1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety? (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?

Napisał(a): gość -

gość
gość Młodszą łatwiej wyszkolić ; czy inaczej - dostosować do własnych potrzeb

To dobre dla tych co mają problem z samodzielnym zaspokojeniem własnych potrzeb.

Żeby nie być zle zrozumianą nie miałam na myśli ręcznej roboty tylko umiejętność uzyskiwania tego na czym nam zależy bez manipulowania typu: szkolenie itp.
INTERIA.PL

gość
gość Odpowiedz: Ponieważ są ciasne, niezużyte, jędrne i twarde, uroczo głupiutkie, facet dla takiej dziewczyny jest wszystkim (bogiem), dla faceta taka dziewczyna jest prawdziwym diamentem, prawdziwy facet lubi się opiekować i dbać o swoją młodą wybrankę jak o swoje porsche a starsza kobieta ma za dużo do powiedzenia, za bardzo się wtrąca w nieodpowiednie sprawy (biznes, majątek itp). Najważniejsze: facet NIENAWIDZI kobiet niezależnych i nie dlatego że się ich boi (jak to sobie feministki wmawiają haha) sprawa jest banalnie prosta: ponieważ taka kobieta bardziej przypomina mężczyznę, posiada cechy i charakter męski A TO NIE JEST SMACZNE

To smutne jeśli tylko przy głupiej facet czuje się mądry, prawdziwy facet nie traktuje kobiety jak zabawkę do używania - to odnośnie porównania do dbałości o porsze - i wie, że jej nie zależność nie stanowi dla niego zagrożenia.
To PRAWDA! Prawdziwy facet traktuje kobietę jak zabawkę do używania ;)
Raczej nie chce aby jego NIEzależna Porsch'a któregoś dnia sama odjechała.
100% Facet to ZDOBYWCA, a nie domator. Takimi stworzyła nas natura i taki jest samczy instynkt. Zdobywca nie boi się zapolować i jest pewny siebie, dlatego NIE obawia się SAMOTNOŚCI i ciągle poluje.

NiePrawdziwy Facet

Reklama

gość
gość
gość Odpowiedz: Ponieważ są ciasne, niezużyte, jędrne i twarde, uroczo głupiutkie, facet dla takiej dziewczyny jest wszystkim (bogiem), dla faceta taka dziewczyna jest prawdziwym diamentem, prawdziwy facet lubi się opiekować i dbać o swoją młodą wybrankę jak o swoje porsche a starsza kobieta ma za dużo do powiedzenia, za bardzo się wtrąca w nieodpowiednie sprawy (biznes, majątek itp). Najważniejsze: facet NIENAWIDZI kobiet niezależnych i nie dlatego że się ich boi (jak to sobie feministki wmawiają haha) sprawa jest banalnie prosta: ponieważ taka kobieta bardziej przypomina mężczyznę, posiada cechy i charakter męski A TO NIE JEST SMACZNE

To smutne jeśli tylko przy głupiej facet czuje się mądry, prawdziwy facet nie traktuje kobiety jak zabawkę do używania - to odnośnie porównania do dbałości o porsze - i wie, że jej nie zależność nie stanowi dla niego zagrożenia.
To PRAWDA! Prawdziwy facet traktuje kobietę jak zabawkę do używania ;)
Raczej nie chce aby jego NIEzależna Porsch'a któregoś dnia sama odjechała.
100% Facet to ZDOBYWCA, a nie domator. Takimi stworzyła nas natura i taki jest samczy instynkt. Zdobywca nie boi się zapolować i jest pewny siebie, dlatego NIE obawia się SAMOTNOŚCI i ciągle poluje.

NiePrawdziwy Facet

Jeśli musi ciągle polować to znaczy, że nic ciekawego nie potrafi upolować a zdobywca też z niego żaden jeśli boi się, że zdobycz ucieknie.

Napisał(a): Gość -

Ja widzę tylko jeden powód - sami chcą czuć się młodsi.Bardziej dbają o siebie i to nieraz bez szpanerstwa .Takie zachowanie wychodzi im raczej na dobre. A młoda kobieta wcale nie oznacza głupia. W tej chwili nawet dzieci rodzą się mądralami. Nie ma ludzi głupich, bywają tylko nieszczęśliwi.Wiadomo, że każdy facet lubi się nieraz popisać młodą żoną,a jeszcze jeśli jest inteligentna - to już jest cały w skowronkach.;)Takie jest moje zdanie i nie miałam na myśli nikogo obrazić. Jeśli ktoś tak się poczuł - sorki. ;)

Reklama

Napisał(a): antaress -

gość starosc przeraza, doluje....wiadomo , ze faceci lubia byc dowartosciowywani, sa nawet bardziej prozni niz kobiety. ale seks z nimi to...dla mnie kobiety raj a ziemii. sa mistrzami. dlatego jestem prawie 3 lata ze starszym o 16 lat facetem...za rok koncze 30..ciekawe czy mnie wymieni na cos mlodszego...
Mistrzami jednego razu ? I to za pomocą wiagry....chyba.

