382
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +0
382 ppt ?

Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić?

Napisał(a): gość -

gość Problem tkwi niestety w braku odpowiedzialności faceta , niestety większośc naszych Panów to zniewieściałe indywidua, którzy swoją męskośc mogą wyrażać razami w łóżku, ale gdy przyjdzie decydować za kobietę , być odpowiedzialnym za nią , za jej zdrowie, to jego już nie ma. Winne są też kobiety które za często decydują się na współżycie na stosowanie antykoncepcji, na życzenie partnera itd, problem narasta , a niestety przyzwolenie społeczne jest na taką postawę.
Gdyby głupota umiała latać to byś latała jak gołębica.

gość Z Tobą jest wszystko w jak najlepszym porządku to z nim jest coś nie tak.Na Twoim miejscu już bym go zostawił gdyż facet wybitnie boi się jakiejkolwiek odpowiedzialności.Po co ma się wiązać słowami przysięgi skoro teraz może robić co zechce a po ślubie ............... no cóż popytaj tych którzy są małżeństwem a teraz śmiga sobie na prawo i lewo a Tobie opowiada głodne kawałki o nadgodzinach a po powrocie do domu będzie Ci nawijał makaron na uszy jak to On Cię kocha.Po co mu ślub skoro ma to co chce bez niego?
Pantoflem aż na odległość śmierdzi...

Reklama

Moja kobieta chcę ślubu ale dałem jej kilka warunków.
1. Koniec z babskimi spotkaniami w pubach, w domu proszę bardzo.
2. Każdy za nas ma odrębne konta na swoje wydatki.
3. Nie życzę sobie w moim domu w każdy weekend teściów.
4. Sex przynajmniej 3 razy w tygodniu.
5. Oboje pracujemy na nasze mieszkanie.
6. W domu ma być względny porządek.

Kobiety po ślubie przestają o siebie dbać i wyglądają jak wieloryby, właśnie po to im ten ślub. Wcale się nie dziwię że faceci unikają tego jak ognia. Mo co mi w domu wieloryb? Jak tyle pięknych sexownych zadbanych zalotnych panienek na wiosnę przybędzie.

Reklama

nie mozna tkwic w miejscu wzwiaku trzeba sie rozwijac slub jest etapem p wktorym biore odpowiedzialnosc za zycie drugiej osoby potwierdzeniem ze ja szanuje ikocham chce tworzyc znia rodizine czas na randki juz sie zakonczyl wielu mezczyz boi sie malzenstwa chce byc wolnymi sa niedojrzali chca byc nicyzm nie ograniczeni spelniac sie wylacznie seksualnie boja sie obowiazkow ograniczenia seksu problemow rodzinnych ekonomicznych porozmawiaj szczere chlopakiem jasno okresl cego ozcekujes od niego jakiej postawy ty rowniez rozwiej jego watpliwosci np kwestia seksu po slubie Jesli sie kochacie dojdziecie do poroumienia jesli chlopak kocha roumie twoja potrzebe bycia szanowanym i kochanym w zwiazku

Reklama

gość nie mozna tkwic w miejscu wzwiaku trzeba sie rozwijac slub jest etapem p wktorym biore odpowiedzialnosc za zycie drugiej osoby potwierdzeniem ze ja szanuje ikocham chce tworzyc znia rodizine czas na randki juz sie zakonczyl wielu mezczyz boi sie malzenstwa chce byc wolnymi sa niedojrzali chca byc nicyzm nie ograniczeni spelniac sie wylacznie seksualnie boja sie obowiazkow ograniczenia seksu problemow rodzinnych ekonomicznych porozmawiaj szczere chlopakiem jasno okresl cego ozcekujes od niego jakiej postawy ty rowniez rozwiej jego watpliwosci np kwestia seksu po slubie Jesli sie kochacie dojdziecie do poroumienia jesli chlopak kocha roumie twoja potrzebe bycia szanowanym i kochanym w zwiazku
Jestem już 6 lat po ślubie i to był definitywny koniec rozwoju w związku. Po ślubie pozostał tylko codzienny rytuał, praca, zakupy, dom.

Napisał(a): Gość -

suzanna Nie rozumiem tego. Jesteśmy razem 5 lat. Znamy się dobrze i kochamy. A kiedy zacznę tylko wspominać o ślubie, że może by już wypadało go wziąć, że fajnie by było go wziąć... Żebyśmy zamieszkali razem to on ucieka od tematu, zgrabnie go omija lub po prostu mówi że później o tym pomyślimy. Na moje pytanie kiedy mówi że zobaczymy. Że na razie tak jest dobrze.

