sie że dzieci, praca, obowiazki, a szczerze to tylko chęci potrzeba by choc troszkę zadbać o siebie! :)

Reklama

Ja też dbam o siebie. Urodziłam 3 dzieci, ale zrzuciłam "nadprogramowe" kilogramy, żeby mój mąż nie miał powodów żeby się oglądać za innymi, ale żeby widział że za mną się oglądają :) Raz tylko wychodząc z nim i dziećmi założyłam jeansy, koszulę i balerinki (dla wygody) to usłyszałam : Tak idziesz? Więc następnym razem założyłam krótką sukienkę i mega wysokie szpilki i od razu było widać w jego oczach pożądanie - a ten błysk w oku uwielbiam ! Na co dzień może się nie stroję, bo fakt nie ma na to czasu - ale zawsze starannie czeszę włosy i tusz do rzęs obowiązkowo - no i nie chodzę po domu jak fleja... I przede wszystkim lubię zarażać innych - uśmiechem :)
porozmawiaj z żoną! Powiedz jej że chciałbyś żeby odsłoniła nogi w krótkiej mini, albo kup jej seksowną bieliznę, albo po prostu kup jej kwiaty i zaproś na kolację a później powiedz że chciałbyś ją taką na co dzień (żeby zadbała o siebie tak jak wtedy) Tylko delikatnie to zrób,żeby jej nie urazic :)
Trzymam kciuki !

Reklama

Mimo iż jestem kobietą to zgadzam się całkowicie że wiele kobiet po ślubie przestaje o siebie dbać.Byle jakie ciuchy,nijaka fryzura a makijaż zbędny,bo i po co skoro chłopa już złapała i przed ołtarz zaciągnęła.Pewnie nie czują potrzeby dbania o siebie bo brak czasu to na pewno nie jest,sama mam dwójkę dzieci i na wszystko czas znajduję a bez makijażu to nawet po przysłowiowe bułki nie idę.Lubię dobrze wyglądać i wiem że każdy facet też lubi jak za jego kobietą inni się oglądają.Czegoś takiego jak buty baleriny to bym nigdy nie założyła,no może do koszenia trawnika a argument że są wygodne jakoś do mnie nie przemawia bo aseksualne są jak szlak a w szpilkach każda od razu lepiej wygląda.Zauważyłam że wiele kobiet zatrzymuje się w czasie w momencie wyjścia za mąż i już nie robią dla siebie nic,po kilku latach to widać że są zaniedbane a im już się nie chce nic zmieniać a potem się dziwią że on znalazł sobie inną a faceci to wzrokowcy lubią piękno więc trzeba zadbać by miał je w domu i nie musiał oglądać się na ulicy za laskami bo taką ma obok.

