239
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi131
  • Ocen na +0
239 ppt ?

Dlaczego mężczyźni boją się ślubu? (132)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

A dlaczego kobiety chcą tak bardzo tego ślubu? Papierek do szczęścia nie potrzebny, jak facet zechce zdradzić i będzie miał okazję to i tak zdradzi. Zawsze łatwiej pójść w swoją stronę bez tego papierka a i problemów z podziałem majątku nie ma. Ale nie.... wy tylko czyhacie na kasę po mężu.
Ja na miejscu tego facia dałbym pierścionek bo to miłe i fajne i sugeruje związanie ale od razu bym zaznaczył że poczekasz na ślub do końca mojego życia.

gość No tak Wy faceci zawsze uwazacie ze wiecej wkładacie w rodzine...
Nie zgadza
gość Jestem facetem, mam 30 lat i odpowiem ci najszczerzej jak potrafię! W dobie internetu i dzisiejszej wiedzy na temat trwałości związków, na twoje pytanie jest bardzo prosta odpowiedź! Każdy związek dla faceta czy powiedzmy "fascynacja kobietą", po pewnym czasie się kończy i raptem się okazuje, że jest żona, dziecko i kredyt. Po rozwodzie kobiety chcą alimentów i połowy domu a zazwyczaj jest tak, że to facet więcej wkłada w rodzinę niż kobieta (rzadko jest odwrotnie) po prostu się to nie opłaca skoro i tak wiadomo, że po jakimś czasie będziemy z inną kobietą... kwestia 10 lat góra, no chyba, że mamy kogoś na boku bo ile można kochać się z jedną babką (...tak szczerze...) Proste!
Nie zgadzam sie z tym....
My kobiety wkladamy dokladnie tyle samo co i Wy tyle tylko ze naszej pracy nikt nie przelicza na kase... Wy idziecie do pracy, po pracy gazetka obiadek i TV (moze sa wyjatki)...
Macie jeden etat i jestescie zmeczeni....
My kobiety.....??? Jeden w pracy drugi w domu (pranie, sprzatanie, gotowanie, zakupy, dzieci itp...) no i etat nocny, trzeba byc dobra kochanka zeby maz był zadowolony...bo inaczej bedzie narzekał albo znajdzie sobie odskocznie...
Wiec....??? Jak to jest...???
Jeżeli seks traktujesz jak nocny etat to ja ci bardzo współczuję. Skoro masz z seksu taką samą (może i nawet lepszą) przyjemność jak twój partner to nie traktuj tego jak przykry obowiązek albo kartę przetargową.

10 powodów, dla których nie warto się żenić

1) Każda kobieta z wiekiem staje się coraz mniej atrakcyjna fizycznie. Znakomita większość kobiet po 40-stce i wszystkie kobiety po 50-tce są seksualnie odrzucające. Decydując się na małżeństwo zobowiązujesz się do końca życia uprawiać seks tylko z jedną osobą, która z czasem nieprzerwanie będzie stawać się coraz brzydsza.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości uprawiania seksu z wieloma kobietami – i to wyłącznie młodymi i atrakcyjnymi.

2) Seks w małżeństwie (i stałych związkach w ogóle) jest mało satysfakcjonujący i zdarza się rzadko. Długotrwała znajomość wprowadza rutynę i zmienia stosunki w mechaniczne ruchy, masturbację z pomocą ciała drugiego człowieka. Kobieta w stałym związku nieuchronnie traci zainteresowanie partnerem i zaczyna szukać wymówek, by nie musieć współżyć ze swym mężem. Dowcipy o wieczornym bólu głowy to nie absurdalne historyjki, to rzeczywistość, która dzieje się w każdym małżeństwie. W ok. 20% związków małżeńskich w ogóle nie dochodzi do zbliżeń.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na tak marne życie seksualne, zamiast uprawiać seks z kobietami, które są do tego nastawione entuzjastycznie.