Czy coś ze mną nie tak? Czy to znaczy, że on mnie nie kocha? Bo nie wiem jak mam rozumieć to ciągłe omijanie wydaje mi się normalnej sprawy i tzw. kolejnego etapu w związku.
Co mam o tym myśleć?
Chcesz wziąć ślub bo wypada???
Straszne rzeczy opowiadasz.Zamieszkać możecie i przed ślubem to nawet wskazane,żeby
się lepiej poznać w życiu codziennym.
To,że Twój facet ucieka od tematu nie oznacza jeszcze,że Cię nie kocha,może zbytnio
nalegasz,to powinna być luźna rozmowa,nie wymuszanie.

gość Kobiety po ślubie przestają o siebie dbać i wyglądają jak wieloryby, właśnie po to im ten ślub. Wcale się nie dziwię że faceci unikają tego jak ognia. Mo co mi w domu wieloryb? Jak tyle pięknych sexownych zadbanych zalotnych panienek na wiosnę przybędzie.
Noo z Twoim podejściem to szczęście dla nas "wielorybów" (mężatek),że się nie
rozmnażasz i żadnej o rękę nie prosisz.

bejbi
gość Kobiety po ślubie przestają o siebie dbać i wyglądają jak wieloryby, właśnie po to im ten ślub. Wcale się nie dziwię że faceci unikają tego jak ognia. Mo co mi w domu wieloryb? Jak tyle pięknych sexownych zadbanych zalotnych panienek na wiosnę przybędzie.
Nieproszenie o rękę wcale nie oznacza braku "rozmnażania się" ale dla zacofanych polek to jest trudne do ogarnięcia.

gość
bejbi
Nieproszenie o rękę wcale nie oznacza braku "rozmnażania się" ale dla zacofanych polek to jest trudne do ogarnięcia.
"Ogarnij" więc moje zdanie raz jeszcze to może wyczytasz tam "i" pomiędzy jednym a drugim
co jednak rozdziela w pewien sposób te dwie sytuacje.

Ja żałuję że dałem się usidlić.
Po ślubie moja żona straciła cały zapał:nie sprząta, nie gotuje, nie pierze, nie robi zakupów, sex raz na 3 miesiące po awanturze.
Czuję się jak większość kobiet które narzekają na mężczyzn.
I tu macie odpowiedź

Powiem tak ja jestem w związku (bez ślubu) mamy córkę która ma już 7lat i powiem szczerze że jest nam tak dobrze nie to że nie chcemy ślubu ale tak jest nam wygodnie, fakt każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo na swoim ślubie i chciałaby przeżyć ten wyjątkowy dzień. Ale może czasami nie warto?? nie wiem. Ale każdy ze znajomych "narzeka" na to że więcej by tego nie popełnił biorąc ślub. (może znajomi dziwni) ale w większości przypadkach niestety ślub = rozwód.
Na forum nikt Ci dobrze nie doradzi musisz sama podjąć odpowiednią inicjatywę czyli siąść i porozmawiać ze swoim partnerem na ten temat który właśnie poruszyłaś na forum.
Będzie dobrze. ale musisz porozmawiać i powiedzieć np: że chciałabyś i czy on też jest takiego samego zdania jak Ty a jeśli nie to zapytaj co jest przyczyną tego że nie chce ślubu. Powodzenia.

suzanna Nie rozumiem tego. Jesteśmy razem 5 lat. Znamy się dobrze i kochamy. A kiedy zacznę tylko wspominać o ślubie, że może by już wypadało go wziąć, że fajnie by było go wziąć... Żebyśmy zamieszkali razem to on ucieka od tematu, zgrabnie go omija lub po prostu mówi że później o tym pomyślimy. Na moje pytanie kiedy mówi że zobaczymy. Że na razie tak jest dobrze.

Czy coś ze mną nie tak? Czy to znaczy, że on mnie nie kocha? Bo nie wiem jak mam rozumieć to ciągłe omijanie wydaje mi się normalnej sprawy i tzw. kolejnego etapu w związku.
Co mam o tym myśleć?
jest mu wygodnie :), on chce sie tylko bawić
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kocha a nie chce się żenić
  • dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić forum
  • dlaczego mezczyzni nie chca sie zenic
  • kiedy on nie chce sie zenic
  • nie chca sie zenic
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić?