677
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
677 ppt ?

Dlaczego kobiety udają orgazm? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): Gość -

Rozstałem się ostatnio z kobietą. Wychodząc z mojego mieszkania rzuciła mi tekst "a orgazmy w większości udawałam" - dobra, trochę się tym przejąłem i zaczęło mnie nurtować dlaczego kobiety to robią. Udają! Nie lepiej żeby powiedziały prawdę i może dałoby się z tym coś zrobić.
Po co kobitki nas tak oszukujecie w łóżku i udajecie orgazm?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): Gość -

gość żeby nie było Wam przykro
Tutaj nie chodzi o żadną przykrość. Jak w każdych innych sprawach między partnerami trzeba rozmawiać i ewentualnie skorygować manewry w celu polepszenia sytuacji.
Najlepiej udawać, że wszystko ok ewentualnie puścić się w końcu z innym.
Co za durne kobiece myślenie...

Napisał(a): gość -

Żal mi was kobitki, bo nie wiecie co to rozkosz skoro musicie robić z siebie słodkie idiotki i udawać orgazmy. I wiecie co wam powiem ? Wcale nas nie dowartościowujecie tylko siebie oszukujecie, że jesteście w jakiejś bajce. Facet zawsze ma przyjemność...

Z sękatego kawałka drewna nie wyrzeźbi się artystycznej figurki! Choćbyś nie wiem jak pracował nad taką, to na darmo. Bo tak naprawdę, to tylko jej droga do celu, a ona myśli wtedy o ślubie, co powiedzą o nim koleżanki, czy dobrze wybrała, bo przecież mógłby być lepszy. O wszystkim i o niczym! No i przecież skoro podobno cię oszukiwała udając orgazmy, to może cię jeszcze raz na koniec oszukać jadowitym wyznaniem o udawaniu zawsze albo przeważnie. Kto by się tym przejmował? Obiektów do ćwiczeń nie brakuje.

Udawałam raz... Powód? Tak się starał, robił wszystko by było mi dobrze. I nie chodzi mi o sam sex ale o grę wstępną i całą otoczkę. Ale uznałam, że to nie ma sensu. Po co mam udawać? Facet będzie myślał, że jest super, a nie mając satysfakcji z seksu udawanie po pewnym czasie będzie męczyć. Lepiej powiedzieć otwarcie co i jak, zmienić coś, żeby oby dwoje miało satysfakcje ze zbliżenia.

Jak było coś nie tak mówiłam o tym partnerowi. Czasem zdarzało mi się w trakcie, że wszystko odeszło i że nic z przyjemności nie będzie. O tym też mu mówiłam, i nie miał do mnie pretensji tylko był wdzięczny za szczerość.

Udajac oszukujecie same siebie. Podczas rozmowy mozna wypracowac jakas odpowiednia strategie zby udawac nie trzeba bylo. Ale te kobiety do ktorych to dotrze to im tego wcale pisac nie trzeba bylo a do reszty to I pisanie I mowienie nie pomoze.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego kobiety
Do góry strony: Dlaczego kobiety udają orgazm?