39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń495
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Dlaczego ludzie wierzą w mity? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego ludzie wierzą w mity?

Napisał(a): Gość -

WednesdayTEN
kobietazmarsa8
WednesdayTEN Polskie bajki, baśnie, podania, legendy i mity też są fajne! =))
A która najbardziejsza wg Ciebie ? ;)
Aha! Ja wiem, ja wiem... Na bajkę chcesz mnie naciągnąć! :P Mam wiele bajek które bardzo lubię... np. o chłopie który miał trzech synów...
A, to opowiedz . Chociaż kawałek ;)
Lubie słuchać bajki ;)))
INTERIA.PL

Napisał(a): WednesdayTEN -

kobietazmarsa8
WednesdayTEN
kobietazmarsa8
Aha! Ja wiem, ja wiem... Na bajkę chcesz mnie naciągnąć! :P Mam wiele bajek które bardzo lubię... np. o chłopie który miał trzech synów...
A, to opowiedz. Chociaż kawałek ;)
Lubie słuchać bajki ;)))
Już nie dziś... Może jutro... Z resztą, kawałek to nie odda finezji tej bajki... Powiem tak, synów miał trzech, chudoby dla nich nie miał, kazał iść w świat i czegoś się nauczyć. Jeden nauczył się jak być złodziejem, drugi łgarzem a trzeci chytrusem (=cwaniakiem).

Napisał(a): Gość -

WednesdayTEN
kobietazmarsa8
WednesdayTEN
kobietazmarsa8
Lubie słuchać bajki ;)))
Już nie dziś... Może jutro... Z resztą, kawałek to nie odda finezji tej bajki... Powiem tak, synów miał trzech, chudoby dla nich nie miał, kazał iść w świat i czegoś się nauczyć. Jeden nauczył się jak być złodziejem, drugi łgarzem a trzeci chytrusem (=cwaniakiem).
Uuuuuuuuuuuuu

To faktycznie.............jutro musisz dokończyć i koniecznie pozytywne zakończenie ;))))
Pa .
Dobrej nocki.

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

kobietazmarsa8
WednesdayTEN
kobietazmarsa8
WednesdayTEN
kobietazmarsa8
Lubie słuchać bajki ;)))
Uuuuuuuuuuuuu

To faktycznie.............jutro musisz dokończyć i koniecznie pozytywne zakończenie ;))))
Pa .
Dobrej nocki.
Pomyślimy, zobaczymy. Jakby co to trzeba się przypomnieć...

Dobrej, dobrej ;)

Napisał(a): Screw -

TanitaMI
Iechowa
Kociarze przynieśli mi czerwoną książeczkę o wymownym tytule " Człowiek poszukuje Boga". Za tydzień przyszli i zapytali, czy ją przeczytałem, odpowiedziałem, że tak oraz, że utwierdziła mnie ona jeszcze bardziej w niewierze.

Opuścili mieszkanie jak zmyci, bez słowa, nie powiedzieli nawet, do widzenia.
Ta książka jest dość ciekawa i warto ją przeczytać bo omawia wszystkie główne religie,ich korzenie i wierzenia.
A czytaliście taką książeczkę (zasadniczo dla dzieci, ale i dorosłym polecam) "Jak Jeżyk z Prosiaczkiem Boga szukali i co z tego wynikło?"

Załączniki:

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego ludzie wierzyli w mity
  • dlaczego ludze wierzyli w mity
Do góry strony: Dlaczego ludzie wierzą w mity?