285
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +0
285 ppt ?

dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ? (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): gość -

chcesz spokojniie zyc unikaj kontaktow z kobietami a jak juz musisz sie wyzyc seksualnie to ogranicz znajomosc z kobietami tylko do seksu i uwazaj aby cie nie wykorzystala, a jej piekne slowka to tylko gra aktorska majaca na celu ustawienie sie w zyciu.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

gość chcesz spokojniie zyc unikaj kontaktow z kobietami a jak juz musisz sie wyzyc seksualnie to ogranicz znajomosc z kobietami tylko do seksu i uwazaj aby cie nie wykorzystala, a jej piekne slowka to tylko gra aktorska majaca na celu ustawienie sie w zyciu.
Czasem się tak zastanawiam, czy najbezpieczniej nie byłoby po prostu dla bezpieczeństwa korzystać z usług "pań do towarzystwa". Chociaż i to ma swoje niebezpieczne strony ;)

Reklama

Reklama

Myślę, że facet zawsze chce czuć się wolnym, niczym kawaler. Być może, kiedy żyją w konkubinacie to tak właśnie się czują. Myślę, że faceci boją się jakichkolwiek deklaracji oraz obietnic (zwłaszcza przed publicznością). Myślę, że nie ma głębszego powodu tylko tchórzostwo, a tłumaczenie, że papierek do niczego nie jest potrzebny, że nic nie zmienia to z wygody, bo cóż innego mogą powiedzieć. Przecież nie przyznają się, że się boją.....

gość Dlaczego mężczyźni się nie żenią? Bo nie muszą. Dawniej facet żeby mieć kobietę w domu, matkę swoich dzieci, rodzinę musiał znaleźć sobie żonę. Teraz facet może mieć to wszystko bez ślubu. Pełny serwis w łóżku i kuchni , dzieci i zadbany dom - same korzyści, zobowiązań z jego strony zero. Dlaczego nie muszą się żenić a mogą mieć to wszystko ? Bo kobiety są głupie i godzą się na rolę "pełniącej obowiązki" żony zamiast nią naprawdę być. To po co facet ma się żenić?
Ja jestem właśnie taką głupią "pełniącą obowiązki" żony kobietą. wstyd mi jak ktoś pyta "czemu on się nie chce z tobą ożenić?", to bardzo przykre. Nie chce już dłużej czekać

Reklama

Napisał(a): yuuppi -

Bez ślubu facet czuje sie "wolny". Niektórym kobietom (w dzisiajszych czasach dosyć często) po slubie odbija "palma" i pozwalają sobie na więcej w negatywnym tego słowa znaczeniu, a faceci chca tego uniknąć, co za tym idzie, mężczyźni chca dac im do zrozumienia, że w każdej chwili mogą zostać odstawieni na boczek i będzie inna, gdzyby dotychczasowa partnerka zaczęła "wydziwiać". Jesli już decyduja się na slub to cywilny, gdyż jest bardziej formalny i mniej widowiskowy, a ślub kościelny jest kosztownym i stresującym "przedstawieniem".

A ja znam kobiety, które brały ślub dla majątku (wredne babsztyle)faceci też nie są pod tym względem lepsi. Wszystko zależy od charakteru. Trzeba mieć oczy i uszy otwarte. Wiele osób potrafi się wspaniale maskować aż dobrnie do celu. Nie ma znaczenia czy jest ślub czy go nie ma!Znam również przypadki wspólnego bycia ze sobą przez kilka ładnych lat, które zakończyły się rozstaniem z powodu braku oświadczyn. Pytanie tylko czy było warto?
żal po czasie niczego nie zmienił!

Jaskiniowiec Konkubinat w sytuacji wspólnego mieszkania jest dokładnie taką samą relacją, jak i małżeństwo. Papierek urzędowy nic w tym względzie nie zmienia. Zwykle jednak to mężczyzna jest w związku stroną, która zarabia lepiej, zwykle też ma większy majątek. To z kolei sprawia, że mężczyzna jest bardziej narażony na straty finansowe w przypadku rozwodu, niż kobieta.

Ponadto myślę, że mężczyźni podchodzą do wielu spraw mniej emocjonalnie, a bardziej racjonalnie. Emocje mówią, że małżeństwo to jest szczebel wyżej, niż konkubinat i w dużym sensie dowód uczuć. Natomiast rozsądek podpowiada, że to zwykła urzędowa umowa, która niewiele ma wspólnego z relacją, która łączy tych ludzi.
konkubinat jest to najwspanialszy zwiazek dwojga ludzi,ktorzy kochaja sie az tak bardzo,ze nie musza brac slubow aby wierzyc sobie,nie zdradzac sie i dbac wzajemnie o siebie czego nie mozna powiedziec o malzenstwach,z dziecmi,matkami z dziecmi,ojcami z dziecmi,ktorzy i maja slub i sa kiepskimi mezami,zonami,matkami i ojcami

Outsider82
gość chcesz spokojniie zyc unikaj kontaktow z kobietami a jak juz musisz sie wyzyc seksualnie to ogranicz znajomosc z kobietami tylko do seksu i uwazaj aby cie nie wykorzystala, a jej piekne slowka to tylko gra aktorska majaca na celu ustawienie sie w zyciu.
Czasem się tak zastanawiam, czy najbezpieczniej nie byłoby po prostu dla bezpieczeństwa korzystać z usług "pań do towarzystwa". Chociaż i to ma swoje niebezpieczne strony ;)
A moze najuczciwiej,lepiej z dziwka platna,niz laska z ..pracy.

gra1234 powinny byc szkoly przygotowujace dziewczyny do towarzystwa tzw. gejsze po posku......bez zobowiazan, scen zazdrosci czy sexu.....
A za kogo wy sie macie ? Dziewczyny do waszych samczych uslug,towarzystwa ? Pogielo cie,a kim ty jestes ? Jezeli juz szkoly powinny byc,to do tego jak postepowac z oszustem,niedojrzalym dupkiem,zdradzajacym i majacym sie za nie wiadomo co,a na koncu jak mu odplacic za krzywdy, i na ZEGNAM kop w du... . Tyle w temacie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?