285
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +0
285 ppt ?

dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ? (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): jubiller -

Dziwne, iż nikt nie napomknął o uczciwości małżeńskiej! To chyba NORMALNE! że mężczyźni równie jak kobiety, stali się dojrzalsi. Znam osobiście i to bardzo dobrze małżeństwo, gdzie żona, jest ostatnią szmatą, która zsuczyła się z postkomunistycznym psem, ówcześnie piastującym stanowiska: ORMOwca, milicjanta, a na koniec ZOMOwca (chyba to było w tej kolejności). Ten jej spłodził debilka, po czym ona chcąc uniknąć wstydu w śród obecnej społeczności i swojej rodziny, „zarwała” na męża człowieka wykształconego, z prezencją, kulturalnego i z pozycją społeczną, aby to jemu przypisać jej syna i aby nosił jego nazwisko – ona także. Sama pozostając do obecnego czasu wierną konkubiną psa. Oczywiście wystąpiła o rozwód, ponieważ eks-małżonek nie był zachwycony jej wypadami z tym psem w brew jego woli!
Czy na tym przykładzie obecnie toczącego się życia owej rodziny na moich oczach, można pragnąć MAŁŻEŃSKICH KAJDAN?! Jeśli maeriał na „żonę” nie jest cnotliwy, to uważaj FRAJERZE! I nie daj się strzelić w rogi. Lepiej se strzel konia, bądź zerżnij dziwkę (partnersko).

INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

gość
gość Dlaczego mężczyźni się nie żenią? Bo nie muszą. Dawniej facet żeby mieć kobietę w domu, matkę swoich dzieci, rodzinę musiał znaleźć sobie żonę. Teraz facet może mieć to wszystko bez ślubu. Pełny serwis w łóżku i kuchni , dzieci i zadbany dom - same korzyści, zobowiązań z jego strony zero. Dlaczego nie muszą się żenić a mogą mieć t
o wszystko ? Bo kobiety są głupie i godzą się na rolę "pełniącej obowiązki" żony zamiast nią naprawdę być. To po co facet ma się żenić?
Ja jestem właśnie taką głupią "pełniącą obowiązki" żony kobietą. wstyd mi jak ktoś pyta "czemu on się nie chce z tobą ożenić?", to bardzo przykre. Nie chce już dłużej czekać
Mam tosamo, wtedy odpowiedam, Darus nie chce,jego zapytaj !

Odstrasza kobiecy materializm. Chcą ślubu aby wydawać męską kasę na sukienki, buty, kosmetyki itp. bo oczywiście albo zarabiają mniej i liczą na wspólnotę małżeńską albo skąpią wydawać własną kasę. Nie mówiąc o rozwodzie, którym szantażują że zabiorą połowę majątku. Moja żona zarabia tyle co ja i sama przyznała, że chce być niezależna i zaproponowała intercyzę. Przynajmniej w razie rozwodu sprawa jest czysta - każdy bierze swoje.

Reklama

Reklama

gość W przypadku rozwodu adwokaci się cieszą bo zarabiają na rozwodach,a jak jest bez ślubu to po prostu się rozchodzimy bez sądów,i nie trzeba płacić alimentów na byłą żoną,bo Baby są wredne,najpierw naciskają na ślub,dają parę razy na dzień,a po paru latach ochota im odchodzi i zamieniają się w ,,zołzy'' i tylko kasa się dla nich liczy.Bardzo dobrze że faceci w końcu przejrzeli kobiety i nie dają się naciągnąć na ślub bo wiedzą co ich czeka jak coś pójdzie nie tak. Zostaną bankrutami
aaaaaaaaaaaaaaaaa słyszę ból dupy hahahhaah ale z Ciebie frajer

Slub to najwieksza glupota zarobek dla klechow i problem na cale zycie a papier z urzedu to potrzebny jak prostytutce majtki jak ma byc dwoje ludzi ze soba to beda a jak nie to nawet papier z urzedu nie pomoze

Reklama

To źle postawione pytanie. Raczej powinno brzmieć, dlaczego po ślubie w kobiety wstępuje diabeł? Dlaczego po ślubie kobiety tak bardzo się zmieniają, że większość nie nadaje się do wspólnego życia. Kobiety maja takie przywileje po ślubie że tylko głupiec albo ślepy wiąże się na stałe z kobietą. Oczywiście nie pisze tu o wszystkich kobietach, ale o ogromnej większości. Ostatnie lata wręcz wzorcowo pokazują tę sytuację im więcej uprawnień dla kobiet tym więcej rozwodów. W obecnej chwili brać ślub, to szczyt głupoty ze strony mężczyzny.

Facet też się zmienia - wychodzi z niego niechluj i brudas. Pierdzi, beka i drapie się po tyłku w obecności domowników. Chodzi po domu w samych gaciach. Godzinami przesiaduje na kiblu powodując skażenie biologiczne uniemożliwiające wejście tam przez długi czas. Rozrzuca wszędzie brudne skarpety. Nie sprząta po sobie. Obsikuje deskę od sedesu i nie zamyka jej. Domaga się obsługi i nie powie nawet dziękuję. Słowo "przepraszam" w ogóle nie przechodzi mu przez gardło.
Ogólnie faceci to straszne fleje , szkodniki i pasożyty. Należy podziwiać kobiety, którym jeszcze się chce z nimi być.

adeu Jeśli kobieta pragnie wziąć ślub z partnerem,to może lepiej by było nie zamieszkiwać razem...???
Gdy już para mieszka ze sobą,to i po co ślub...?Facet nie widzi wtedy celu w takiej ceremonii.
Dla mnie Slub to nie potrzebny wydatek jak chce kobieta tomoze zemna byc jak nie to nie a slub mi do niczego nie potrzebny.Malo kogo w dzisiejszych czsach stac na slub a druga strona dewotki wam zyc nie dadza bo beda wyzywac i szykanowac jak w sredniowieczu!!!!!

Dlatego, że mamy coraz mniej dojrzałych mężczyzn a coraz więcej chłopców, którzy nie potrafią wyjść poza swój egoizm I lękliwość i kobiety nie są tu bez winy, bo boją się stawiać facetom wymagania. Dlaczego ta dziewczyna z Kamienia Pomorskiego jechała autem z kompletnie napranym gościem? No właśnie...
« Wróć do tematów
Do góry strony: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?