gość Ja też dbam o siebie. Urodziłam 3 dzieci, ale zrzuciłam "nadprogramowe" kilogramy, żeby mój mąż nie miał powodów żeby się oglądać za innymi, ale żeby widział że za mną się oglądają :) Raz tylko wychodząc z nim i dziećmi założyłam jeansy, koszulę i balerinki (dla wygody) to usłyszałam : Tak idziesz? Więc następnym razem założyłam krótką sukienkę i mega wysokie szpilki i od razu było widać w jego oczach pożądanie - a ten błysk w oku uwielbiam ! Na co dzień może się nie stroję, bo fakt nie ma na to czasu - ale zawsze starannie czeszę włosy i tusz do rzęs obowiązkowo - no i nie chodzę po domu jak fleja... I przede wszystkim lubię zarażać innych - uśmiechem :)
porozmawiaj z żoną! Powiedz jej że chciałbyś żeby odsłoniła nogi w krótkiej mini, albo kup jej seksowną bieliznę, albo po prostu kup jej kwiaty i zaproś na kolację a później powiedz że chciałbyś ją taką na co dzień (żeby zadbała o siebie tak jak wtedy) Tylko delikatnie to zrób,żeby jej nie urazic :)
Trzymam kciuki !
Twój mąż to idiota skończony i cham, jak można powiedzieć swojej żonie i zwrócić uwagę "tak idziesz?" w tonacji pogardzenia i krytyki. Rozumiem że Tobie zalezy tylko na jego aprobacie twojego wyglądu i on zawsze liczy że będziesz odpicowana. Z tymi obcasami to przesada! Z twojego tekstu odczułam że nawet na spacer musisz wyglądać jak lala na wybieg i szpilkach! A co tam niech sie baba męczy po żwirze, kamieniach, piasku na szpilkach zeby chłopa zadowolić i widzieć jego zadowolenie. W domu i pod prysznic tez w szpilkach? U ciebie pewnie całe piętro to szafy sukienek, spódnic i innych kreacji, bo przeciez zwykłe bluzki, balerinki, swetry, narzuty, jeansy lub inne rybaczki to dla plebsu i bab rozpłodowych które nie muszą dbać o siebie i na pokaz. Niech twój stary się puknie w łeb! A czy on zawsze jest wymuskany pod krawatem? czy zawsze do zera ogolony z piękną wodą kolońską, perfumami i nienagannie uprasowanym garniturem, lśniącymi lakierowanymi butami oczywiście na wyjście czy spacer? Juz nigdzie nie mozna powolic sobie na luz. Rozumiem tez ze twój mąż oczekuje od ciebie pełnego makijazu, bo bez makijazu to baba zaniedbana nie do oglądania tak?

Reklama

głupie baby co wy opowiadacie, chcecie mi wmówić ze wszędzie nawet do sklepu, na ogród czy przejść się na spacer to obowiązkowo zakładacie szpilki? nigdy nie uwierzę że codziennie wszędzie chodzicie w szpilkach czy butach na wysokim koturnie, rozumiem że w domu u siebie to nie macie czegoś takiego jak kapcie prawda? też w szpilkach i butach na wyjście? do obiadu i przy posiłku, przy komputerze albo łóżku dziecka w butach (tu choćby szpilkach) zamiast kapci lub innych płaskich pomykaczy domowych? jak nie wychodzicie w sobotę czy niedzielę z domu bo odpoczywacie to tez od rana czym prędzej lecicie z łóżka po wstaniu do łazienki aby zrobić makijaż bo bez niego się mężowi i dzieciom nie pokazecie? jak tak robicie to jestescie zwykłe tipsiary, solary, tapeciary, pudernice czy jak inaczej zwał. I nie ma to nic wspólnego z dbaniem o siebie. Moja żona, dwie dorosłe córki (zaczęły studia ale mieszkają z nami) a także moja siostra jak rano wstają w tygodniu o 5.50 lub o 6.15 to najpierw zaliczają łazienkę, głowę umyją, zjemy śniadanie, nierzadko w piżamach i szlafrokach na luzie, potem idę pozmywać naczynia po śniadaniu a moje panie mają te 20 minut czas na schludny makijaz, ubranie się, modeling i ładnie upięcie włosów i wszyscy zadowoleni. Mają rano czas na zadbanie o siebie bo ja jako mężczyzna w domu pomagam im w obowiązkach domowych. Wstaję razem z nimi tez do pracy ale równiez dlatego żeby po śniadaniu posprzątać i żeby one miały czas dla siebie. Do dlatego większość kobiet która nie ma czasu rano choćby te 20 minut na makijaz i zadbanie o siebie bo wy drodzy panowie nie pomagacie swoim kobietom! Wolicie się wyspać, powylegiwać na łóżku a kobiety mają wstać godzinę wcześniej od was żeby zrobić śniadanie oczywiście też dla pana domu - zakichanego leniwego księcia, zrobić makijaz i posprzątać po śniadaniu żeby talerze nie leżały brudne bo w tym czasie jaśnie pan pomału przeżuwa śniadanie nierzadko czytając gazete! faceci ogarnijcie się! nic tak mnie rano nie cieszy jak widok zadowolonych i wyspanych twarzy mojej żony, córek i siostry bo miały czas na makijaż gdy ja pomagałem!

