1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety? (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?

Napisał(a): redbul78 -

Czy wolą młodsze kobiety ? a to po prostu życie i nigdy ani kiedy nie wiemy kogo pokochamy.
ja sam żyje z dziewczyna o 14 lat młodszą i kompletnie nam to nie przeszkadza . jak na swój wiek jest bardzo dojrzałą kobietą i wie czego chce w życiu do tego świetnie się dogadujemy i jesteśmy szczęśliwi ze sobą. a to czy odejdzie ? nigdy nie możemy być pewni to jest życie i taka jest prawda sam doświadczyłem takiej sytuacji po 10 latach i niema na to reguły . :)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

A ty wolisz świeże jedzenie czy stare spleśniałe, wolisz nowy model samochodu czy starego gruchota , wolisz mieszkać w nowym domu czy w starej ruderze ? Boże czy ludzie nie mają powazniejszych problemów niż zadawać idiotyczne pytania.

Reklama

A ja piszę jako 28 latek. Otóż wolimy młodsze bo po pierwsze są może głupsze ale odważniejsze, bardziej przebojowe, bezpośrednie, kiedy byłem z 5 lat młodszą dziewczyną to o cokolwiek nie zapytałem chętnie się zgadzała i próbowała była spontaniczna (wycieczki - super, wyjścia -bez problemu, impreza -świetnie, seks w nietypowym miejscu - natychmiast, wakacje tam gdzie ja chcę - jedziemy! itd) po drugie są bardziej ufne (dobra zrobimy jak chcesz ufam Ci), po trzecie zgrabniejsze i pełne wigoru (z młodszą seks 2-3 razy dziennie a czasem i 10 razy jeden po drugim był przez ponad 2 lata stale potem 3 lata było przynajmniej 1 dziennie ze starszą teraz 3-4 razy w tygodniu to ogromna różnica po czwarte młodsze chcą eksperymentować, nie boją się być seksowne i kobiece na codzień nie tylko od święta w sypialni a facet musi być ciągle pobudzany i napalony na swoją kobietę. W starszych widzę kilka problemów na własnym przykładzie: testują cię a to męczące, chcą trwałości zamęczają planami na przyszłość, szukają często nie tylko męża ale i ojca swoich dzieci, wszystko obmyślają, zastanawiają się, próbują zmieniać mężczyzn, mają wyższe wymagania a dają mniej od siebie, są mniej chętne do uległości, chcą przejmować władzę a prawdziwy mężczyzna jeśli nie może dowodzić nie będzie szczęśliwy, zdarza im się krytykować nasze decyzje, młodsza wysłucha i wykona, niezależnie czy to zły czy dobry pomysł, ważne że facet o to prosił, starsza przemyśli, skrytykuje i słabiej współpracuje. A i jeszcze może staromodny ale mimo to niezwykle często spotykany motyw. Bardzo wielu facetów wciąż ma syndrom księcia, szukają młodej dziewicy którą wyciągną z wieży i będzie już tylko ich do końca życia! a starsza nigdy tego nie zapewni, nie widziałem 30 letniej dziewicy! Sam mam 28 lat miałem już 12 kobiet i szczerze mówiąc po kilku związkach z młodszymi i starszymi stwierdzam że jeśli miałbym się żenić to raczej z młodą którą ułożę i wychowam pod siebie niż ze starszą która będzie chciała wychować mnie!

Reklama

Jeżeli chodzi o bzykanie to sprawa jest prosta. Lepiej głaskać jędrne ciało niż pomarszczone. Faceci w 90% są wzrokowcami i nikt mi nie powie że woli 50 od 30. Ci zaś co tak twierdzą po prostu kłamią. Oczywiście jeśli pozostaje się w związku z kobietą dłuższy czas to dochodzą takie sprawy jak miłość, przywiązanie, przyzwyczajenie, obowiązki wobec rodziny, religia.Mimo jednak wszystko każdy facet - no prawie każdy - to samiec i zawsze będzie się ślinić na widok pięknego ,młodego ,ponętnego ciała.

