240
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi131
  • Ocen na +0
240 ppt ?

Dlaczego mężczyźni boją się ślubu? (132)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

[cytat kogo=gość][cytat kogo=gość]6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.


7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.

8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.


9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.


10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.
Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.
Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.
Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.

Małże[/cytat]

Niestety jest w tym wiele prawdy o kobietach[/cytat]Ciekawe spostrzeżenia i ciekawa analiza.
Ciekawe, czy znasz to z autopsji, czy z teorii jedynie.

Jeśli małżeństwo ma pzretrwać próbe czasu, musi być poprzedzone co najmniej 2 letnim stażem narzeczeńskim, bez intgerwencji rodzicow, w warunkach podobnych do poślubnych, nie licząc oczywiście dzieci. Między małżonkami musi istnieć mniej więcej równowaga dochodu i JAKIES WSPOLNE ZAINTERESOWANIA na czas, gdy seks im spowszednieje. Takie małżeństwo ma szanse oprzec się próbie czas. Może to jest trywialne, ale MUSZĄ BYĆ PIENIĄDZE, albowiem stale działa zasada: "GDY BIEDA WCHODZI W PROGI, SZCZĘŚCIE WYSKAKUJEPRZEZ OKNO"
Pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość Dzieci... Czasy niby się zmieniły,ale nie w okrutnym świecie zwanym szkołą. nawet nie wiesz,jak się mogą źle czuć dzieci,kiedy ktoś się czepi,że mamusia ma inne nazwisko niż tatuś...Że rodzice nie są po ślubie,a dziecko uczęszcza na lekcje religii.. Bo jak to tak.......
Nie no padłem... bo dziecko będzie miało problem na lekcji religii buhahahaha sam bym dzieciakowi napisał kartkę, że ma na religię nie chodzić! To dopiero jest komedia. Ślub, religia i co może jeszcze tatuś ma z mamusią po bożemu, tylko jak chce dziecko zrobić... litości...[/cytat]Śmieszny jesteś... Ty byś dziecku kartkę napisał... Możesz być niewierzący,Twój wybór,ale jeżeli Twoje dziecko będzie chciało chodzić na tę religię to mu zabronisz? Jak mu to wytłumaczysz? Jak mu tego zabronisz? Możesz w życiu uzyskać taki efekt,że na przekór Tobie,Drogi Tatusiu,zostanie księdzem bądź zakonnicą.......

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

Niby głupi papierek.......... a od tego głupiego papierka może bardzo dużo zależeć. A wyobraźcie sobie taką sytuację,że zdarzy się wypadek i będziecie musieli zadecydować o losie swojej partnerki/partnera w bardzo szybkim czasie i co......??? nie zadecydujecie, bo jesteście dla tej partnerki/partnera obcą sobą. I nie ważne,czy mieszkacie ze sobą 5, czy 10 lat. Nie odwiedzicie jej, nie pomożecie. Wiele spraw urzędowych działa również na podobnej zasadzie.........poza tym myślę,że decyzja o małżeństwie wiąże się też z byciem odpowiedzialnym za drugą osobę i dojrzałością przede wszystkim emocjonalną........

Reklama

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

W Polsce większość małżeństw ma problem z brakiem pieniędzy, ale jakoś dają radę. Nie tyle o pieniądze chodzi (choć są przypadki że żona siedzi w domu i robi awantury mężowi za zbyt małe dochody) problemem jest czas poświęcony na ich zarabianiu, zapieprzasz po 10 - 12 godzin, żona wraca tak samo zmęczona i gdzie tu czas na małżeństwo? A najgorzej mają ci co spłacają kredyty.

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość
gość Dzieci... Czasy niby się zmieniły,ale nie w okrutnym świecie zwanym szkołą. nawet nie wiesz,jak się mogą źle czuć dzieci,kiedy ktoś się czepi,że mamusia ma inne nazwisko niż tatuś...Że rodzice nie są po ślubie,a dziecko uczęszcza na lekcje religii.. Bo jak to tak.......
Nie no padłem... bo dziecko będzie miało problem na lekcji religii buhahahaha sam bym dzieciakowi napisał kartkę, że ma na religię nie chodzić! To dopiero jest komedia. Ślub, religia i co może jeszcze tatuś ma z mamusią po bożemu, tylko jak chce dziecko zrobić... litości...
Śmieszny jesteś... Ty byś dziecku kartkę napisał... Możesz być niewierzący,Twój wybór,ale jeżeli Twoje dziecko będzie chciało chodzić na tę religię to mu zabronisz? Jak mu to wytłumaczysz? Jak mu tego zabronisz? Możesz w życiu uzyskać taki efekt,że na przekór Tobie,Drogi Tatusiu,zostanie księdzem bądź zakonnicą.......[/cytat]

Precz z czarnymi!!!