hymm zastanawiam się o co chodzi, czy o to że kobita wstaje rano bez pomadki na ustach, tuszu na oczach i pudru, czy o to że wgl. bez tych żeczy czy normalnych ciuchów, bo jak o to to NIEROZUMIEM...
Tak codziennie nawet w wolny dzień mam lekki make-up(tusz, pomadka) i czyste ubranie, czy to jeansy czy spudniczke czy leginsy, koszulke, bluze czy sukienke. zawsze jestem umyta, zawsze uczesana,zasada jest taka: jak dostane sms z zaproszeniem na kawe do znajomych, albo musze do sklepu biore kurtke i moge jechać . i jasne nie zawsze mam spilki, mam balerinki, mam adidaski ale przed ślubem tak samo było, facet wie jak to jest jak jego kobieta nie ma na sobie tego wszystkiego ale to nie powud by nie dbać o siebie:D mam czas na fryziera, na basen ze znajomymi, na kino z mężem,
ale to zasługa mojego facet, mamy roczne dziewczynki, ślub byl 4 lata temu, i tak teraz jak i dawniej daje mi kwiaty czy czekoladki, dalej wiele robimy by się sobie podobać, On pomaga i to od zawsze w domu, i przy dzieciach, ja mam dla siebie czas a jak chcemy do kina albo na koncert to przyjaciele zostaną z naszymi skarbami na te kilka godzin,
CZYLI PANOWIE; dbajcie o kobiety one zadbają o Was i siebie:d

napisała pusta lala
gość Mimo iż jestem kobietą to zgadzam się całkowicie że wiele kobiet po ślubie przestaje o siebie dbać.Byle jakie ciuchy,nijaka fryzura a makijaż zbędny,bo i po co skoro chłopa już złapała i przed ołtarz zaciągnęła.Pewnie nie czują potrzeby dbania o siebie bo brak czasu to na pewno nie jest,sama mam dwójkę dzieci i na wszystko czas znajduję a bez makijażu to nawet po przysłowiowe bułki nie idę.Lubię dobrze wyglądać i wiem że każdy facet też lubi jak za jego kobietą inni się oglądają.Czegoś takiego jak buty baleriny to bym nigdy nie założyła,no może do koszenia trawnika a argument że są wygodne jakoś do mnie nie przemawia bo aseksualne są jak szlak a w szpilkach każda od razu lepiej wygląda.Zauważyłam że wiele kobiet zatrzymuje się w czasie w momencie wyjścia za mąż i już nie robią dla siebie nic,po kilku latach to widać że są zaniedbane a im już się nie chce nic zmieniać a potem się dziwią że on znalazł sobie inną a faceci to wzrokowcy lubią piękno więc trzeba zadbać by miał je w domu i nie musiał oglądać się na ulicy za laskami bo taką ma obok.

przed ''I...''nie dajemy przecinka
gość hymm zastanawiam się o co chodzi, czy o to że kobita wstaje rano bez pomadki na ustach, tuszu na oczach i pudru, czy o to że wgl. bez tych żeczy czy normalnych ciuchów, bo jak o to to NIEROZUMIEM...
Tak codziennie nawet w wolny dzień mam lekki make-up(tusz, pomadka) i czyste ubranie, czy to jeansy czy spudniczke czy leginsy, koszulke, bluze czy sukienke. zawsze jestem umyta, zawsze uczesana,zasada jest taka: jak dostane sms z zaproszeniem na kawe do znajomych, albo musze do sklepu biore kurtke i moge jechać . i jasne nie zawsze mam spilki, mam balerinki, mam adidaski ale przed ślubem tak samo było, facet wie jak to jest jak jego kobieta nie ma na sobie tego wszystkiego ale to nie powud by nie dbać o siebie:D mam czas na fryziera, na basen ze znajomymi, na kino z mężem,
ale to zasługa mojego facet, mamy roczne dziewczynki, ślub byl 4 lata temu, i tak teraz jak i dawniej daje mi kwiaty czy czekoladki, dalej wiele robimy by się sobie podobać, On pomaga i to od zawsze w domu, i przy dzieciach, ja mam dla siebie czas a jak chcemy do kina albo na koncert to przyjaciele zostaną z naszymi skarbami na te kilka godzin,
CZYLI PANOWIE; dbajcie o kobiety one zadbają o Was i siebie:d

