285
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +0
285 ppt ?

dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ? (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): Gość -

Bengalski unikają bo trzeba potem zapier...dzielac na całą rodzinkę a to jest obowiązek
Zdziwiony? A może masz pretensje?

Przy dzisiejszym poziomie:
- zarobków i możliwości nabywczych
- ilości rozwodów
- warunków mieszkaniowych
- życia ogólnie w Polszy
Z powodu powyższych,. młodych ludzi, nie wolno mieć najmniejszego ale do tego że ktoś ma w nosie zakładanie rodziny. MUSI TO NA RUSI.

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): Gość -

Bengalski unikają bo trzeba potem zapier...dzielac na całą rodzinkę a to jest obowiązek
Zdziwiony? A może masz pretensje?

Przy dzisiejszym poziomie:
- zarobków i możliwości nabywczych
- ilości rozwodów
- warunków mieszkaniowych
- życia ogólnie w Polszy

Z powodu powyższych, do młodych ludzi nie wolno mieć najmniejszego "ale" do tego że ktoś ma w nosie zakładanie rodziny. Możesz jedynie zachęcać. Daj młodym godne warunki mieszkaniowe i dobrą pracę to sami w końcu dorosną do zakładania rodzin. MUSI TO NA RUSI. Zmuszać to mogli ludzi Rzymianie, dyktatorzy i Faraonowie. Nie te czasy kolego.

SORKA ZA DUBEL, POPRZEDNI BYŁ NIEPEŁNY

Reklama

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

A mało jest par co nie chcą mieć dziecka a to wiąże się z regulacja bo nazwisko czy rozliczenie się pit wszystkie rachunki szkoła jego nazwisko
dziecka nie od dziś widomo że regulacja tego związku pozwala na życie bez takich problemów
jak w konkubinacie bo co jak co ale tu można wypisac
się ze wszystkiego a w małżeństwie już gorzej.


Reklama

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

10 powodów, dla których nie warto się żenić

1) Każda kobieta z wiekiem staje się coraz mniej atrakcyjna fizycznie. Znakomita większość kobiet po 40-stce i wszystkie kobiety po 50-tce są seksualnie odrzucające. Decydując się na małżeństwo zobowiązujesz się do końca życia uprawiać seks tylko z jedną osobą, która z czasem nieprzerwanie będzie stawać się coraz brzydsza.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości uprawiania seksu z wieloma kobietami – i to wyłącznie młodymi i atrakcyjnymi.

2) Seks w małżeństwie (i stałych związkach w ogóle) jest mało satysfakcjonujący i zdarza się rzadko. Długotrwała znajomość wprowadza rutynę i zmienia stosunki w mechaniczne ruchy, masturbację z pomocą ciała drugiego człowieka. Kobieta w stałym związku nieuchronnie traci zainteresowanie partnerem i zaczyna szukać wymówek, by nie musieć współżyć ze swym mężem. Dowcipy o wieczornym bólu głowy to nie absurdalne historyjki, to rzeczywistość, która dzieje się w każdym małżeństwie. W ok. 20% związków małżeńskich w ogóle nie dochodzi do zbliżeń.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na tak marne życie seksualne, zamiast uprawiać seks z kobietami, które są do tego nastawione entuzjastycznie.

3) Spora liczba kobiet jest beznadziejna w łóżku. Według statystyk z 2011 roku, 48% Polaków ani razu w życiu nie przeżyło stosunku oralnego! Jedynie 15% odbyło stosunek analny. Wiele kobiet nie lubi seksu przy świetle. Te, które na początku związku mają ochotę się starać zaspokoić partnera, z czasem tracą chęci. Będziesz miał szczęście, jeżeli po kilku latach małżeństwa seks w jej wykonaniu będzie czymś więcej niż leżeniem na plecach, w zupełnej ciszy i ciemności. Raz w miesiącu.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości realizowania swoich fantazji.
4) Kobieta wcale nie kocha cię takiego jakim jesteś. Twoja kobieta będzie dążyła do tego, by cię zmienić: poczynając od ubrań i fryzury, przez tematy o których lubisz rozmawiać, skończywszy na wyborze ludzi z którymi wolno ci się spotykać. Nie obchodzą jej twoje zainteresowania, przemyślenia i marzenia. Jeśli posiadasz jakieś hobby, zostanie uznane ono za:
a) niebezpieczne (np. motocykle, skoki spadochronowe)
b) głupie i dziecinne (np. gry komputerowe, modelarstwo)
c) zbyt drogie (np. restaurowanie starych samochodów)
niezależnie od pretekstu, zmusi cię byś z niego zrezygnował. Decydując się na małżeństwo, godzisz się na życie z osobą która będzie usiłowała zmienić cię w kogoś innego, kim wcale nie chcesz być.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się tego, co lubisz w życiu robić.


5) Większość kobiet jest ograniczona. Nie posiadają zainteresowań intelektualnych i nie rozumieją ich. Nie wiedzą co to ciekawość świata. Tematy które je interesują są boleśnie głupie i nudne. Wejdź na jakiekolwiek forum internetowe poświęcone jakiemukolwiek tematowi niezwiązanemu z codziennym życiem. Czy będzie to druga wojna światowa, katastrofa UFO w Roswell czy stare gry komputerowe, będziesz miał szczęście jeśli na stu użytkowników-mężczyzn znajdziesz tam jedną kobietę. Chcesz znaleźć forum pełne kobiet? Wpisz w Google „przepisy kuchenne”, „szydełkowanie” albo „dekoracyjne poduszki do kanap”. Kobiety gardzą wszystkim, czego nie rozumieją, także inteligencję uważają za nieprzydatną. Małżeństwo oznacza spędzenie reszty życia z osobą, która nigdy cię nie zrozumie ani nie doceni.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na życie z człowiekiem, o którym wiesz, że jest głupszy od ciebie.