Reklama

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość Niby głupi papierek.......... a od tego głupiego papierka może bardzo dużo zależeć. A wyobraźcie sobie taką sytuację,że zdarzy się wypadek i będziecie musieli zadecydować o losie swojej partnerki/partnera w bardzo szybkim czasie i co......??? nie zadecydujecie, bo jesteście dla tej partnerki/partnera obcą sobą. I nie ważne,czy mieszkacie ze sobą 5, czy 10 lat. Nie odwiedzicie jej, nie pomożecie. Wiele spraw urzędowych działa również na podobnej zasadzie.........poza tym myślę,że decyzja o małżeństwie wiąże się też z byciem odpowiedzialnym za drugą osobę i dojrzałością przede wszystkim emocjonalną........
No to wyemigrują do jakiegoś normalnego kraju! Kolejny argument za tym aby opuścić ten beznadziejny grajdoł!

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość Jestem kobietą i myślę podobnie.Kobiety niepotrzebnie wychodzą za mąż ----przeważnie muszą same brać życie na klatę a dodatkowo obsługiwać śmierdziucha.Dla większości liczy się tylko piwo,kanapa, i dobre żarcie.Nie chcą sami prać i musisz brać jego brudne skarpety(przewaznie leżą pod łóżkiem)w ręce żeby wrzucic do pralki. Dla świętego spokoju udajesz że nie widzisz że to pasożyt.Na dodatek musisz iść z nim do łóżka i udawać że jest wspaniały chociaż 99% z nich kończy po 60 sekundach (może to i lepiej).Musisz caly czas być czujna żeby nie zjechał poniżej poziomu minimum i np. nie przestał się myć.
To bardzo męczące -- lepiej nie pakować się w małżenstwo.
Wiekszośc facetów bez kurateli kobiet kończy w rynsztoku i trudno.
Coś pięknego!!! Ja bym z takim też nie wytrzymał... najgorsze te 60 sekund.
No właśnie! Dlatego, jak napisałem poprzednio, ślub musi poprzedzić wspólne 2 lata.

Reklama

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość Jestem facetem, mam 30 lat i odpowiem ci najszczerzej jak potrafię! W dobie internetu i dzisiejszej wiedzy na temat trwałości związków, na twoje pytanie jest bardzo prosta odpowiedź! Każdy związek dla faceta czy powiedzmy "fascynacja kobietą", po pewnym czasie się kończy i raptem się okazuje, że jest żona, dziecko i kredyt. Po rozwodzie kobiety chcą alimentów i połowy domu a zazwyczaj jest tak, że to facet więcej wkłada w rodzinę niż kobieta (rzadko jest odwrotnie) po prostu się to nie opłaca skoro i tak wiadomo, że po jakimś czasie będziemy z inną kobietą... kwestia 10 lat góra, no chyba, że mamy kogoś na boku bo ile można kochać się z jedną babką (...tak szczerze...) Proste!
ale z ciebie "filozof". To faceci są beznadziejni, leniwi i nie potrafią seksualnie zaspokoić kobiety. Dlatego my, kobiety p pewnym czasie - góra 5 lat - musimy was zdradzać, bo jesteście w większości do niczego. Za mało zarabiacie i nam się nie opłaca dokładać do was. Ile można kochać się z jednym facetem? Przecież to nudne, ciągle z jednym, dlatego musimy mieć kochanków.

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

Dzisiejsze czasy to kult hedonizmu, szczególnie w przypadku facetów, czyli: korzystaj z życia, ustawiaj w życiu wszystko pod siebie wyłącznie, zero odpowiedzialności za drugą osobę, zero wikłania się w związki bo to wymaga poświęcenia, nie podejmuj wiążących decyzji, zostań wolny i swawolny itd.
Drugi powód to finanse, ludzie boją się, że finansowo rady nie dadzą.
Pierwszy powód dominuje.

