Odpowiadasz na:
dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Ona chce ślubu, on nie chce- zazwyczaj tak jest, więc co strasznego niesie małżeństwo, że Panowie tak niechętnie podchodza do wspólnego życia? Chętnie mogą mieszkac z kobietą pod jednym dachem ale jeśli przychodzi potwierdzić to w Urzędzie to pojawia się problem, nie mówiąc już o ślubie kościelnym. O co chodzi- konkubinat wygodniejszy, nie ma tyle obowiązków i odpowiedzialność mniejsza?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

U mnie było wręcz odwrotnie. To ja namawiałem moją ukochaną na ślub i w końcu mi się udało. bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Pragnąłem założyć z nią dom, rodzinę. Mieliśmy poczekać, aż oboje skończymy studia i się ustatkujemy, ale zrobiliśmy to wcześniej i nie żałujemy. Razem idziemy przez życie i pokonujemy wspólnie przeszkody. Nie jest łatwo młodym małżeństwom w naszym kraju, ale dajemy radę i jesteśmy coraz bardziej sobie bliżsi, a dzięki pokonywaniu kłopotów, coraz bardziej cementujemy nasz związek. Planujemy wyjechać za granicę, po to aby zarobić na własne mieszkanie lub dom.
Małżeństwo jest czymś pięknym, trzeba tylko trafić na tą osobę. Bez miłości, przyjaźni i wzajemnego szacunku, prędzej czy później związek się rozpadnie. My jesteśmy ze sobą od siedmiu lat i z każdym dniem jest coraz lepiej. Nie pojmuję dlaczego tyle związków się teraz psuje, czy to pieniądze zaślepiają ludzi, dążenie do własnych korzyści? Trzeba dbać o miłość, pielęgnować ją, zapraszać drugą połówkę na randki, a problemy od razu rozwiązywać. To najlepsza recepta.
Wszystkich zakochanym zachęcam do ślubu, jednak nie rezygnujcie z siebie zaraz po nim.

Konkordat wystrasza!

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość Zyje w konkubinacie 11 lat znamy sie od 15 .Mamy razem dziecko i dobrze mi tak jak jest. Chociaz czasem mysle ze chcialabym isc w bialej sukni do slubu i miec super wesele bo dlaczego nie. Zawsze jest jakis niedosyt. Irytuja mnie ludzie jak mowia nie masz slubu to w 5 minut sie spakujesz i Cie nie ma buhaha jak sie ma dziecko jest to tak samo skomplikowane jak po slubie.
taaa, jasne. po prostu toj facet nie chce cię mieć za zonę. zapewne na boku rozgląda się za inną.

On nie chce ślubu? Jakoś mi się nie chce wierzyć. Przecież to wy kobiety w dzisiejszych czasach zwłaszcza jeśli skończyłyście studia to nie chcecie mieć mężów, dzieci bo kariera ważniejsza. Już 3 związki z tego powodu mi się rozleciały :-/

Reklama