własnie. po ślubie kobieta zwykle dostaje mnóstwo nowych obowiązków, a facet jak miał tak ma. może to nie reguła, ale chyba w większości przypadkow tak jest. o przepraszam, żonka jeszcze dba o niego, pierze mu, gotuje, prasuje. jeśli taki facet chce jeszcze żeby kobieta na co dzien wyglądała, jak wtedy gdy szła z nim na randkę przed ślubem, to niech się w pałę stuknie, bo mu 5 klepki brakuje. zwykły sexizm i brak miłości i zrozumienia. dajcie kobiecie czas na to, to się zadba. a jak cały dzień haru, haru, to niestety jest zmęczona (ma do tego prawo) i nie ma siły i ochoty dopieszczać urody. poza tym może nauczcie się doceniać naturalną urodę i to jaka jest, a nie czy się odpicowala. a czy wy myślicie, że dziewczyna przed ślubem też w domowym zaciszu lata w szpilach i pelnym makijażu? mieszkałeś z nią? musiałaby być jakaś nienormalna. jeszcze jak kobieta ma małe dziecko, to daj spokój, ale na siebie ma bardzo mało czasu. teraz jest moda, żeby kobiety kreowały się na modelki. a nawet modelki na co dzień i prywatnie wyglądają barrdzo zwyczajnie, czasem potargane, nie mają super swietlistej cery itd. trochę kultury panowie i realizmu i miłości

Po prostu daj jej kopa i poszukaj sobie normalej baby , z reguły kobiety to śmierdziele i brudasy, na dodatek lenie.
Przekonałes się o tym dokładnie. Nie ma co sie rozczulac po prostu pogoń niechluja albo pokaż sie jej z jakąś elegancką kobietą, zadbaną moze wtedy czupiradło zrozumie, że czlowiek zawsze powinien o siebie dbac, a nie tylko wtedy jak chce chłopa złowić

MOj maz ma odwrotny punkt widzenia, Ciagle narzeka ze moje sukienki sa za krotkie, i ze mam sobie kupic dluzsze bo mi je potnie ... wlosy nie mam nosic rozpuszczone tylko spiete , najlepiej zebym sie przywiazala do kaloryfera i wogole nie wychodzila z domu ...jak gdzies ide z nim czy bez niego to sie chlopaki ogladaja Moj maz juz tego zniesc nie moze a ja mam chodzic przez to jak kopciuszek? :(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • moja dziewczyna nie dba o siebie
  • nie chce mi się dbać o siebie
  • ona nie dba o siebie
  • jak dbac o siebie po porodzie forum interia
  • jak pokazać mojej dziewczynie żeby zadbała o siebie
  • niechce mi sie zadbac o siebie
  • dlaczego polki sie tak zapuszczają
  • Jak zadbac o siebie na co dzien
  • dlaczego żona nie dba o siebie
  • Żona nie dba o siebie
  • kobieta po ślubie
  • jak wyglada kobieta kiedy rano wstaje z łóżka facet
  • kobiety po ślubie się zapuszczaja
  • moja żona nie dba o siebie
  • dlaczego kobiety chca slubu
Do góry strony: Dlaczego kobiety po ślubie przestaja o siebie dbać?