677
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
677 ppt ?

Dlaczego kobiety udają orgazm? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): misiu2802 -

Przeżyłem już parę ładnych lat na tym świecie. Z niejednego pieca chleb jadłem.Z własnego doświadczenia wiem........nie ma dwóch takich samych kobiet. Każda ma inne oczekiwania......należy wyczuć lub z nią rozmawiać.Sprawność partnera zależy w dużym stopniu od partnerki.Spotkałem kobiety,z którymi współżycie trwało krótko i takie z którymi ; kochałem ; się całą noc. Otoczka, nastrój,uroda i zapach kobiety mają wpływ na udany sex........i czystość partnera.Tak jak nas pociąga zapach, tak samo działa na kobiety. W 99% sprawdza się powiedzenie- pośpiech jest wskazany......ale przy łapaniu pcheł.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

revek Robia tak by podbudowac meskie EGO, ludzac sie ze kiedys los sie usmiechnie
Nie stety wiele mezczyzn to sexualni egoisci, patrzacy na wlasne potrzeby.
Dopoty kobiety beda udawac orgazm - dopoki faceci sie nie zmienia
To działa bardziej w drugą stronę:
Dotąd się faceci nie zmienią, dopóki kobiety będą udawać orgazmy...

Reklama

Bo każdy facet to skończony dupek myślący tylko o swoim zadku.To nie nam kobietom powinno być wstyd tylko wam wielkim macho co nie potrafi dać przyjemności własnej kobiecie.I tu pojawia się ciekawostka:swojej kobiety nie potrafi doprowadzić do orgazmu,ale cudzą tak!!!Dziwne co!?

nie wszystkie udają, nie zdarzyło mi się, żeby okłamać mojego partnera....pewnie, że czasami wystraczy chwila a innym razem kilka dobrych minut i jak to mówią - mam orgazm 100:100, czyli na sto zbliżeń sto odlotów. Polecam troszkę popracować nad topografią swojego ciała i będzie super ---drogie panie:)

Lozzy Rozstałem się ostatnio z kobietą. Wychodząc z mojego mieszkania rzuciła mi tekst "a orgazmy w większości udawałam" - dobra, trochę się tym przejąłem i zaczęło mnie nurtować dlaczego kobiety to robią. Udają! Nie lepiej żeby powiedziały prawdę i może dałoby się z tym coś zrobić.
Po co kobitki nas tak oszukujecie w łóżku i udajecie orgazm?
Udaja, bo mysla ze facetow to obchodzi!!!

Napisał(a): barok -

Narzekacie na nas? Powiem Wam tak:
Cóż to musicie takiego zrobić, aby doznać pełnej satysfakcji, tzw. orgazmu? Nic. Po prostu nic. Do tego, często gracie przed nami (co daje sie odczuć) jakieś pieszczoty, ale to żaden wysiłek. Niektóre z Was, nie mają wogóle tego jakiegoś jadu. Nie umieją ,,rozkręcić'' swojego partnera. Leżą drętwe i czekają na to ,,coś''. Bywa, że zasypiają.
Od mężczyzny zależy stokroć więcej. Jego libido musi być sprawne, by akt się odbył. Przede wszystkim, musi być zdrowy, wypoczęty, niezestresowany, zdolny do odbycia współżycia seksualnego. A jak się ma ciężką pracę, jak ma się podłego szefa (odbija sie to na jego ,,męskości''), i jak czasami dajecie powód do podejrzeń i zazdrości, to jak? Robi się klapa (czyt. flak). Od sprawności naszego narządu, zależy wszystko. A np. niektóre kobiety narzekają, że mężczyzni są słabo ,,uposażeni". Tak? A jak jest z kobietami? Dlaczego jedne mają piersi duże, ponętne, a inne prawie nic nie mają, ale krytykują swojego męża, że jest impotentem, bo słabo się stara i Ona nic nie czuje podczas stosunku. Dlatego odechciewa się nam takiego współżycia (z niektóremi).

Po pierwsze Twoja wypowiedź jest bzdurą. Skoro faceci to seksualni egoiści, na pewno nie zmieni ich udawanie przez kobiety orgazmu. Wręcz przeciwnie, niczego ich to nie nauczy, a tylko utwierdzi w przekonaniu, że są macho.

Po drugie - wypowiadasz się na forum, a popełniasz koszmarne błędy gramatyczne! "niestety" pisze się razem, słowo "seks" pisze się przez "ks", a nie "x", a w dopełniaczu mówi się "wielu mężczyzn". Wyrażanie swoich opinii w tak okropny sposób ma dla mnie taką samą wymowę jak pogadanka cuchnącego żula o konieczności zachowania higieny osobistej.

A teraz czekam na atak złożony z bluzgów pozbawionych argumentów, do czego aż zachęca internetowa anonimowość.

revek Robia tak by podbudowac meskie EGO, ludzac sie ze kiedys los sie usmiechnie
Nie stety wiele mezczyzn to sexualni egoisci, patrzacy na wlasne potrzeby.
Dopoty kobiety beda udawac orgazm - dopoki faceci sie nie zmienia
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego kobiety
Do góry strony: Dlaczego kobiety udają orgazm?