Reklama

Napisał(a): antaress -

gość A ja piszę jako 28 latek. Otóż wolimy młodsze bo po pierwsze są może głupsze ale odważniejsze, bardziej przebojowe, bezpośrednie, kiedy byłem z 5 lat młodszą dziewczyną to o cokolwiek nie zapytałem chętnie się zgadzała i próbowała była spontaniczna (wycieczki - super, wyjścia -bez problemu, impreza -świetnie, seks w nietypowym miejscu - natychmiast, wakacje tam gdzie ja chcę - jedziemy! itd) po drugie są bardziej ufne (dobra zrobimy jak chcesz ufam Ci), po trzecie zgrabniejsze i pełne wigoru (z młodszą seks 2-3 razy dziennie a czasem i 10 razy jeden po drugim był przez ponad 2 lata stale potem 3 lata było przynajmniej 1 dziennie ze starszą teraz 3-4 razy w tygodniu to ogromna różnica po czwarte młodsze chcą eksperymentować, nie boją się być seksowne i kobiece na codzień nie tylko od święta w sypialni a facet musi być ciągle pobudzany i napalony na swoją kobietę. W starszych widzę kilka problemów na własnym przykładzie: testują cię a to męczące, chcą trwałości zamęczają planami na przyszłość, szukają często nie tylko męża ale i ojca swoich dzieci, wszystko obmyślają, zastanawiają się, próbują zmieniać mężczyzn, mają wyższe wymagania a dają mniej od siebie, są mniej chętne do uległości, chcą przejmować władzę a prawdziwy mężczyzna jeśli nie może dowodzić nie będzie szczęśliwy, zdarza im się krytykować nasze decyzje, młodsza wysłucha i wykona, niezależnie czy to zły czy dobry pomysł, ważne że facet o to prosił, starsza przemyśli, skrytykuje i słabiej współpracuje. A i jeszcze może staromodny ale mimo to niezwykle często spotykany motyw. Bardzo wielu facetów wciąż ma syndrom księcia, szukają młodej dziewicy którą wyciągną z wieży i będzie już tylko ich do końca życia! a starsza nigdy tego nie zapewni, nie widziałem 30 letniej dziewicy! Sam mam 28 lat miałem już 12 kobiet i szczerze mówiąc po kilku związkach z młodszymi i starszymi stwierdzam że jeśli miałbym się żenić to raczej z młodą którą ułożę i wychowam pod siebie niż ze starszą która będzie chciała wychować mnie!
Czlowieku, co ty piszesz....wychować, ułożyć...ty masz psa na myśli czy kobietę ???? Kup sobie lepiej szczeniaka i układaj go według siebie, jesteś typowym przedstawicielem, wybacz ograniczonego samca. Jestem facetem ale nie mogę czytać tego co tutaj stworzyłeś... starsza Ci się nie podoba , no jasne bo ona ma swoje zdanie i jaja których Tobie raczej brakuje. Mądra i piękna kobieta jest wyzwaniem dla prawdziwego faceta a Ty sobie możesz szkolić te pieski albo raczej suczki. I bardzo dobrze że taka kobieta Cię krytykuje jak masz głupie pomysły lub nie masz racji.

co to w ogóle za temat ? tak jakby wrzucić wszystkie młodsze kobiety do jednego worka i przypisać im określone cechy i te starsze do drugiego a przecież każdy człowiek jest indywidualnością i pod względem cech jak i wyglądu. Jak poznajesz kogoś to nie patrzysz mu w metrykę - ktoś kto by ty się zarzekał że np woli tylko młodsze jutro może spotkać na swojej drodze starszą kobietę i zakochać się bez pamięci - i odwrotnie życie jest nieprzywidywanie tak jak ludzkie zachowania.

