1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety? (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?

Napisał(a): gość -

BO STARSZA MYSLI O PRZYSZLOSCI STAD ZACZYNA ZRZEDZIĆ ITP. MLODA MYSLI O TERAZNIEJSZOSCI DLATEGO ZYJE CHWILĄ. FACECI LUBIĄ UNIKAĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI, SĄ NIEDOJRZALI (NIEKTORZY) I SCHLEBIA IM PODZIW W OCZACH KOBIETY A STARSZA IM TEGO PODZIWU NIE DA BO JEJ NIE IMPONUJE, ŻE FACET ZAPLACIL ZA GAZ BO DLA NIEJ TO NATURALNE A MALOLATA SIE PODNIECA JAKI TO ON ODPOWIEDZIALNY... A PROZNY FACET BEDZIE LGNĄŁ DO TEJ, KTORA KOMPLEMENTUJE GO ZA TO ŻE POPŁACIŁ RACHUNKI CZY WYPEŁNIL PIT :D
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

gość BO STARSZA MYSLI O PRZYSZLOSCI STAD ZACZYNA ZRZEDZIĆ ITP. MLODA MYSLI O TERAZNIEJSZOSCI DLATEGO ZYJE CHWILĄ. FACECI LUBIĄ UNIKAĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI, SĄ NIEDOJRZALI (NIEKTORZY) I SCHLEBIA IM PODZIW W OCZACH KOBIETY A STARSZA IM TEGO PODZIWU NIE DA BO JEJ NIE IMPONUJE, ŻE FACET ZAPLACIL ZA GAZ BO DLA NIEJ TO NATURALNE A MALOLATA SIE PODNIECA JAKI TO ON ODPOWIEDZIALNY... A PROZNY FACET BEDZIE LGNĄŁ DO TEJ, KTORA KOMPLEMENTUJE GO ZA TO ŻE POPŁACIŁ RACHUNKI CZY WYPEŁNIL PIT :D
ale piszesz glupoty

Reklama

a co zonacza młodsza kobieta??? ja mam 30 lat i uwzam( nie tylko ja tak uważam), ze moje ciao jest w lepszej kndycji, jest piękniejsze iż ja miałma 20 lat. byłam wówczas "nieopierzona" byłam kilka kilogramw grubsza i nie czułam się atrakcyjnek, a teraz czuje , że kipie seksapilem, nielam kzdy facet oglada się za mna na ulicy, podczas gdy jak miłam 20 lat niczego takiego nie zauważałam, być może wcześniej miaam więcej komplesów i chodzi tutaj o autosugestie, ale cos w tym jednka jest. doam, żemoje piersi sa tak samo piękne jak w wieku 20 lat i nie jet to moja chra wyobraznia jak zaraz będą pisać ci złośliwi, tylko porownuje zdjęcia toples te aktualnie i te sprtzed 10 lat. W moim pzrekoanniu nic nie zmieniło się moje ciao, jeśli już to na plus. Dodadam tez , ze nie wygadam na 30 lat, każdy daje mi dużo mniej... uważam , ze wiek nie ma nic do zecyz, kobieta madra, zadabana zawsze zrobi dobre wrazenie na mezczyznie. a co do waginy , która jest luzna to tez mezczyzni przesadzaja, albo maja jakies zle dosiadczenia, alebo powtarzają głupoty wymyślone przez innych i jest to dow na rfakt, ze nie znaja się w ogole na kobietach. ja co prawda nie rodziłam, ale mma kleznaki, które rodzily i pochwa jest eolstyczna, jeśli porod pzrebiegl prawidlwo to nie ma zadnego "luzu" poza tym mozan tez mieć ciecie cesarskie. nie można obrazac kobiet, bo urodzily dziecko, to powod do dumy i gratulacji, a nie do obrazania-swidczy to jedynie o glu[icie mężczyzn. moja wagina jest tak samo wska jka była i mój partnet tez nie widzi rnicu, czasmia nawet nie moze wejc tak jestem waska. cwicze miesnie kegla od liceum i jak zacisnę miesnie to nawet gowa od szpilki nie wejdzie. zatem pzremslcie mezczyzni swoej teskty i cyatty, gdyż w zyciu najważniejsze jest szcere uczucie , milosc a nie kawałek dupy. Kobieta może być strasza od mezczuzny i będzie rownie atrakcyjna jak mlodsza albo nawet bardziej, gdy będzie madra i zadbana. tyle w tym temacie mam do pwoiedzenia. dziekuje.