Reklama

gość A ja piszę jako 28 latek. Otóż wolimy młodsze bo po pierwsze są może głupsze ale odważniejsze, bardziej przebojowe, bezpośrednie, kiedy byłem z 5 lat młodszą dziewczyną to o cokolwiek nie zapytałem chętnie się zgadzała i próbowała była spontaniczna (wycieczki - super, wyjścia -bez problemu, impreza -świetnie, seks w nietypowym miejscu - natychmiast, wakacje tam gdzie ja chcę - jedziemy! itd) po drugie są bardziej ufne (dobra zrobimy jak chcesz ufam Ci), po trzecie zgrabniejsze i pełne wigoru (z młodszą seks 2-3 razy dziennie a czasem i 10 razy jeden po drugim był przez ponad 2 lata stale potem 3 lata było przynajmniej 1 dziennie ze starszą teraz 3-4 razy w tygodniu to ogromna różnica po czwarte młodsze chcą eksperymentować, nie boją się być seksowne i kobiece na codzień nie tylko od święta w sypialni a facet musi być ciągle pobudzany i napalony na swoją kobietę. W starszych widzę kilka problemów na własnym przykładzie: testują cię a to męczące, chcą trwałości zamęczają planami na przyszłość, szukają często nie tylko męża ale i ojca swoich dzieci, wszystko obmyślają, zastanawiają się, próbują zmieniać mężczyzn, mają wyższe wymagania a dają mniej od siebie, są mniej chętne do uległości, chcą przejmować władzę a prawdziwy mężczyzna jeśli nie może dowodzić nie będzie szczęśliwy, zdarza im się krytykować nasze decyzje, młodsza wysłucha i wykona, niezależnie czy to zły czy dobry pomysł, ważne że facet o to prosił, starsza przemyśli, skrytykuje i słabiej współpracuje. A i jeszcze może staromodny ale mimo to niezwykle często spotykany motyw. Bardzo wielu facetów wciąż ma syndrom księcia, szukają młodej dziewicy którą wyciągną z wieży i będzie już tylko ich do końca życia! a starsza nigdy tego nie zapewni, nie widziałem 30 letniej dziewicy! Sam mam 28 lat miałem już 12 kobiet i szczerze mówiąc po kilku związkach z młodszymi i starszymi stwierdzam że jeśli miałbym się żenić to raczej z młodą którą ułożę i wychowam pod siebie niż ze starszą która będzie chciała wychować mnie!
Problem w tym, że w tych czasach mało dziewic. Ale największy problem to będzie, kiedy ta Twoja dziewica po latach (miesiącach, tygodniach...) stwierdzi, że chciałaby spróbować z kims innym, jak to jest, choćby na chwilkę....bo każdej, choćby najwierniejszej przychodzą takie myśli. Jeśli chodzi o facetów, słowo wierność nie istnieje. Sprawdziłam to i jako żona i jako kochanka. Każdy poleci na bok. Więc nie pieprz o wiernych dziewicach, bo nie zasługujecie na nie.Żaden z was.

co za brednie !!!!
nagi tors , sześciopak na brzuchu , śródziemnmorska opalenizna w porszaku bez dachu i od razu wam sie wszystkim robi mokro !!!!
po co te ściemy .
Samiec czy samica ma byc młody , piękny i chętny , a jak bedę sie chciała zinteligezować , to se ksiażke kupie i przeczytam.

gość co za brednie !!!!
nagi tors , sześciopak na brzuchu , śródziemnmorska opalenizna w porszaku bez dachu i od razu wam sie wszystkim robi mokro !!!!
po co te ściemy .
Samiec czy samica ma byc młody , piękny i chętny , a jak bedę sie chciała zinteligezować , to se ksiażke kupie i przeczytam.

Po co te ściemy.
Nie każdej samicy robi się mokro na widok nagiego torsu i śródziemnomorskiej opalenizny. Nawet najmniej inteligentny samiec czy samica pragnie mieć więcej do zaoferowania niż tylko własne ciało.