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.


7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.

8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.

9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.


10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.
Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.
Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.
Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.

Reklama

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

W przypadku rozwodu adwokaci się cieszą bo zarabiają na rozwodach,a jak jest bez ślubu to po prostu się rozchodzimy bez sądów,i nie trzeba płacić alimentów na byłą żoną,bo Baby są wredne,najpierw naciskają na ślub,dają parę razy na dzień,a po paru latach ochota im odchodzi i zamieniają się w ,,zołzy'' i tylko kasa się dla nich liczy.Bardzo dobrze że faceci w końcu przejrzeli kobiety i nie dają się naciągnąć na ślub bo wiedzą co ich czeka jak coś pójdzie nie tak. Zostaną bankrutami

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

gość 6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.


7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.

8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.

9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.


10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.
Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.
Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.
Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.
Święte słowa!

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

Jaskiniowiec
lilith70
Outsider82 Po prostu nie śpieszno facetom do płacenia potem alimentów jak się księżniczce odwidzi i znajdzie sobie lepszego księcia i lepszą bajkę. Najpierw lepiej sprawdzić kandydatkę. Zresztą, czy te śluby i papiery są Wam do czegoś potrzebne?

Moje zdanie jest proste - ślub? - OK, pod warunkiem że kandydatka na żonę nie widzi nic złego w rozdzielności majątkowej i jest w 100% szczera. Jak dziewczyna szczera i kochająca, nie będzie jej to przeszkadzać. A dzielić się można i ponad rozdzielnością.

Ot, małe zabezpieczenie przed kolekcjonerkami alimentów i rozwodów z podziałem majątku.
alimenty i tak musisz płacić i nie ma znaczenia czy bierzesz rozwod z partnerką czy pakujesz walizkę i odchodzisz... bo dziecko z jakiegokolwiek związku, jezeli jest Twoje, to musisz uczestniczyć w kosztach jego utrzymania
W przypadku, gdy jest to małżeństwo alimenty mogą być nie tylko na dziecko. Nawet, jak nie ma dzieci, a kobieta jest w gorszej sytuacji finansowej (bo np. nie pracowała, tylko zajmowała się domem) ma prawo dochodzić alimentów.
Dlatego nie warto żenić się z "kurą domową".

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

gość 6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.


7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.

8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.

9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.


10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.
Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.
Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.
Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.
Stek bzdur i uogólnień. Mimo wszystko nie przeszkadza mi, że skończysz jako pomarszczony samotny kawaler, który będzie musiał zapłacić prostytutce, żeby z kimś porozmawiać . Jesteś wystraszonym dużym chłopcem, który nie wie, co to przyjaźń, miłość i prawdziwy związek z osobą przeciwnej płci. Myślę, że i tak żadna normalna kobieta cię nie zechce, nawet gdybyś zmienił zdanie.

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

Ja nie mam nic przeciw zyciu w konkubinacie.Ale 15 lat,to juz starczy.W miedzyczsie kilka razy wracalam do tematu -na poczatku byl pierscionek,plany' ale rozmylo sie.Mamy dzieci,zyjemy razem,raz lepiej raz gorzej'oczywiscie nie obylo sie bez zdrady, jakie to banalne, ale o slubie nie chce slyszec. Moze ma nadzieje,ze znajdzie cos lepszego.....?

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

A ja jestem kobietą i też nie chcę ślubu bo po co jak to wszystko mam i bez ślubu.Owszem kiedyś byłam mężatką ale to była porażka zakończona rozwodem o który ja wniosłam z orzeczeniem o winie byłego mężą.I nie chcę alimentów na siebie bo dla mnie to czysta głupota po rozstaniu czegoś chcieć jeszcze albo zwykła pazerność.Nie pobieram alimentów na dziecko bo uważam że powinien na nie łożyć ten rodzic który go wychowuje i nie rozumię pazernych bab które włóczą po sądach byłych mężów z pozwami o podwyżkę alimentów,jak ich nie stać na dziecko to niech oddadzą temu kogo stać pewnie zaraz rykną na mnie święte krowy matki polki że jak zrobił to ma płacić ale moim zdaniem ojcowie są tak dyskryminowani w polskim prawie rodzinnym że baby na za wiele sobie pozwalają.Jestem teraz w związku tzw.konkubinacie i jest to związek idealny nie widzę żadnych minusów ani zalet gdybyśmy ślub wzięli.Mamy dziecko i wspólnie wychowujemy moją starszą córkę która kontakty ze swoim ojcem ma bardzo dobre.ja nie utrzymuję z nim żadnych.Więc pytam po co ślub?W szpitalu o akt ślubu nikt nas nigdy nie pytał,z US rozliczamy się osobno i wychodzi to samo jakbyśmy to razem robili, a cały majątek który mamy jest zapisany na mnie,tak wspólnie ustaliliśmy a po mnie dziedziczą jedynie dzieci.Mój facet do biednych nie należy także nawet jakby kiedyś coś nam nie wyszło to po jego rodzicach dostanie wszystko bo jest jedynakiem.Jak widac nie tylko faceci nie potrzebują Slubu,kobiety też.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?