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość
gość Jestem facetem, mam 30 lat i odpowiem ci najszczerzej jak potrafię! W dobie internetu i dzisiejszej wiedzy na temat trwałości związków, na twoje pytanie jest bardzo prosta odpowiedź! Każdy związek dla faceta czy powiedzmy "fascynacja kobietą", po pewnym czasie się kończy i raptem się okazuje, że jest żona, dziecko i kredyt. Po rozwodzie kobiety chcą alimentów i połowy domu a zazwyczaj jest tak, że to facet więcej wkłada w rodzinę niż kobieta (rzadko jest odwrotnie) po prostu się to nie opłaca skoro i tak wiadomo, że po jakimś czasie będziemy z inną kobietą... kwestia 10 lat góra, no chyba, że mamy kogoś na boku bo ile można kochać się z jedną babką (...tak szczerze...) Proste!
ale z ciebie "filozof". To faceci są beznadziejni, leniwi i nie potrafią seksualnie zaspokoić kobiety. Dlatego my, kobiety p pewnym czasie - góra 5 lat - musimy was zdradzać, bo jesteście w większości do niczego. Za mało zarabiacie i nam się nie opłaca dokładać do was. Ile można kochać się z jednym facetem? Przecież to nudne, ciągle z jednym, dlatego musimy mieć kochanków.
Jak mawiał klasyk kurwa zawsze będzie kurwą.

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

Tak między Bogiem a prawdą, to małżeństwo jest już , ze względu na przemiany obyczajowe, zupełnym anachronizmem, tym bardziej, że jest tendencja do relatywizowania znaczenia terminu "małżeństwo". W Holandii (ktorej nie cierpie, ze wzgledu na charaktery tamtejszych ludzi) małżeństwem nazywa sie związek dwóch panów albo dwóch pań. Albo transwestytów w dowolnym układzie.... To jest po prostu dowód na to, że klasyczne małżeństwo to już czas miniony. Za kilkanaście, może za kilkadziesiąt lat do nas moda ta na pewno do nas przywędruje. Po prostu mamy doczynienia ze znudzeniem "klasycznym układem" . Ponadto, dawniej istniało coś takiego, jak "ciekawość płci przeciwnej". Teraz, m.in. "dzięki" internetowi, wykształcenie w tym względzie jest totalne toteż płeć nie jest już żadną zagadką,
zaś nagość nawet u młodzieży nie budzi wielu emocji.

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

Tak między Bogiem a prawdą, to małżeństwo jest już , ze względu na przemiany obyczajowe, zupełnym anachronizmem, tym bardziej, że jest tendencja do relatywizowania znaczenia terminu "małżeństwo". W Holandii (ktorej nie cierpie, ze wzgledu na charaktery tamtejszych ludzi) małżeństwem nazywa sie związek dwóch panów albo dwóch pań. Albo transwestytów w dowolnym układzie.... To jest po prostu dowód na to, że klasyczne małżeństwo to już czas miniony. Za kilkanaście, może za kilkadziesiąt lat do nas moda ta na pewno do nas przywędruje. Po prostu mamy doczynienia ze znudzeniem "klasycznym układem" . Ponadto, dawniej istniało coś takiego, jak "ciekawość płci przeciwnej". Teraz, m.in. "dzięki" internetowi, wykształcenie w tym względzie jest totalne toteż płeć nie jest już żadną zagadką,
zaś nagość nawet u młodzieży nie budzi wielu emocji.

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość 10 powodów, dla których nie warto się żenić

1) Każda kobieta z wiekiem staje się coraz mniej atrakcyjna fizycznie. Znakomita większość kobiet po 40-stce i wszystkie kobiety po 50-tce są seksualnie odrzucające. Decydując się na małżeństwo zobowiązujesz się do końca życia uprawiać seks tylko z jedną osobą, która z czasem nieprzerwanie będzie stawać się coraz brzydsza.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości uprawiania seksu z wieloma kobietami – i to wyłącznie młodymi i atrakcyjnymi.

2) Seks w małżeństwie (i stałych związkach w ogóle) jest mało satysfakcjonujący i zdarza się rzadko. Długotrwała znajomość wprowadza rutynę i zmienia stosunki w mechaniczne ruchy, masturbację z pomocą ciała drugiego człowieka. Kobieta w stałym związku nieuchronnie traci zainteresowanie partnerem i zaczyna szukać wymówek, by nie musieć współżyć ze swym mężem. Dowcipy o wieczornym bólu głowy to nie absurdalne historyjki, to rzeczywistość, która dzieje się w każdym małżeństwie. W ok. 20% związków małżeńskich w ogóle nie dochodzi do zbliżeń.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na tak marne życie seksualne, zamiast uprawiać seks z kobietami, które są do tego nastawione entuzjastycznie.

