1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety? (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?

Napisał(a): Gość -

Panowie odpowiecie mi na postawione pytanie ? Dlaczego mężczyźni wolą młodsze? Rozumiem że mogą być zgrabniejsze, ale przycież mają więcej wad niz ich starsze kolezanki! Trzeba się taką panienką opiekować nieraz jak dzieckiem, no i ten stres .... że znajdzie innego
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?

Napisał(a): gość -

Nie zgadzam się z Tobą ja lubię dojrzałe kobiety które wiedza czego chcą ,są lepiej ponętne niż te młodsze,tu nie chodzi o ciało.Młode dziewczyny maja pstro w głowie ,dla nich liczy sie tylko kasa,auto ,dobry bajer,dyskoteki .Zycie to nie tylko zabawa.
Mam starsza kobiete o osiem lat i szczerze powiem ze nie wstydzę się mojej kobiety ,raczej to ona wstydziła sie ze mna wychodzić.Udowodniłem mojej kobiecie że wiek nie ma tu nic wspólnego .Kobieta o naturalnym wyglądzie ma wiecej w sobie seksapilu .Miałem laskę na która kazdy facet sie ślinił, markowe ciuchy,figurka , nie chcę się już budzic obok kobiety która ma dolepione rzęsy ,tipsy ,włosy.Koszmar.

Reklama

Bengalski Panowie odpowiecie mi na postawione pytanie ? Dlaczego mężczyźni wolą młodsze? Rozumiem że mogą być zgrabniejsze, ale przycież mają więcej wad niz ich starsze kolezanki! Trzeba się taką panienką opiekować nieraz jak dzieckiem, no i ten stres .... że znajdzie innego
Kiedy facet kieruje się instynktem, to jako reproduktor, młodsza daje większą gwarancję na zdrowe potomstwo.

W drugiej opcji, starszej się już "najadł", to szuka odmiany.

flores18261 Wypowiem się jako młoda kobieta hmmm moze panowie lubią mlodsze pod względem młodego ciała ale to nie jest ważne , dla mnie to cechy nie są najważniejsze bo mlode kobiety lecą tylko na kasę , szybkie samochody itp. Ja mam około 30lat i jestem zupełnym przeciwieństwem młodych kobiet , jestem innoscią nie jeden facet już mi to powiedział dlatego tak do mnie ciągną ...
flores przeczytałem wszystkie twoje wypowiedzi przeczysz samej sobie

Reklama

flores18261 Wypowiem się jako młoda kobieta hmmm moze panowie lubią mlodsze pod względem młodego ciała ale to nie jest ważne , dla mnie to cechy nie są najważniejsze bo mlode kobiety lecą tylko na kasę , szybkie samochody itp. Ja mam około 30lat i jestem zupełnym przeciwieństwem młodych kobiet , jestem innoscią nie jeden facet już mi to powiedział dlatego tak do mnie ciągną ...
innością czyli, że o co chodzi????????????

Reklama

flores18261
ELLegantka
innością czyli, że o co chodzi????????????
Nie jestem wulgarna, nie jestem wredna, nie naciągam mężczyz , szanuje ich prywatnosć nie szukam kasy w portfelach i nie szukam w komorce czegoś co nie powinnam ale bywam i zazdrosna mam duzo ciekawych cech dlatego mężczyzni ciągna do mnie i mam to coś hmmm ale co nie wiem sama zawsze slyszę , ze masz to coś.
Piszesz ze mężczyzni do ciebie ciągna hm przeczytalam w szystkich postach twoje wypowiedzi flores przestan oszukiwac sama siebie nawet nie wiesz co piszesz

młode ciałka, mniej dotykane, bardziej energiczne, ruchliwsze i o wybujałej wyobraźni podczas figli; lepsze kochanki, bardziej słodsze, nieujarzmione; młode, przepyszne ciałka; gra zmysłów; każdy facet to zdobywca, a podczas łóżkowych ekscesów z młodszą i to nawet o wiele młodszą kochanką, często starsi panowie czują się jak młodo narodzeni, jak nastolatkowie, jak zdobywcy, którzy odbierają swoją wygraną! chcieć czegoś więcej?? czy czegoś więcej potrzeba? chyba wystarczy - tu masz całą kwintesencję męskich podbojów i wyborów

gość][cytat kogo=flores18261 Wypowiem się jako młoda kobieta hmmm moze panowie lubią mlodsze pod względem młodego ciała ale to nie jest ważne , dla mnie to cechy nie są najważniejsze bo mlode kobiety lecą tylko na kasę , szybkie samochody itp. Ja mam około 30lat i jestem zupełnym przeciwieństwem młodych kobiet , jestem innoscią nie jeden facet już mi to powiedział dlatego tak do mnie ciągną ...
flores przeczytałem wszystkie twoje wypowiedzi przeczysz samej sobie[/c

Kobieta w wieku 30 lat nie jest już młoda.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego facet szuka młodszej
  • dlaczego młodzi chlopcy wola starsze dziewczyny
  • czy mężczyźni wolą młodsze
  • stsre facety i mlode laski
  • starszy szuka mlodszej
  • mode ponentne panie
  • czy faceci szukaja przeciwienstwa swojej zony
  • dlaczego starsi mężczyźni wolą młodsze
  • Dlaczego facet lubi leżeć za kobietą
  • czy mezczyzni wola. starsze kobiety ?
  • dlaczego faceci wola mlodze
  • figura kobiet jaa wola mezczyzni
  • czemu faceci wola kobiety mlodsze?
  • kobiety lubia mlodszych
  • czy starsi mężczyźni wolą młodsze
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?