Odpowiadasz na:
Dlaczego kobiety udają orgazm?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Rozstałem się ostatnio z kobietą. Wychodząc z mojego mieszkania rzuciła mi tekst "a orgazmy w większości udawałam" - dobra, trochę się tym przejąłem i zaczęło mnie nurtować dlaczego kobiety to robią. Udają! Nie lepiej żeby powiedziały prawdę i może dałoby się z tym coś zrobić. Po co kobitki nas tak oszukujecie w łóżku i udajecie orgazm?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety udają orgazm?

Napisał(a): Gość -

z forumowych wpisow wynika....ze Facetow podnieca intelekt....a tego po prostu nie widac:)):))))))

Reklama

Napisał(a): gość -

Według badań ok. 70 % kobiet udaje orgazm przynajmniej od czasu do czasu. Myślę, że kobietom chodzi o dowartościowanie mężczyzny i żeby nie chciał sprawdzać swoich umiejętności z inną.

Napisał(a): Gość -

Też mnie to zawsze zastanawiało i powiem szczerze nie potrafiłam znaleźć odpowiedzi na to pytanie, jak ktoś woli żyć w kłamstwie, ok.

Reklama