285
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +0
285 ppt ?

dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ? (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?

Napisał(a): Gość -

gość Zyje w konkubinacie 11 lat znamy sie od 15 .Mamy razem dziecko i dobrze mi tak jak jest. Chociaz czasem mysle ze chcialabym isc w bialej sukni do slubu i miec super wesele bo dlaczego nie. Zawsze jest jakis niedosyt. Irytuja mnie ludzie jak mowia nie masz slubu to w 5 minut sie spakujesz i Cie nie ma buhaha jak sie ma dziecko jest to tak samo skomplikowane jak po slubie.
taaa, jasne. po prostu toj facet nie chce cię mieć za zonę. zapewne na boku rozgląda się za inną.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

U mnie było wręcz odwrotnie. To ja namawiałem moją ukochaną na ślub i w końcu mi się udało. bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Pragnąłem założyć z nią dom, rodzinę. Mieliśmy poczekać, aż oboje skończymy studia i się ustatkujemy, ale zrobiliśmy to wcześniej i nie żałujemy. Razem idziemy przez życie i pokonujemy wspólnie przeszkody. Nie jest łatwo młodym małżeństwom w naszym kraju, ale dajemy radę i jesteśmy coraz bardziej sobie bliżsi, a dzięki pokonywaniu kłopotów, coraz bardziej cementujemy nasz związek. Planujemy wyjechać za granicę, po to aby zarobić na własne mieszkanie lub dom.
Małżeństwo jest czymś pięknym, trzeba tylko trafić na tą osobę. Bez miłości, przyjaźni i wzajemnego szacunku, prędzej czy później związek się rozpadnie. My jesteśmy ze sobą od siedmiu lat i z każdym dniem jest coraz lepiej. Nie pojmuję dlaczego tyle związków się teraz psuje, czy to pieniądze zaślepiają ludzi, dążenie do własnych korzyści? Trzeba dbać o miłość, pielęgnować ją, zapraszać drugą połówkę na randki, a problemy od razu rozwiązywać. To najlepsza recepta.
Wszystkich zakochanym zachęcam do ślubu, jednak nie rezygnujcie z siebie zaraz po nim.

Reklama

Napisał(a): gość -

[cytat kogo=gość]6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.

7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.

8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.

9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.
Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.

10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.
Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.
Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.
Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.[/cytat]

Co za bzdury , widocznie jesteś zadufanym w sobie egoistą, który nic nie daje z siebie i chce tylko brać. Nie mierz wszystkich kobiet jedna miarą.
Ja jestem w zwiazku od trzech lat, mieszkamy razem takze 3 lata. Nigdy mojego partnera nie ograniczałam, a ma swoja pasje i to wlasnie motory z reszta posiada jeden egzemplarz , na którym razem jeździmy , choć fakt zwsze strasznie sie bałam motorów , ale on potrafił mnie do nich przekonać i pokazał mi jaka to moze byc wspaniała przygoda. Ja również mam swoja pasję, której poświecam duzo swojego czasu, dlatego nie zanudzam mojego partnera 24h na dobę, jak on chce gdzies wyjść z przyjaciółmi poprostu idzie i nie mam o to pretensji bo wiem ze każdy potrzebuje chwili dla siebie. Więc nie wmawiaj mi że kobiety są takie straszne , bo to także od was facetów zależy jakie jestesmy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dlaczego mężczyźni unikają ślubu jak ognia ?