133
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +0
133 ppt ?

Dlaczego kobiety po ślubie przestaja o siebie dbać? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego kobiety po ślubie przestaja o siebie dbać?

Napisał(a): gość -

gość MOj maz ma odwrotny punkt widzenia, Ciagle narzeka ze moje sukienki sa za krotkie, i ze mam sobie kupic dluzsze bo mi je potnie ... wlosy nie mam nosic rozpuszczone tylko spiete , najlepiej zebym sie przywiazala do kaloryfera i wogole nie wychodzila z domu ...jak gdzies ide z nim czy bez niego to sie chlopaki ogladaja Moj maz juz tego zniesc nie moze a ja mam chodzic przez to jak kopciuszek? :(
Niezbyt jesteś ładna, co?
INTERIA.PL

gość
Po prostu daj jej kopa i poszukaj sobie normalej baby , z reguły kobiety to śmierdziele i brudasy, na dodatek lenie.
Przekonałes się o tym dokładnie. Nie ma co sie rozczulac po prostu pogoń niechluja albo pokaż sie jej z jakąś elegancką kobietą, zadbaną moze wtedy czupiradło zrozumie, że czlowiek zawsze powinien o siebie dbac, a nie tylko wtedy jak chce chłopa złowić
A z moich obserwacji wynika, że generalnie - to Panie bardziej dbają o siebie niż Panowie, a żyję na tym świecie już kilka dziesiątek lat. I nie koniecznie trzeba być "wytapetowaną", żeby wyglądać atrakcyjnie. Wystarczy zadbać o higienę i estetykę wyglądu, być zawsze świeżą i pachnącą oraz prosto i estetycznie ubraną, stosownie do okoliczności. Jakość rzeczy i gustowny ich dobór też tutaj nie jest bez znaczenia. Poza tym - taka estetyka kosztuje dość sporo. Jeśli mężczyzna nie potrafi zarobić na utrzymanie domu lub kobiety, a kobieta musi kombinować lub improwizować lub Pan i władca jedynie oczekuje nie dając od siebie nic w zamian, to czego się spodziewa? Jeśli sam nie wygląda jak z żurnala i nie lubi dbać o higienę, nie wspomnę już o higienie umysłu i kulturze, to chciałby mieć księżniczkę z wybiegu? Mam sporo czasu i lubię przyglądać się między innymi Panom, bilans moich ocen obserwacji jest na niekorzyść mężczyzn, mało, że w większoćci egzemplarzy - to same "pasztety", to jeszcze jak buzię otworzą - na prawdę nie mają nic ciekawego lub miłego do powiedzenia. Strasznie to smutne. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, lecz w takim wypadku - wyjątek potwierdza regułę. Pozdrawiam wszystkich Panów, w szczególności tych, co potwierdzają regułę :).
PS. Jeśli ktoś jest leniuchem lub "fleją" to był takim również przed ślubem, a widziały "gały" co brały! Trzeba myśleć, myśleć - to nie boli.

Reklama

Macie kobietki poniekąt racje lecz Pan wypowiedział się o swoim problemie a my wszyscy mamy dobrowolny obowiązek doradzić i poradzić.
Z mojego doświadczenia 5 letniego z facetem jest taki że dużo rozmawiamy nawet o pierdołach ale w sytuacjach i w milczeniu dopiero człowiek poznaje jaki jest naprawde ,swoje upodobania wypływają na powierzchnie i powiedzenia typu widziały gały co brały są mylne. Spotykanie się przed ślubem czyli randkowanie nie ma nic wspólnego ze współżyciem po ślubie i nie chodźi tu o sex.
Ja kiedy opowiadałam mojemu księciowi że dla mnie w domu oprócz dobrego łóżka jest bardzo ważna łazienka a dopiero mała kuchnia na końcu to się śmiał. Kiedy po latach zrozumiał o co mi chodzi to przyznał mi racje. W dresie to tylko sprzątam bo nie lubie pokazywać się w takich rzeczach od razu kojarzy mi się z w-f, przepraszam jeśli kogoś uraziłam. Ponieważ doskonała nie jestem to troszke m-up nikomu nie zaszkodziło. Dbanie o higiene to podstawa a ostatnimi czasy zauważyłam że kobiety tylko mówią że się myją. Pot z dezodorantem wczorajszym nie idzie w parze. A nie wspomne o zmianie bielizny.