3) Spora liczba kobiet jest beznadziejna w łóżku. Według statystyk z 2011 roku, 48% Polaków ani razu w życiu nie przeżyło stosunku oralnego! Jedynie 15% odbyło stosunek analny. Wiele kobiet nie lubi seksu przy świetle. Te, które na początku związku mają ochotę się starać zaspokoić partnera, z czasem tracą chęci. Będziesz miał szczęście, jeżeli po kilku latach małżeństwa seks w jej wykonaniu będzie czymś więcej niż leżeniem na plecach, w zupełnej ciszy i ciemności. Raz w miesiącu.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości realizowania swoich fantazji.

4) Kobieta wcale nie kocha cię takiego jakim jesteś. Twoja kobieta będzie dążyła do tego, by cię zmienić: poczynając od ubrań i fryzury, przez tematy o których lubisz rozmawiać, skończywszy na wyborze ludzi z którymi wolno ci się spotykać. Nie obchodzą jej twoje zainteresowania, przemyślenia i marzenia. Jeśli posiadasz jakieś hobby, zostanie uznane ono za:
a) niebezpieczne (np. motocykle, skoki spadochronowe)
b) głupie i dziecinne (np. gry komputerowe, modelarstwo)
c) zbyt drogie (np. restaurowanie starych samochodów)
niezależnie od pretekstu, zmusi cię byś z niego zrezygnował. Decydując się na małżeństwo, godzisz się na życie z osobą która będzie usiłowała zmienić cię w kogoś innego, kim wcale nie chcesz być.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się tego, co lubisz w życiu robić.

5) Większość kobiet jest ograniczona. Nie posiadają zainteresowań intelektualnych i nie rozumieją ich. Nie wiedzą co to ciekawość świata. Tematy które je interesują są boleśnie głupie i nudne. Wejdź na jakiekolwiek forum internetowe poświęcone jakiemukolwiek tematowi niezwiązanemu z codziennym życiem. Czy będzie to druga wojna światowa, katastrofa UFO w Roswell czy stare gry komputerowe, będziesz miał szczęście jeśli na stu użytkowników-mężczyzn znajdziesz tam jedną kobietę. Chcesz znaleźć forum pełne kobiet? Wpisz w Google „przepisy kuchenne”, „szydełkowanie” albo „dekoracyjne poduszki do kanap”. Kobiety gardzą wszystkim, czego nie rozumieją, także inteligencję uważają za nieprzydatną. Małżeństwo oznacza spędzenie reszty życia z osobą, która nigdy cię nie zrozumie ani nie doceni.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na życie z człowiekiem, o którym wiesz, że jest głupszy od ciebie. C.D.N...

Bo to jedna wielka ściema, byłem w związku 9 lat , niby się kochaliśmy jak "łyse konie" i co poszła do starego ( 63 lat ) szwaba ( moja była żona ma 30 lat ja mam 34) , zostawiła mi 2 kochanych synów, problemy na głowie, .....

6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.

7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.

8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.

9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.

10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.
Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.
Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.
Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.

Małże

gość 6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.

7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.

8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.

9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.

10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.
Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.
Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.
Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.