Napisał(a): Gość -

Kiedy byłem młody to chciałem mieć starszą, bardziej doświadczona wiecie o co cho, kiedy będę w wieku ok 50 lat to będę wolał młoda siksę żeby sobie przypomnieć jak to było :p ale to tylko jako kochankę, nie bawić ię z takimi w żadne związki czy coś... sama zabawa

gość Ja myślę,że do wieku ok.40 lat wszystko jest w porządku.Natomiast każda kobieta po 40 wygląda starzej od swego partnera nawet w tym samym wieku.
Jeśli jakiś mężczyzna jest w związku ze starsza kobietą to też myślę ,że do pewnego momentu.W wieku ok.40 lat mężczyznom podobaja się młodsze kobiety o 10 lat.Taka kobieta w porównaniu ze starsza powiedzmy o 10 lat kobieta jest znacznie atrakcyjniejsza a różnica 20 lat jest nie do przeskoczenia!
mam 53 lata, czworke dzieci, moj maz 54 lata, wygladam od niego 10 lat mlodziej,a do tego jestesmy od 30 lat malzenstwem!
Wiec nie kazda kobieta po 40 wyglada starzej od swego partnera nawet w tym samym wieku!

[cytat kogo=koziol]Kiedy byłem młody to chciałem mieć starszą, bardziej doświadczona wiecie o co cho, kiedy będę w wieku ok 50 lat to będę wolał młoda siksę żeby sobie przypomnieć jak to było :p ale to tylko jako kochankę, nie bawić ię z takimi w żadne związki czy coś... sama zabawa [/cy

Dla zabawy????? Ale z Ciebie prymitywny egoista!!!
Ciekawe tez, czym bedziesz chcial majac 50 lat zaimponowac mlodej siksie?????? chyba jestes naiwny jesli wierzysz, ze Ci sie to uda !!!! no chyba, ze ja oslepisz " kasa ": ha,ha,ha....a i to moze sie okazac za malo!!!! A na dodatek rozumu to juz teraz Ci brakuje........

antaress
gość starosc przeraza, doluje....wiadomo , ze faceci lubia byc dowartosciowywani, sa nawet bardziej prozni niz kobiety. ale seks z nimi to...dla mnie kobiety raj a ziemii. sa mistrzami. dlatego jestem prawie 3 lata ze starszym o 16 lat facetem...za rok koncze 30..ciekawe czy mnie wymieni na cos mlodszego...
Mistrzami jednego razu ? I to za pomocą wiagry....chyba.
Ha, ha ha !!!! No wlasnie! Najpierw Wiagra, a potem zawal ;-)

gość bo to zboczeńcy,z nie dojrzałym mózgiem, emocjami. Po za tym faceci ciągle się uczą a raczej nie mogą się nauczyć zadowolić partnerki dojrzałej która wie czego chce to wolą młodszą której zabajerują że tak wygląda sex.A NIECH KAŻDY KTÓREMU SIĘ MARZY MŁODSZA POMYŚLI ŻE JEGO CÓRKĘ TEŻ CHCIAŁ BY MIEĆ TAKI ZBOK STARY I GRUBY CUCHNĄCY BBBBBBBBBBBBRYYYYYYYYYYY FACET TO ŚWINIA NIE UBLIŻAJĄC ZWIERZĘCIU.
38 LATKA WYGLĄDAJĄCA ZNACZNIE ZNACZNIE MŁODZIEJ.
To miałaś doświadczenia!!!!!
Na takie "lachony" jak ty, lecą młodzi co by wyspermić się porządnie. Wiadomo, tabletka, plaster czy wkładka, walą jak w pojemnik. Kobiecina zadowolona do momentu ciężkich otarć.
Co zaś z drugiej strony? Tylko ramole zerkną na ciebie. Bo po co brać coś co się już zna. Wszystkie tak samo wyglądacie, obwisłe dupy, tłusta opona, zwarte na zawsze uda, gęby przemęczone zazdrością o przeszłość.
Było se pohasać jak się miało duuuuuużo mniej lat , teraz możesz trafić coś, gdy ktoś się o ciebie potknie. I sprawdź szerokość pochwy, bo w tym wieku, to początek leja po bombie i pozostanie ci jedynie anaaaaaaaal.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego facet szuka młodszej
  • dlaczego młodzi chlopcy wola starsze dziewczyny
  • czy mężczyźni wolą młodsze
  • stsre facety i mlode laski
  • starszy szuka mlodszej
  • mode ponentne panie
  • czy faceci szukaja przeciwienstwa swojej zony
  • dlaczego starsi mężczyźni wolą młodsze
  • Dlaczego facet lubi leżeć za kobietą
  • czy mezczyzni wola. starsze kobiety ?
  • dlaczego faceci wola mlodze
  • figura kobiet jaa wola mezczyzni
  • czemu faceci wola kobiety mlodsze?
  • kobiety lubia mlodszych
  • czy starsi mężczyźni wolą młodsze
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?