Napisał(a): Gość -

gość A ja piszę jako 28 latek. Otóż wolimy młodsze bo po pierwsze są może głupsze ale odważniejsze, bardziej przebojowe, bezpośrednie, kiedy byłem z 5 lat młodszą dziewczyną to o cokolwiek nie zapytałem chętnie się zgadzała i próbowała była spontaniczna (wycieczki - super, wyjścia -bez problemu, impreza -świetnie, seks w nietypowym miejscu - natychmiast, wakacje tam gdzie ja chcę - jedziemy! itd) po drugie są bardziej ufne (dobra zrobimy jak chcesz ufam Ci), po trzecie zgrabniejsze i pełne wigoru (z młodszą seks 2-3 razy dziennie a czasem i 10 razy jeden po drugim był przez ponad 2 lata stale potem 3 lata było przynajmniej 1 dziennie ze starszą teraz 3-4 razy w tygodniu to ogromna różnica po czwarte młodsze chcą eksperymentować, nie boją się być seksowne i kobiece na codzień nie tylko od święta w sypialni a facet musi być ciągle pobudzany i napalony na swoją kobietę. W starszych widzę kilka problemów na własnym przykładzie: testują cię a to męczące, chcą trwałości zamęczają planami na przyszłość, szukają często nie tylko męża ale i ojca swoich dzieci, wszystko obmyślają, zastanawiają się, próbują zmieniać mężczyzn, mają wyższe wymagania a dają mniej od siebie, są mniej chętne do uległości, chcą przejmować władzę a prawdziwy mężczyzna jeśli nie może dowodzić nie będzie szczęśliwy, zdarza im się krytykować nasze decyzje, młodsza wysłucha i wykona, niezależnie czy to zły czy dobry pomysł, ważne że facet o to prosił, starsza przemyśli, skrytykuje i słabiej współpracuje. A i jeszcze może staromodny ale mimo to niezwykle często spotykany motyw. Bardzo wielu facetów wciąż ma syndrom księcia, szukają młodej dziewicy którą wyciągną z wieży i będzie już tylko ich do końca życia! a starsza nigdy tego nie zapewni, nie widziałem 30 letniej dziewicy! Sam mam 28 lat miałem już 12 kobiet i szczerze mówiąc po kilku związkach z młodszymi i starszymi stwierdzam że jeśli miałbym się żenić to raczej z młodą którą ułożę i wychowam pod siebie niż ze starszą która będzie chciała wychować mnie!
No to kolego jesteś zbokiem bo w dzisiejszych czasach 18 latka nie jest dziewicą ,czyli dobierałeś się do 16 ba i to nawet nie, no dobrze do 10 latki.Piszesz bzdety na pewno jesteś przy cycusiu u mamusi

gtreh56thju54
flores18261 Wypowiem się jako młoda kobieta hmmm moze panowie lubią mlodsze pod względem młodego ciała ale to nie jest ważne , dla mnie to cechy nie są najważniejsze bo mlode kobiety lecą tylko na kasę , szybkie samochody itp. Ja mam około 30lat i jestem zupełnym przeciwieństwem młodych kobiet , jestem innoscią nie jeden facet już mi to powiedział dlatego tak do mnie ciągną ...
trochę bełkoczesz, zdanie "panowie lubią mlodsze pod względem młodego ciała " mnie powaliło,
co to kur*** znaczy pod względem młodego ciała?
zostaw kobiete ona nie wie co pisze przeczytaj jej wszystkie posty to profilu hahah

gość to proste nie som zrzendliwe i pyskate tryskajom mlodosciom i zyciem czego nie mozna powiedziec o starych stetryczalych wiecznie zmenczonych zyciem kobiet -faktycznie majom prawo takie byc ale menszczyzni kturzy wcale nie som lepsi tak to widzom i dlatego
hej ogier popraw błędy ,jak jesteś taki dobry w sexie jak w ortografii to już ci współczuję
a wymagacie od kobiet dobrego wysławiania się masakra
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego facet szuka młodszej
  • dlaczego młodzi chlopcy wola starsze dziewczyny
  • czy mężczyźni wolą młodsze
  • stsre facety i mlode laski
  • starszy szuka mlodszej
  • mode ponentne panie
  • czy faceci szukaja przeciwienstwa swojej zony
  • dlaczego starsi mężczyźni wolą młodsze
  • Dlaczego facet lubi leżeć za kobietą
  • czy mezczyzni wola. starsze kobiety ?
  • dlaczego faceci wola mlodze
  • figura kobiet jaa wola mezczyzni
  • czemu faceci wola kobiety mlodsze?
  • kobiety lubia mlodszych
  • czy starsi mężczyźni wolą młodsze
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?