Moja kolejna historia też z prawdziwego zdarzenia to kiedy brat wygadał się po pijaku że ma dosyć niańczenia swojej żony. Ona również przestała dbać o siebie właśnie po ślubie. Tłumaczyła się zawsze że nie miała czasu na to czy tamto ale na pierdoły z koleżankami to znalazła czas. To jest obżydliwe że kobieta zapomina co dziennie wziąść kąpiel a papierosa do gęby to wie kiedy i o jakiej porze. Przestała gotować bo jej się nie chce i ciągle jest na diecie, nawet zmywać nie będzie bo po co jak braknie szklanek to wtedy może opuka żeby paluszków nie zmoczyć. A sprzątanie to już zmora totalna lepiej nie wchódź do domu bo nabrudzisz albo skarpety ubrudzisz. Nie wspomne o praniu bo komu się chce do automatu włożyć...
Kobiety nie które nie są takie za jakie się uważają tylko potrafią dużo gadać... taka jest prawda!!!!

Ja długo szukałam mężczyzny bo sama od siebie dużo wymagam, nie jestem chodzącą miss ale lubie być ponad przeciętnie zadbana a moje kochanie mnie rozumie ,szanuje i wzajemnie...
pozdrawiam buziaki dla was moi mili

Śmiać mi się chce z waszych problemów. Czy wy panowie naprawdę wiecie co to jest miłość, czy człowieka kocha się za wygląd?. Jak można być takim prymitywem, dajecie tym świadectwo o sobie , ze nie jesteście warci nawet funta kłaków. Jestem mężatką ponad 30 lat i jeżeli by mój małżonek, choć słówko pisnął by na temat mojego wyglądu, skończyło by się to dla niego bardzo źle. Trzeba znać swoja wartość miłe Panie i nie dać sobą manipulować. My zasuwamy całe życie a faceci to tylko leniwe samce.

Reklama

gość
gość
Po prostu daj jej kopa i poszukaj sobie normalej baby , z reguły kobiety to śmierdziele i brudasy, na dodatek lenie.
Przekonałes się o tym dokładnie. Nie ma co sie rozczulac po prostu pogoń niechluja albo pokaż sie jej z jakąś elegancką kobietą, zadbaną moze wtedy czupiradło zrozumie, że czlowiek zawsze powinien o siebie dbac, a nie tylko wtedy jak chce chłopa złowić
A z moich obserwacji wynika, że generalnie - to Panie bardziej dbają o siebie niż Panowie, a żyję na tym świecie już kilka dziesiątek lat. I nie koniecznie trzeba być "wytapetowaną", żeby wyglądać atrakcyjnie. Wystarczy zadbać o higienę i estetykę wyglądu, być zawsze świeżą i pachnącą oraz prosto i estetycznie ubraną, stosownie do okoliczności. Jakość rzeczy i gustowny ich dobór też tutaj nie jest bez znaczenia. Poza tym - taka estetyka kosztuje dość sporo. Jeśli mężczyzna nie potrafi zarobić na utrzymanie domu lub kobiety, a kobieta musi kombinować lub improwizować lub Pan i władca jedynie oczekuje nie dając od siebie nic w zamian, to czego się spodziewa? Jeśli sam nie wygląda jak z żurnala i nie lubi dbać o higienę, nie wspomnę już o higienie umysłu i kulturze, to chciałby mieć księżniczkę z wybiegu? Mam sporo czasu i lubię przyglądać się między innymi Panom, bilans moich ocen obserwacji jest na niekorzyść mężczyzn, mało, że w większoćci egzemplarzy - to same "pasztety", to jeszcze jak buzię otworzą - na prawdę nie mają nic ciekawego lub miłego do powiedzenia. Strasznie to smutne. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, lecz w takim wypadku - wyjątek potwierdza regułę. Pozdrawiam wszystkich Panów, w szczególności tych, co potwierdzają regułę :).
PS. Jeśli ktoś jest leniuchem lub "fleją" to był takim również przed ślubem, a widziały "gały" co brały! Trzeba myśleć, myśleć - to nie boli.
Popieram Twoją wypowiedź, dodam, że schemat oczekiwań względem pratnera działa w obydwie strony. Kobiety tez oczekuja od mężcyzn higieny i dbania o siebie po sakramentalnym TAK. I nie mówię tu o codziennych zabiegach wyszukanych stylizacji. Zwykła schludność wystarczy. Kocha się kogoś dlatego, że jest i za całokształt a nie za wygląd prosto z żurnala. Jeżeli żony powinny spać w makijażu by rano nie wystraszyć męża to chyba ten pan jeden z drugim powinni wrócić do piaskownicy a nie się żenic. Żona czy mąż w piżamie, dresie czy w elegankim stroju powinna/powinnien być tą samą osoba dla partnera. Nie szata i nie dodatki zdobią człowieka.

