389
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +-1
389 ppt ?

Dlaczego mężczyźni w większości (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni w większości

Napisał(a): gość -

Nie wiem czy akurat ta część ciała jest najwazniejsza,ja lubię kształtny i pełny biust,piękne i urokliwe oczy no i to coś ,co decyduje ,że jestem zauroczony.Ale tyłek?Mnie to jest obojętne,a i jeszcze to jak potrafi całować!Od tego wiele zależy ,miałem kilka kobiet ,ale żadna tak nie całowała jak moja ostatnia i chyba jedyna moja w życiu kobieta.Jest po prostu wspaniała!!!!

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

Pokaż na przykładach co rozumiesz pod pojęciem "mały tyłek" oraz "duży zadek". Będzie łatwiej się odnieść do tego tematu. Zapewne nie uświadczę odpowiedzi (co świadczyć będzie o jednym) ale może mnie zaskoczysz :>

Napisał(a): gość -

mit jeden lubi hipopotamy a inny gazele naukowo udowodniono ze szeroka miednica i duza pupa gwarantuje dzietnosc i tak juz genowo to jest zaprogramowane
Mówisz o proporcjach, a nie o rozmiarach (talia/miednica) Płodnosc wynika właśnie z proporcji, a nie z wielkości. Nie ma takich badań, które potwierdzałyby, że duża pupa=gwarancja dzietności( małe i drobne kobiety rodzą po prostu zazwyczaj drobniejsze dzieci). Nie mówiąc już o tym, że duża miednica może oznaczac płaski lu rozlazły tyłek, a wąska miednica może byc zwieńczona zgrabnym tyłeczkiem, bo rozkład tkanki tłuszczowej i kolagenu, zbitosc skóry i mięśni to także wypadkowa genów, a nie tylko diety czy wysiłku fizycznego.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni w większości