171
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +0
171 ppt ?

Dlaczego mężczyźni po ślubie przestają się starać? (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni po ślubie przestają się starać?

Napisał(a): gość -

Przeszedlem metamorfozę swojego ciała. Miałem lekki brzuszek i mialem cel zrobić na nim ładną kratkę. W necie znalazłem adres: dietatrening@wp.pl Powiedzialem im co mnie boli, a oni ułożyli mi rozpiske diety i ćwiczeń. Minęło 4 miesiące a ja wyglądam całkiem inaczej! Nigdy bym nie powiedział, że to osiągne w tak krótkim czasie. Brzuch mam piękny:) a dodam że nawet go nie ćwiczyłem he
INTERIA.PL

Napisał(a): Konrad81 -

tak to jest wlasnie jak od samego poczatku kobiete sie do czegos przyzwyczai.A pozniej jak czegos nie ma badz sie nie robi to juz jest zle i gadki a kiedys to robiles to tamto byles taki owaki a teraz to juz nie i rabia sie nikomu niepotrzebne zgrzyty.Kobiety!my jestesmy tez ludzmi a jak wiadomo ludzie sie zmieniaja.

Reklama

Z moim tez tak bylo.Wiekszosc mezczyzn tak"ma",niestety.Jak tokuja udaja kogos innego niz sa w realu.Kiedy juz zdobeda swoja"kurke"opadaja im godowe piorka i nie musza sie starac,a poza tym ilez mozna grac,nawet zawodowy aktor musi w koncu zejsc ze sceny,a coz dopiero amator.

Trzeba wybierać, czy się chce mieć męża, czy być adorowaną, bo jeśli dasz do zrozumienia że jesteś jego, a tym w gruncie rzeczy jest ślub, to jak ma mieć motywację by się starać? Tak to już jest z człowiekiem, zarówno kobietą jak i mężczyzną, jak już coś mają na to zaczynają się tym nudzić, a przynajmniej o to zabiegać. Można to porównać do wyjścia na zakupy, idziesz rozglądasz się ekscytujesz, rozczarowujesz, ciągła huśtawka nastrojów lub nakręcające się podekscytowanie szukaniem czegoś fajnego, tak jest w narzeczeństwie. Następnie kupujesz tą wymarzoną rzecz, cieszysz nią 5 minut, inni dzień, a jeszcze inni tydzień lub miesiąc, a potem ląduje w szafie i może jeszcze od czasu do czasu wyciągnie się z szafy i będzie cieszyła, ale na pewno już nie tak jak w trakcie szukania i zakupu, podobnie jest w związku. Esencją emocji jest poszukiwanie, a nie posiadanie. Tak już jesteśmy skonstruowani (panie i panowie), że to droga do celu a nie sam cel daje nam najwięcej emocji i motywacji do działania.

Reklama

A gdzie ty chcesz wychodzić , nie każdy lubi imprezować, czy każdy musi chodzić na jakieś kolacje. Przecież to kosztuje, nie lepiej ugotować w domu, a jak chcesz wyjść to idź na spacer. Może dlatego tak piszę , ze jestem z innej bajki nie kręci mnie ani towarzystwo, a strojenie się. Kocham dom i samotność i mojego starego już męża. Pozdrawiam

yahoom
W narzeczeństwie było cudownie, starał się, zapraszał na kolację do kina, kupował kwiaty. Teraz wszystko obróciło się o 180 stopni. Na niczym mu nie zależy, w ogóle się nie stara.
Razem wychodzimy gdzieś raz do roku i to tylko jeśli ja to zorganizuje.
a może skoro już ciebie zdobył, to teraz zaczyna dbać i odkładać kasę na waszą przyszłość? a może na wasze dziecko, komunię , osiemnastkę ? a może chce dom całej rodzinie wybudować? jest to bardziej wartościowe niż kolacja do kina i kasa rozpływa się w jeden wieczór, kwiaty, które i tak zaraz zwiędną ? hm? ;o)

Reklama

Dlaczego bo juz nie musza sie starac. A jeszcze jak pojawi się dziecko to juz wcale sie nie staraja , po pracy ida z kolegami na piwko , potem odprowadzaja sie wzajemnie, a żona siedzi w domu i czeka, bo moze jej pomoze bo moze sie zmieni. A gdy się z nimi rozmawia to nie ich wina tylko zawsze twoja.

dlaczego dojrzała kobieta (42 l.) mówi: kocham cię, szanuję, tęsknię, pomagaj mi, bądź mi wsparciem i potem dodaje Kochanie SEX ? no coś ty, daj spokój ja nie mam ochoty, ja nie mam potrzeb - na pytanie co jest nie tak ? co zmienimy? co uatrakcyjnimy ? - pada odpowiedź - Daj spokój nie mam ochoty i daj mi spokój - DLACZEGO TAK BYWA ???

gość dlaczego dojrzała kobieta (42 l.) mówi: kocham cię, szanuję, tęsknię, pomagaj mi, bądź mi wsparciem i potem dodaje Kochanie SEX ? no coś ty, daj spokój ja nie mam ochoty, ja nie mam potrzeb - na pytanie co jest nie tak ? co zmienimy? co uatrakcyjnimy ? - pada odpowiedź - Daj spokój nie mam ochoty i daj mi spokój - DLACZEGO TAK BYWA ???
BO JEST CICHODAJKĄ, ALBO MA STAŁEGO KOCHANKA

moj maz zabiega o mnie zawsze. nie stwarzajmy wrazenia ze zdobyl juz wszystko. zaskakujmy go, nie robmy z siebie kur domowych. zaqwsze to samo taka sama pobudka, seks co 2 dni. a jakas roznorodnosc. dajac facetowi wszystko na tacy, sami ukladamy taki schemat rutyny

Temat dowodzi, że kobiety mają problemy z kojarzeniem najprostszych faktów. Bo przecież 10-krotny spadek częstotliwości uprawiania seksu (przeważnie dlatego, że żonie włączył się "instynkt gniazdowania i stabilizacji") nie może mieć wpływu na to, prawda... Zagadka tysiąclecia normalnie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 2 lata po slubie forum
  • po co tak sie starac
  • dlaczego mężczyźni się nie starają
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni po ślubie przestają się starać?