1. a mąż za to zawsze zadbany, ogolony, czysty i pachnący? bo jak nie to czego od kobiety?
2. czy po tym dniu facet dalej dba o kobiete jak przed tym? kupuje kwiaty/prawi komplementy/ zaprasza na kolacje/ do kina/ do teatru, na spacer, na wycieczke czy gdzie tam zakochani chadzali?
3. czy codzienne życie jest tym samym dla nich obu? czy mają podobne obowiązki? czy nie jest tak ,, tradycyjnie,, że pan tylko pracuje i naprawia kosi trawnik co w mieszkaniu nie występuje, a pani pracuje, gotuje, sprzata, dba o dzieci?
4. no i co to zaniedbana kobieta? czy ta co faktycznie o siebie nie dba bo po co w domu, lepiej tylko w pracy? czy taka co wstaje i jest nie ubrna normalnie, nie ma pomalowanej tważy a robi to np. po śniadaniu, czy nie gotuje obiadu na szpilkach albo po wieczornym prysznicu czyta gateze w szlafroku bez makijażu? bo jeśli model 1- fakt problem no ale jeszcze wcześniejsze pkt, istniejA a jeśli ta ,, nie zadbana,, to model 2 to chyba facet ma problem.
i jeszcze 2 istotne kwestie:
- kochacie za uczesanie i makijaż czy oprucz tego za wspulne pasje, rozmowy itd?
-przed ślubem nie bylo widać ,, niezadbania,,? aalbo znacie sie tylko z parku i kawiarni? a nie upojnych nocy, wycieczek za miasto, wakacji, nocy po imprezie? albo jesteście ślepi i nie wiedzieliście co braliście

Reklama

A po co mają dbać o siebie, skoro są dla swoich mężów służącymi, kucharkami i niańkami darmowymi ich dzieciaków? a, i jeszcze w nocy obowiązkowo trzeba pozwolić mężowi na bara bara, bo to też obowiązek żony. Po ślubie wszystko się zmienia, brakuje czasu i forsy na babskie fanaberie, bo pan i władca ma 150 ważniejszych spraw niż przypilnowanie dziecka, a poza tym ciuchy, fryzjer i kosmetyki dużo kosztują, a skąd na to brać, skoro pensja żony idzie na paliwo do auta, opłaty i zakupy dla dziecka?

Ale często jest tak ,że takiej kobiecie nawet jak nie pracuje zawodowo a chce dbać o siebie uprzykrzają życie np. teściowa,siostrunia męża,"bo ty masz być matką a nie stroić się i malować"po prostu chcą rozszarpać człowieka.A przecież dbałość o wygląd jest ważna,choćby dlatego że dzieci patrzą i dla własnego samopoczucia,

gość przed ślubem nie bylo widać ,, niezadbania,,? aalbo znacie sie tylko z parku i kawiarni? a nie upojnych nocy, wycieczek za miasto, wakacji, nocy po imprezie? albo jesteście ślepi i nie wiedzieliście co braliście

dobra wypowiedz. na pewno znałeś swoją żonę przed ślubem z pół roku i teraz zamiast prawdziwego życia masz wielkie rozczarowanie - jak dziecko, jak dziecko.

Napisał(a): Gość -

gość Ja też dbam o siebie. Urodziłam 3 dzieci, ale zrzuciłam "nadprogramowe" kilogramy, żeby mój mąż nie miał powodów żeby się oglądać za innymi, ale żeby widział że za mną się oglądają :) Raz tylko wychodząc z nim i dziećmi założyłam jeansy, koszulę i balerinki (dla wygody) to usłyszałam : Tak idziesz? Więc następnym razem założyłam krótką sukienkę i mega wysokie szpilki i od razu było widać w jego oczach pożądanie - a ten błysk w oku uwielbiam ! Na co dzień może się nie stroję, bo fakt nie ma na to czasu - ale zawsze starannie czeszę włosy i tusz do rzęs obowiązkowo - no i nie chodzę po domu jak fleja... I przede wszystkim lubię zarażać innych - uśmiechem :)
porozmawiaj z żoną! Powiedz jej że chciałbyś żeby odsłoniła nogi w krótkiej mini, albo kup jej seksowną bieliznę, albo po prostu kup jej kwiaty i zaproś na kolację a później powiedz że chciałbyś ją taką na co dzień (żeby zadbała o siebie tak jak wtedy) Tylko delikatnie to zrób,żeby jej nie urazic :)
Trzymam kciuki !
Współczuję Ci. Ale nie martw się, może jeszcze ktoś Cię kiedyś pokocha taką jaka jesteś - nawet w balerinkach.

