677
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
677 ppt ?

Dlaczego kobiety udają orgazm? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): gosc34 -

barok
Od mężczyzny zależy stokroć więcej. Jego libido musi być sprawne, by akt się odbył. Przede wszystkim, musi być zdrowy, wypoczęty, niezestresowany, zdolny do odbycia współżycia seksualnego. A jak się ma ciężką pracę, jak ma się podłego szefa (odbija sie to na jego ,,męskości''), i jak czasami dajecie powód do podejrzeń i zazdrości, to jak? Robi się klapa (czyt. flak)
A anie działa to przypadkiem w dwie strony? Ty myślisz, że każda kobieta ma wysokie libido, jest zdrowa, wiecznie wypoczęta, niezestresowana i ma anioła zamiast szefa? Może czasem warto zastanowić się i spojrzeć na sprawę z innej perspektywy?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): gość -

gość Żal mi was kobitki, bo nie wiecie co to rozkosz skoro musicie robić z siebie słodkie idiotki i udawać orgazmy. I wiecie co wam powiem ? Wcale nas nie dowartościowujecie tylko siebie oszukujecie, że jesteście w jakiejś bajce. Facet zawsze ma przyjemność...
Jakbyś czasem z własną przyjemnością trochę poczekał, to kobieta by tę przyjemność też mogła mieć. Na ogół kobieta potrzebuje trochę więcej czasu, a mężczyzna może (jeśli chce) osiągnięcie własnej przyjemności powstrzymać przez jakiś czas

Reklama

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): gość -

OK- orgazm od czasu do czasu - ale wyobrazacie sobie kobiete nie umalowana?
To jest dopiero wielkie oszustwo - same siebie oszukuja i wszystkich dookola
rowniez - kobieta bez tapety jest bezsilna , traci pewnosc siebie -jest to
powazny problem mentalny kobiet.Najwiekszy nalog ludzkosci.Codzienny teatr
trwa w najlepsze - wielka prudria i wielkie oszustwo .A te niby orgazmy i to malowanie to tylko aby poczuc sie lepiej przed sama soba .

Reklama

Reklama

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): gość -

Bo większość facetów ma hopla na punkcie swojej męskości i umiejetnosci łózkowych. Do tego słaba wiedza, często wyniesiona z pornoli, w ktorych kobieta jęczy od pierwszego dotyku po ostatni i ma orgazm za orgazmem. Suma sumarum łatwiej udać orgazm niz tlumaczyc ze jego brak nie jest koncem swiata

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): gość -

A moja była udawała (powiedziała mi to) ale to złe podejście bo najlepiej być szczerym . Wtedy można razem popracować na tym i owym. Ogólnie jednak kobiety inaczej przechodzą orgazmy niż my.
Miałem potem taką kobiete co była szczera i mówiła, że nie umie nie potrafie ale po kilku razach doszliśmy do wprawy i wtedy wiedziałem, że ma 100% nie udawany orgazm - coś pięknego . Za pierwszym razem jest ciężko ale to zależy od podniecenia obu osób.
Kobiety podniecają inne sprawy niż nas.
Mogę powiedzieć na koniec tyle, że kobiety są takimi aktorkami, że jak sobie przypomne to jestem w szoku że tak można udawać.

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): Gość -

Udawanie orgazmu jest symptomem świadczącym o tym, że w związku źle się dzieje. Oznacza to w skrócie, że między kobietą a mężczyzną nie ma porozumienia. Seksuolog w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej uświadomił mi, że udawanie orgazmu jest szczególnie krzywdzący dla mężczyzny a kobiecie właściwie nic nie daje. Tym, czy kobieta w ogóle ma orgazm czy go nie ma, przejmuje się ten rodzaj mężczyzn, którego nie warto oszukiwać, ponieważ zależy mu na partnerce jest więc możliwe porozumienie z nim, np. wypróbowanie nowych pozycji czy wspólna wizyta u http://www.ps(...)ogiczna. Nie ma potrzeby oszukiwać takiego mężczyzny - zrobimy mu tym tylko przykrość i zrazimy go do siebie. Natomiast facet, który w łóżku jest egoistą i w nosie ma, czy jego partnerka odczuwa orgazm czy nie, będzie zadowolony z seksu tak samo bez względu na to, czy udajemy, czy nie.

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): gość -

Udaję dlatego , że mąż bucha nienawiścią i drze japę co ja z nim robie tyle lat.Co robię? Wychowywalam dwoje naszych dzieci , a potem jak wyszly z domu to nie warto bylo zmieniac meza na kogokolwiek, kogo sie nie kocha i nie zna.Na mężu moge polegać jak na Zawiszy i nie żałuję. Nie jest tak źle.
Mózg jest najwazniejszy w stosunkach miedzyludzkich .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego kobiety
Do góry strony: Dlaczego kobiety udają orgazm?