100
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +-33
100 ppt ?

Dlaczego mężczyźni nie dbają o siebie? (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego mężczyźni nie dbają o siebie?

Napisał(a): Gość -

Jest wiele badań i opinii, gdzie możemy się dowiedzieć, że współcześni mężczyźni przesadnie dbają o siebie, a przede wszystkim o swój wygląd. Jednak, ostatnio przeczytałam i sama to zauważyłam, że przesadne dbanie o siebie działa do czasu. Po jakimś okresie w swoim życiu, panowie po prostu się zapuszczają! Z dobrze ubranych, zadbanych facetów - stają się zapuszczonymi flejtuchami. Jak można wytłumaczyć to, że w pewnym wieku faceci przestają dbać o siebie? Jak tłumaczyć to, że wygląda nie ma dla nich znaczenia, że chodzą z zaniedbanym, kilkudniowym zarostem, a plama na koszulce w ogóle nie ma dla nich problemu? Jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni nie dbają o siebie?

Napisał(a): Tris -

Mężczyźni jak inni samce u ssaków są zdobywcami, gdy już zdobędą swoją zdobycz i trochę się nią znudzą, to i przestaną dbać o siebie, bo po co..., przecież już mają co chcieli (taka jest logika przeciętnego faceta i każdego samca), u większości zwierząt jest tak samo, to natura tak zrobiła, a z naturą nie da się walczyć, można jedynie się przed nią bronić albo poddać...

Reklama

Napisał(a): Valdemar -

To stwierdzenie z pewnością nie dotyczy wszystkich mężczyzn nie wiem dlaczego nie uwzględniasz kobiet ich również ten problem dotyczy.
Losy ludzie toczą się różnie zadbany wygląd to również duże pieniądze często kiedy posiada się rodzinę na utrzymaniu nie raz trzeba zapomnieć o sobie. Nie zapominajmy o chorobach z podłożem depresyjnym, których z wiekiem przybywa i warunkach pracy w jakich obecnie trzeba pracować.

Reklama

Reklama

nibynick
Antonnia Pytanie na wagę złotego pociągu :))
Panowie ..dawać odpowiedzi :)
To już sam pociąg się nie liczy ? :-D
Przecież pociągu mieć nie będę :)
*
Pociągu złotego ..inaczej mi tu nie kojarz :))

-------------------------------------------------------------------------------Nie ma czasu na głupoty ---ja to nawet myślałem jakąś pannę zatrudnić do golenia raz w tygodniu bo leń jestem okropny i strasznie tej czynności nie lubię więc chodzę zarośnięty jak dziki agrest -------ha ha ha ha ----hej

Petrescu
-------------------------------------------------------------------------------Nie ma czasu na głupoty ---ja to nawet myślałem jakąś pannę zatrudnić do golenia raz w tygodniu bo leń jestem okropny i strasznie tej czynności nie lubię więc chodzę zarośnięty jak dziki agrest -------ha ha ha ha ----hej
Polecam casting :) Na pewno będą chętne :)

Napisał(a): Eluska -

sarna Myślę, że z różnych przyczyn ale przede wszystkim z lenistwa.;-)
wydaje sie co niektórym, ze jak juz upolowali to więcej nie muszą sie przypodobac:)))

Antonnia
Petrescu
Polecam casting :) Na pewno będą chętne :)
----------------------------------------Pewności nie ma bo ja taki nie uczesany ----ha ha --hej

Eluska
sarna Myślę, że z różnych przyczyn ale przede wszystkim z lenistwa.;-)
wydaje sie co niektórym, ze jak juz upolowali to więcej nie muszą sie przypodobac:)))
A od nas wymagają żebyśmy były jak modelki które będą ciągle na diecie i na siłowni przesiadywać do tego zawsze wydepilowane zadbane.....;-))

Sie naraziłam tera;-))

Cześć Friend;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni nie dbają o siebie?