Małże
Niestety jest w tym wiele prawdy o kobietach

moim zdaniem nie chodzi tu o kobiety czy mezczyzn, wg mnie chodzi tu po prostu o podjecie decyzji o malzenstwie, taka decyzje zazwyczaj kobiety podejmuja wczesniej niz mezczyzni, byc moze chodzi tu o biologie (zegar biologiczny i posiadanie potomstwa). Moj przyklad: spotykalam sie z facetem od 19 do 23 roku zycia, facet super, bardzo chcial sie zenic, ja chcialam jeszcze cos w zyciu zrobic, zobaczyc, tak naciskal ze w koncu "zwialam" do innego kraju, potem kolejny dlugi zwiazek i w wieku 27 lat poznalam meza - on byl gotowy na powazny zwiazek i dawal mi to do zrozumienia, zakochalismy sie w sobie, po poltorej roku dostalam pierscionek o ktory sie nie upominalam i nie prosilam, wowczas ja tez bylam gotowa na tak powazny krok. Wg mnie ludzie moga sie kochac ale zeby sie pobrac musza sie spotkac w odpowiednim czasie, kiedy oboje podjeli decyzje, ze chca byc odpowiedzialni za druga osobe, jestem przekonana, ze gdybym spotkala meza gdy mialam 23 lat - nie pobralibysmy sie, nawet gdybysmy zaczeli sie spotykac. Nie ma sensu rozstrzasac, kto wklada wiecej do malzenstwa, bo tak naprawde to ciezka praca obu stron, nawet jesli jedna strona nie pracuje zawodowo, ci co sie o to kloca nie powinni, przynajmniej na razie sie zenic / wychodzic za mac. Moja osobista rada- dziewczyno jesli po 6 latach facet nie mysli o slubie z Toba, byc moze czas przeanalizowac zwiazek, po co macie byc oboje nieszczesliwi bo chcecie innych rzeczy w zyciu, zerwanie boli ale potem jest tylko lepiej i na pewno znajdziesz kogos kto bedzie chcial tego samego co ty, on takze zapewne znajdzie kobiete ktora chce takiego samego zycia, co on , wtedy oboje bedziecie szczesliwi, a przeciez o to w zyciu chodzi, pozdrawiam

Bo pozwoliłaś sobie na traktowanie Cię jak przysłowiowy "kufel piwa", który zawsze można wypić bez kupowania całego browaru. Mam nadzieję, że rozumiesz tę przenośnię. Kobiety same sobie są winne, bo zgadzają się na takie poniżanie i sprowadzanie do roli "mojej kobiety". Ja po roku zadałam konkretne pytanie: "No to jak z Tobą? Pobieramy się czy rozstajemy i szukamy dalej?" - Po czterech miesiącach załatwiania formalności byliśmy po ślubie. W grudniu 2014 będziemy obchodzić ...30 lat małżeństwa. Może 30 lat temu było więcej facetów z "jajami" ? ;)

Jestem kobietą i myślę podobnie.Kobiety niepotrzebnie wychodzą za mąż ----przeważnie muszą same brać życie na klatę a dodatkowo obsługiwać śmierdziucha.Dla większości liczy się tylko piwo,kanapa, i dobre żarcie.Nie chcą sami prać i musisz brać jego brudne skarpety(przewaznie leżą pod łóżkiem)w ręce żeby wrzucic do pralki. Dla świętego spokoju udajesz że nie widzisz że to pasożyt.Na dodatek musisz iść z nim do łóżka i udawać że jest wspaniały chociaż 99% z nich kończy po 60 sekundach (może to i lepiej).Musisz caly czas być czujna żeby nie zjechał poniżej poziomu minimum i np. nie przestał się myć.
To bardzo męczące -- lepiej nie pakować się w małżenstwo.
Wiekszośc facetów bez kurateli kobiet kończy w rynsztoku i trudno.

Marcin65 Dlaczego ktos zadaje tak durne pytanie na tym forum.Niech mi krychna odpowie w takim razie co ten papierek ktory stwierdza ze jestescie malzenstwem tak naprawde zmieni w waszym zyciu? Nagle bedziecie sie bardziej kochac?Szczescie jakie dzielicie miedzy soba powiekszy sie nagle i bedzie go bezmiar?Co sie zmieni bo ja tego nie kumam.Nie rozumiem tego pedzenia do malzenstwa bo nie wiem po jaka cholere?Jesli ktos uwaza ze nagle facet przez malzenstwo przestanie patrzec na inne kobiety to sie myli.Ona na facetow tez przestanie patrzec tez pomylka.Nic si enie zmieni w waszych relacjach poza tym ze bedziecie mieli PAPIEREK ktory nic nie znaczy.Nic..wiec pytam po co?Dzieci?Dzieci tez bez papierka mozna miec i swiat sie nie zawali.Zwykly papierek troche lepiej wykonany od toaletowego
To jest BARDZO ważny papierek... W razie wypadku,nikt nie będzie chciał udzielić informacji dziewczynie/konkubinie.. Załatwianie jakichkolwiek spraw urzędowych jest niezwykle niekomfortowe,kiedy mając lat 30 kilka musisz się tłumaczyć,obcym urzędasom,traktującym cię z góry,dlaczego jest tak a nie inaczej...