3) Spora liczba kobiet jest beznadziejna w łóżku. Według statystyk z 2011 roku, 48% Polaków ani razu w życiu nie przeżyło stosunku oralnego! Jedynie 15% odbyło stosunek analny. Wiele kobiet nie lubi seksu przy świetle. Te, które na początku związku mają ochotę się starać zaspokoić partnera, z czasem tracą chęci. Będziesz miał szczęście, jeżeli po kilku latach małżeństwa seks w jej wykonaniu będzie czymś więcej niż leżeniem na plecach, w zupełnej ciszy i ciemności. Raz w miesiącu.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości realizowania swoich fantazji.


4) Kobieta wcale nie kocha cię takiego jakim jesteś. Twoja kobieta będzie dążyła do tego, by cię zmienić: poczynając od ubrań i fryzury, przez tematy o których lubisz rozmawiać, skończywszy na wyborze ludzi z którymi wolno ci się spotykać. Nie obchodzą jej twoje zainteresowania, przemyślenia i marzenia. Jeśli posiadasz jakieś hobby, zostanie uznane ono za:
a) niebezpieczne (np. motocykle, skoki spadochronowe)
b) głupie i dziecinne (np. gry komputerowe, modelarstwo)
c) zbyt drogie (np. restaurowanie starych samochodów)
niezależnie od pretekstu, zmusi cię byś z niego zrezygnował. Decydując się na małżeństwo, godzisz się na życie z osobą która będzie usiłowała zmienić cię w kogoś innego, kim wcale nie chcesz być.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się tego, co lubisz w życiu robić.


5) Większość kobiet jest ograniczona. Nie posiadają zainteresowań intelektualnych i nie rozumieją ich. Nie wiedzą co to ciekawość świata. Tematy które je interesują są boleśnie głupie i nudne. Wejdź na jakiekolwiek forum internetowe poświęcone jakiemukolwiek tematowi niezwiązanemu z codziennym życiem. Czy będzie to druga wojna światowa, katastrofa UFO w Roswell czy stare gry komputerowe, będziesz miał szczęście jeśli na stu użytkowników-mężczyzn znajdziesz tam jedną kobietę. Chcesz znaleźć forum pełne kobiet? Wpisz w Google „przepisy kuchenne”, „szydełkowanie” albo „dekoracyjne poduszki do kanap”. Kobiety gardzą wszystkim, czego nie rozumieją, także inteligencję uważają za nieprzydatną. Małżeństwo oznacza spędzenie reszty życia z osobą, która nigdy cię nie zrozumie ani nie doceni.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na życie z człowiekiem, o którym wiesz, że jest głupszy od ciebie. C.D.N...
każdy "otwór" w ciele człowieka ma swoje przeznaczenie. Odbyt służy do defekacji (chyba wiesz co to jest) a nie do odbywania stosunków seksualnych. No, chyba, że jest się zboczonym.

Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Napisał(a): gość -

gość
gość Jestem facetem, mam 30 lat i odpowiem ci najszczerzej jak potrafię! W dobie internetu i dzisiejszej wiedzy na temat trwałości związków, na twoje pytanie jest bardzo prosta odpowiedź! Każdy związek dla faceta czy powiedzmy "fascynacja kobietą", po pewnym czasie się kończy i raptem się okazuje, że jest żona, dziecko i kredyt. Po rozwodzie kobiety chcą alimentów i połowy domu a zazwyczaj jest tak, że to facet więcej wkłada w rodzinę niż kobieta (rzadko jest odwrotnie) po prostu się to nie opłaca skoro i tak wiadomo, że po jakimś czasie będziemy z inną kobietą... kwestia 10 lat góra, no chyba, że mamy kogoś na boku bo ile można kochać się z jedną babką (...tak szczerze...) Proste!
ale z ciebie "filozof". To faceci są beznadziejni, leniwi i nie potrafią seksualnie zaspokoić kobiety. Dlatego my, kobiety p pewnym czasie - góra 5 lat - musimy was zdradzać, bo jesteście w większości do niczego. Za mało zarabiacie i nam się nie opłaca dokładać do was. Ile można kochać się z jednym facetem? Przecież to nudne, ciągle z jednym, dlatego musimy mieć kochanków.
No właśnie "filozofko" Ja napisałem, że NAM facetom się nie opłaca bo dokładamy dając WAM KOBIETOM a Ty mi mówisz, że Wam kobietom się nie opłaca bo za mało od Nas facetów dostajecie!!! Czyli dokładnie wyszło na moje, dokładnie o to chodzi Kobiety - to tylko strata kasy i nic więcej!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • On - Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona - Chcesz mnie pocałować? On - Tak, za każdym razem i przy każdej okazji.
  • po co mezczyznie slub
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?