23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń722
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
23 ppt ?

Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn i odwrotnie ? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn i odwrotnie ?

Napisał(a): Gość -

Jeżeli znacie odpowiedź to piszcie proszę . Wiem , że są różne przyczyny zdrady , jednak zastanawiam się dlaczego ludzie rzekomo bardzo się kochający , krzywdzą się wzajemnie ? Często bywa tak , że prawda wychodzi na jaw dopiero po jakimś czasie . Boimy się przyznać do błędu i przeprosić , błagać o wybaczenie ...Czy partnerzy odchodzą od siebie przez brak doznań seksualnych , czy z ich nadmiaru ?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn i odwrotnie ?

DoniaY Ludzie nie sa stworzeni do zwiazkow monogamicznych. (Tylko niektore zwierzeta).
Nasza rola jak i zwierzat jest prokreacja i przezycie, czyli; jesc, srac i kopulowac sie.
To faktycznie masz bardzo urozmaicone , to swoje życie ...Kopuluj się dalej , mnie to nie interesuje .

smacznasarenka To faktycznie masz bardzo urozmaicone , to swoje życie ...Kopuluj się dalej , mnie to nie interesuje .
Ja i 7 miliardow innych ludzi, Tys pewnie perska ksiezniczka ktora nie kopuluje,nie pierdzi nie kruszy.

DoniaY
smacznasarenka To faktycznie masz bardzo urozmaicone , to swoje życie ...Kopuluj się dalej , mnie to nie interesuje .
Ja i 7 miliardow innych ludzi, Tys pewnie perska ksiezniczka ktora nie kopuluje,nie pierdzi nie kruszy.
Ależ się uśmiałam...bu...ha..ha :)

smacznasarenka Ależ się uśmiałam...bu...ha..ha :)
Nie lada to sztuka smiec sie z wlasnej glupoty :)
Pytaj dalej o prawde , wyzwala ucisk w posladkach.

DoniaY
smacznasarenka Ależ się uśmiałam...bu...ha..ha :)
Nie lada to sztuka smiec sie z wlasnej glupoty :)
Pytaj dalej o prawde , wyzwala ucisk w posladkach.
Dowciapna jesteś , jak szczypiorek na wiosnę . Mądrością również nie grzeszysz :)

Napisał(a): gość -

Najczęściej facet zdradza, ponieważ obecna partnerka nie jest w stanie zaspokoić jakichś jego potrzeb. Mogą to być potrzeby emocjonalne, ale też seksualne. Niestety, najczęściej chodzi
o to drugiej. Kobiety traktują seks jak kartę przetargową, szantażują nim mężczyzn.
Nie jest to komfortowa sytuacja. Mało tego, jeśli już "łaskawie" pozwalają na stosunek, to nie robią nic, aby faceta zatrzymać. Są przekonane, że wystarczy iż "są dostępne".
A wystarczyłoby odrobinę inwencji włożyć, postarać się o jakieś urozmaicenie, np. zhttp://tabutoys.pl/ i jestem pewien, że zdrad byłoby mniej.

DoniaY
W przeciwieństwie do tych , którzy nie lubią seksu , ja go uwielbiam ...Trzeba być bardzo chorym , by tego unikać..

gość Najczęściej facet zdradza, ponieważ obecna partnerka nie jest w stanie zaspokoić jakichś jego potrzeb. Mogą to być potrzeby emocjonalne, ale też seksualne. Niestety, najczęściej chodzi
o to drugiej. Kobiety traktują seks jak kartę przetargową, szantażują nim mężczyzn.
Nie jest to komfortowa sytuacja. Mało tego, jeśli już "łaskawie" pozwalają na stosunek, to nie robią nic, aby faceta zatrzymać. Są przekonane, że wystarczy iż "są dostępne".
A wystarczyłoby odrobinę inwencji włożyć, postarać się o jakieś urozmaicenie, np. zhttp://tabutoys.pl/ i jestem pewien, że zdrad byłoby mniej.
Są kobiety , które robią wielką łaskę i zachowują się jak zakonnice . Nie można nawet poruszyć tego tematu , bo strasznie się irytują . Oddając się mężczyźnie , którego kochają , uważają iż robią przysługę leżąc jak kłody . Seks wymaga zaangażowania i chęci obojga . Po to nas tak skonstruowano , byśmy czuli największe doznania , odczuwali rozkosz...

Dla mnie, jest to brak elementarnej uczciwości, w związku.
Dawniej bardziej pilnowano kobiet, żeby nie pobładziły, dzisiaj jest
to niemożliwe, i niektóre sa łapane na plewy, a facet wydyma i kozę,
jak mu się chce.
Seks ma wielkie oczy, tutaj i gdzie indziej też, ale dla większości
ludzi ma sporo mniejsze znaczenie. I brak dokształtu w tą stronę]
też nie ułatwia, w związkach. Wielu kobietom szybko przechodzi,
po dzieciach, i po muzyce, a facetom nie.

