677
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
677 ppt ?

Dlaczego kobiety udają orgazm? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): gość -

Wiem że facetom nie chce się obserwować ale jak zaczną to robić to kobieta choćby wmawiała że nie albo że ma to wypatrzycie ! Poczytajcie sobie o zachowaniu ciała kobiety podczas orgazmu wtedy będziecie pewni że was nie robi w trąbę. Moją doprowadzam w niecałą minutę !

Reklama

Reklama

Reklama

ja tam niczego nie udaje ,jak mi sie cos nie podoba to mowię ,ale nie każdy facet bierze sobie to do serca,czesto się obrażaja,myslą tylko o sobie,ktoś tam napisał,naprowadzić, manewry, no i co jak robicie to odniechcenia,byle szybko byle jak,aby moc wkońcu zrobić swoje ,blagam pomyślcie tez o NAS ,dla obopulnego zadowolenia.

Lozzy Rozstałem się ostatnio z kobietą. Wychodząc z mojego mieszkania rzuciła mi tekst "a orgazmy w większości udawałam" - dobra, trochę się tym przejąłem i zaczęło mnie nurtować dlaczego kobiety to robią. Udają! Nie lepiej żeby powiedziały prawdę i może dałoby się z tym coś zrobić.
Po co kobitki nas tak oszukujecie w łóżku i udajecie orgazm?
Bo jak sie powie prawdę to się obrażacie ! Że niby wy wszystko świetnie a my zimne ryby :) No i jak widzisz ,że wszystko idzie w bardzo złym kierunku, to lepiej szybciej zakończyć tą farsę

z tego samego powodu z ktorego ciagle dra jadaczki, kobiety wy macie po prostu zryte berety, jak wam facet kit wcisnie i sie o tym dowiecie to robicie sceny jak filmach sf, a jak udajecie te swoje orgazmy to lzecie w zywe oczy , po co wam to cale udawanie , 90 % facetow ma to gleboko i szeroko z tylu , samce tak maja ze dbaja o wlasne rozkosze dlatego wymyslaja te rozne dziwne sprawy lozkowe , jak np. a..l . lodzik i inne, pomyslcie o tym
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego kobiety
Do góry strony: Dlaczego kobiety udają orgazm?