Do Pana od Joli ... jak czyjść mąż potrafi bez przypomnienia miec kapcia w buzi to i vice versa. Bo dla kogo się starać? Phi. Zacznij od siebie, a kobieta też będzie. Proste jak konstrukcja cepa. Nie pieniacz się. Myj wacusia codziennie a zobaczysz efekty! Potem pogadamy ;]

Myślę, że jest w tym sporo racji. Moja kuzynka przez kilka lat usilnie "polowała" na męża, a ponieważ nie grzeszyła ani urodą, ani intelektem, a na dodatek najkrócej mówiąc "puszczała się", kiedy tylko był jakiś chętny, więc opinia poszła w świat. W końcu zdarzył się cud, poznała jakiegoś Ukraińca, omamiła go i ponieważ nie zdążył jej dobrze poznać, ożenił się z nią. Teraz kuzynka dumnie nosi na palcu obrączkę i waży już ponad 40 kg więcej niż przed ślubem, ubiera się w jakieś szmaty i ciągle mam wrażenie, że jest niedomyta. Jaki wniosek? Osiągnęła swój cel i wychodzi z założenia, że już się starać nie musi.

hmmm ciekawe stwierdzenie,ale no tak większość mężczyzn nie poślubi swojej ukochanej kobiety ze względu na naturalność,na jej naturalne piękno a na tony makijażu.bo dla większości mężczyzn kobieta oznacza makijaż a nie osobowość.
ja osobiście nigdy nie lubiłam się malować raz na jakiś z jakiejś okazji makijaż i tyle.taka byłam przed ślubem i taka sama jestem teraz.makijaż robię sobie tylko od czasu do czasu.
poza tym większość mężczyzn by chciała mieć kobietę wyglądającą jak Pamela czy lalka Barbii. ale tak się składa że naturalna kobieta z naturalnie dużym biustem nie da rady być jednocześnie wieszakiem na ubranie.poza tym raczej kobiety po ślubie specjalnie sobie nie kupują byle jakich ciuchów a po prostu chodzą po domu w tym co można zniszczyć.bo wy mężczyźni też macie swoje wady.tez w domu nie siedzicie w garniturach pod krawatami.więc o co wam chodzi?kobiety tez mogą zacząć się pytać was dlaczego przed ślubem się staraliście,kwiatki miłe słowa spacery a jak już po to idź sama,nie chce mi się,zmęczony jestem,żadnego kwiatka bez okazji żadnego miłego słowa.
Macie problem do nas kobiet że po ciąży ze względu na geny i rozstępy nie możemy nie jednokrotnie odzyskać poprzedniej ponetnej figury,to może wy zacznijcie rodzić dzieci niech wam rozciąga sie skóra tak że bez operacji nie da się jej usunąć prosze bardzo chetnie się zamienię ja z nadwaga na granicy otyłości walczyłam przez ponad 9 lat.żeby schudnąć musiałam podjąć drastyczną dietę bo żadna inna nie skutkowała tylko 4 parówki drobiowe dziennie udało sie w końcu schudłam ponad 20kg a zaraz potem ciąża mimo że waga nie wróciła do ponad 93kg dalej w granicy 69-70kg to i tak wyglądam na więcej niż mam .który z was by wytrzymał na takiej diecie przez conajmniej tydzień i się super czuł i chętnie się stroił ciekawe który?ja stosowałam ja ponad 4 m-ące. efekt taki że organizm osłabiony.i ani troche ochoty na jakieś staranie sie by wyglądać dużo lepiej niż się czuło.
niech któryś z panów spróbuje i powie ile by wytrzymał by dobrze wyglądać dla swojej kobiety szczególnie do panów lubiących jeść.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • moja dziewczyna nie dba o siebie
  • nie chce mi się dbać o siebie
  • ona nie dba o siebie
  • jak dbac o siebie po porodzie forum interia
  • jak pokazać mojej dziewczynie żeby zadbała o siebie
  • niechce mi sie zadbac o siebie
  • dlaczego polki sie tak zapuszczają
  • Jak zadbac o siebie na co dzien
  • dlaczego żona nie dba o siebie
  • Żona nie dba o siebie
  • kobieta po ślubie
  • jak wyglada kobieta kiedy rano wstaje z łóżka facet
  • kobiety po ślubie się zapuszczaja
  • moja żona nie dba o siebie
  • dlaczego kobiety chca slubu
Do góry strony: Dlaczego kobiety po ślubie przestaja o siebie dbać?