Jest ogromna ilość książek traktujących o zdradzie. Napisali je specjaliści, a nie amatorzy. Proponuję np:
S. Forward Gdy Twój partner łże jak pies.
M. A. Corey Dlaczego mężczyźni zdradzają?
C Gittmar Skok w bok, czyli rzecz o zdradzie.
H. i J. Runkel Projekt szczęśliwe małżeństwo- ta ostatnia raczej jako plasterek na serce. Ona może nas nauczyć jak żyć godnie i szczęśliwie.

gość Jest ogromna ilość książek traktujących o zdradzie. Napisali je specjaliści, a nie amatorzy. Proponuję np:
S. Forward Gdy Twój partner łże jak pies.
M. A. Corey Dlaczego mężczyźni zdradzają?
C Gittmar Skok w bok, czyli rzecz o zdradzie.
H. i J. Runkel Projekt szczęśliwe małżeństwo- ta ostatnia raczej jako plasterek na serce. Ona może nas nauczyć jak żyć godnie i szczęśliwie.
Dodałabym jeszcze Byron Katie Kochaj co masz

Napisał(a): nowytyrystor -

Troche sie napilem ale nie bedzie od rzeczy. My faceci zdradzamy, bo... jestesmy do dupy. Nie potrafimy sie jednak do tego przyznac. Gdybysmy potrafili moze byloby tych zdrad mniej. Ja ostatnio bylem na krawedzi ze tak powiem. Kryzys w zwiazku z jednej strony z drugiej strony kumpel wyjezdzal na pare tygodni i zostawial swoja byla. A ja masm z nia nieustannie kontakt. No i wiecie jak to jest:"krew nie woda majtki nie pokrzywy" - jak mówi stare polskie powiedzenie. Mimo wszystko do niczego nie doszlo. Ona miala inne sprawy na glowie - dziecko praca problemy itd. Niemniej mialem ochote i badz co badz bylem na krawedzi zdrady. I tak jakos przy okazji rozkminilem cos niecos na temat zdrady. Wyobrazmy sobie zyjesz w zwiazku i na przyklad w pracy albo gdzies indziej przypadkowo lub nie przypadkowo jakas laska ktora znasz lub nie znasz chce sie z toba napic. Co myslisz? kocham zone, narzeczona, konkubine (jak zwal tak zwal) na pewno nigdy jej nie zdradze. Czego mialbym nie wyjsc z ta jakze atrakcyjna laska na drinka. No i wiadomo zaczyna sie jeden drink, drugi ta laska coraz bardziej zaczyna Ci sie podobac no i za chwile ciurlacie sie jak dwa króliczki, a pózniej mówisz zonie jak to bylo dzisiaj w pracy duzo roboty no i musiales zostac dluzej albo i na noc, no i oczywiscie komórka Ci padla. tak to w skrócie wyglada. Pytam jednak: kto w takiej sytuacji potrafi sie przed tym powstrzymac? Tylko ten kto wie, ze jestesmy do dupy. No bo jestesmy. A to, ze twierdzisz, ze kochasz swoja kobiete jeszcze cie popycha do zdrady (udowodnie sobie mojej kobiecie i tej tutaj dupci, jakim to jestem kochajacym partnerem - sraly muchy bedzie wiosna). Ktos kto wie, ze jestesmy do dupy pomysli: wiem, ze nie moge sobie samemu ufac. Po co mam cokolwiek komukolwiek udowadniac skoro wiem jaki jestem - niewierny!!! Lepiej wiec stchórzyc i wrocic do domu. Tylko tchórze wygrywaja. Zastanówcie sie ludziska czy nie mam racji. A co do kobiet to nie wiem czego zdradzaja, bo jestem facetem, a nie kobieta. Byc moze jest podobnie - nie mam pojecia.

a ja uważam że nad tym wszystkim można zapanować tylko trzeba chcieć. Owszem do zdrady trzeba dwojga nie tylko jednego partnera i iskry albo bodźca który popycha do zdrady.
Aczkolwiek nauczmy się rozróżniać nie jesteśmy zwirzętami jesteśmy ludzmi!!! PROSZE O ZAPAMIETANIE TEJ SKROMNEJ TEZY.
A to oznacza że powinniśmy zapanować nad emocjami pomyśleć w ekstremalnych sytuacjach czy warto poświęcić wszystko dla 2min. wątłej przyjemności.

Co według was oznacza kobieta leży jak kłoda w trakcie sexu może leży bo facet jest do niczego. W główce mu się po przestawiało i chce zdziałać cuda w łożu gdzie za ścianą dzieci śpią albo rodzinka się plącze.
Na oglądaliście się filmów dla dorosłych i wydaje wam się że kobiety to mazyny i zniosą wszystko a to błąd sex będzie lepszy jak zapytasz się żony jak miną dzień czy ją coś boli itp.
Najgorsze co może być to kiedy wkrada się obowiązek małżeński a co to kórna jest.
Ponoć koty gonią się w marcu a ludzie cały rok kto to wymyślił? A nimfomanki kto takie patologie wymyślił?
Kochankowie mają zawsze poukładane tzw, single bez dzieci i na dodatek samotni no to mogą wydawać przedziwne dzwięki które nie mają znaczenia , nie są zmęczeni codziennością. Ciągle w ich życiu coś się dzieje imprezy domówki zabawy wolna amerykanka nic nie muszą. A po kilku latach domagają się stabilizacji???
Kochanka jest adorowana, może wychodzić gdzie chce i kiedy chce a kobieta typu żona ma obowiązki które musi wykonać no to kiedy ma czas by móc o siebie zadbać no i skąd ma wziąść siły żeby uprawiać sex jak facet sobie życzy. Połuż się tak zrób to itp. Uważam że kobiety też mają potrzeby tak samo jak mężczyźni czasami większe lub mniejsze. Problem tkwi w tym iż nie kiedy niepotrafimy się porozumieć w sferze intymnej a to doprowadz do niechcianych konfliktów.
dziekuje pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn i odwrotnie ?