Dzieci... Czasy niby się zmieniły,ale nie w okrutnym świecie zwanym szkołą. nawet nie wiesz,jak się mogą źle czuć dzieci,kiedy ktoś się czepi,że mamusia ma inne nazwisko niż tatuś...Że rodzice nie są po ślubie,a dziecko uczęszcza na lekcje religii.. Bo jak to tak.......

Ja nie znam ani jednej osoby, która była by szczęśliwa w małżeństwie. Dziewczyna naciska na ślub ale obserwując życie coraz bardziej jestem przekonany, że ślub to zły pomysł. Niedługo będę musiał z nią na ten tema porozmawiać, mieszkamy razem, chcę mieć z nią dziecko, ale ślubu zdecydowałem że nie chcę. Jeśli mnie kocha to zostanie ze mną i będziemy szczęśliwi, jeśli nie to zrozumiem.

Dzieci... Czasy niby się zmieniły,ale nie w okrutnym świecie zwanym szkołą. nawet nie wiesz,jak się mogą źle czuć dzieci,kiedy ktoś się czepi,że mamusia ma inne nazwisko niż tatuś...Że rodzice nie są po ślubie,a dziecko uczęszcza na lekcje religii.. Bo jak to tak.......[/cytat]

Nie no padłem... bo dziecko będzie miało problem na lekcji religii buhahahaha sam bym dzieciakowi napisał kartkę, że ma na religię nie chodzić! To dopiero jest komedia. Ślub, religia i co może jeszcze tatuś ma z mamusią po bożemu, tylko jak chce dziecko zrobić... litości...

Gdybym się rzeczywiście zakochał w dziewczynie , która mi się na prawdę podoba i widziałbym, że jej też się podobam mimo tego że nie jestem ani za piękny ani bogaty, to ożeniłbym się z nią. Żenić się warto wtedy, gdy może się i chce się mieć dzieci. Trzeba jednak mieć pracę i stały dochód. Branie sobie "bogatej żony" to marny pomysł, ponieważ jest się wtedy od niej zależnym i zwykle taka żona ma cię za nic. Nieco inaczej jest z "biedną żoną" bez pracy. Facetowi sie szybko znudzi, a dzieci tylko skomplikują sytuację.

gość Ja nie znam ani jednej osoby, która była by szczęśliwa w małżeństwie. Dziewczyna naciska na ślub ale obserwując życie coraz bardziej jestem przekonany, że ślub to zły pomysł. Niedługo będę musiał z nią na ten tema porozmawiać, mieszkamy razem, chcę mieć z nią dziecko, ale ślubu zdecydowałem że nie chcę. Jeśli mnie kocha to zostanie ze mną i będziemy szczęśliwi, jeśli nie to zrozumiem.
Ja znam wiele szczesliwych malzenstw, wlacznie z moim, owszem, zdarzaja sie gorsze chwile ale bilans jest na plus, jesli nie chcesz sie zenic - nie chcesz podjac odpowiedzialnosci za szczescie swojej dziewczyny, znaczy ze nie jestes gotowy na dziecko- to takze ogromna odpowiedzialnosc za osobe, powinniscie sie rozstac, chcecie czegos innego i dlatego bedziecie sie unieszczesliwiac, a dziecko (jesli bedzie na tyle glupia i sie zdecyduje) znajdzie sie w srodku... Checsz po prostu przekazac swoje geny - czysta biologia
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • po co mezczyznie slub
  • On - Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona - Chcesz mnie pocałować? On - Tak, za każdym razem i przy każdej okazji.
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?