Reklama

gość a co do waginy , która jest luzna to tez mezczyzni przesadzaja, albo maja jakies zle dosiadczenia, alebo powtarzają głupoty wymyślone przez innych i jest to dow na rfakt, ze nie znaja się w ogole na kobietach. ja co prawda nie rodziłam, ale mma kleznaki, które rodzily i pochwa jest eolstyczna, jeśli porod pzrebiegl prawidlwo to nie ma zadnego "luzu" poza tym mozan tez mieć ciecie cesarskie. nie można obrazac kobiet, bo urodzily dziecko, to powod do dumy i gratulacji, a nie do obrazania-swidczy to jedynie o glu[icie mężczyzn. moja wagina jest tak samo wska jka była i mój partnet tez nie widzi rnicu, czasmia nawet nie moze wejc tak jestem waska. cwicze miesnie kegla od liceum i jak zacisnę miesnie to nawet gowa od szpilki nie wejdzie. zatem pzremslcie mezczyzni swoej teskty i cyatty, gdyż w zyciu najważniejsze jest szcere uczucie , milosc a nie kawałek dupy. Kobieta może być strasza od mezczuzny i będzie rownie atrakcyjna jak mlodsza albo nawet bardziej, gdy będzie madra i zadbana. tyle w tym temacie mam do pwoiedzenia. dziekuje.
Przecież to wy kobiety twierdzicie, że potrzebujecie dużych penisów, więc nie wiem po co wam one jeśli nie macie luzu w pochwie :)

Reklama

gość ... kobiety tez wolą młodszych a nie obwisłe skurczone faldy do niczego się nie nadające
Tak Kobiety te starsze wolą młodszych mężczyzn bo dorównują im temperamentem czego nie można powiedzieć o starszych Panach .... Przy dojżałej , zadbanej , znającej swoją wartość i potrzeby kobecie trzeba się trochę postarać a nie zasapać .... Młode ? no coż tak to już jest , starsi wolą młodsze bo młodsze dopiero sie uczą być kobietą nie trzeba się wyśilać żeby zaspokoic taką młodą w łozku bo poprostu one jeszcze uczą sie kobiecosci i długa droga przed nimi by nauczyć sie czuć siebie mieć orgazm a nie go udawać ! Taka prawda .
Mężczyzna ktory lubi dobry sex i lubi dostawać a nie tylko brać w łóżku nie wybierze małolaty :) a pisała to 46 letnia zadbana kobieta :)

Napisał(a): ~gosc -

no lepiej mlodsza stara to jest stara pudernica to po pierwsze ,po drugie juz nie ma ochoty na gromade dzieci,i nie narodzi na 500plus,no i potencjalnie wczesniej kora wykreci,wiec mlodsza zdecydowanie lepsza i tak trzymac

Napisał(a): ~analityk -

Dlaczego faceci (nie wszyscy) wolą młodsze? Przynajmniej w aspekcie zakładania rodziny, nie przygody?
- statystycznie późniejsza menopauza - czyli, że jest czas na rodzenie dzieci w sile wieku
- bardziej dbają o siebie
- częściej mają dłuższe włosy niż panie po 30 (wielu facetów nie przyznaje się-ale woli długie włosy-seksapil)
- są bardziej optymistyczne
- mają ładniejsze kolana
Wiele lat temu związek starszego mężczyzny z młodszą kobietą był czymś naturalnym.
Obecne związki równolatków to wymysł współczesności i ekonomii (łatwiej wziąć kredyt na mieszkanie) oraz coraz niższego libido u mężczyzn (zatrucie środowiska, pestycydy, wysoko przetworzona żywność, niższa płodność).
Młodsze kobiety wybierają faceci, którzy są bardziej zaradni i zarabiają więcej niż przeciętne wynagrodzenie w Polsce (czyli ponad 4000 zł brutto), bo nie potrzebują równolatki, która ma umowę o pracę, aby do spółki wziąć kredyt.
Faceci, zarabiający więcej niż 4000 zł brutto raczej mogą decydować się na młodsze, gdyż stać ich samodzielnie na kredyt hipoteczny...Z drugiej strony wyższe zarobki osiąga się dopiero po pewnym czasie, dopiero np. parę lat po ukończeniu szkoły/studiów także mężczyzna woli młodsze, ze względu na biologie (młodsza bardziej płodna - ale nie zawsze tak jest) niż równolatki, które są już po porodach, rozwodach lub w trakcie podziału majątku.
Oczywiście to są tylko rozważania,ale coś w tym jest.
Zaraz ktoś pomyśli, że młodsze lecą na kasę? A która nie leci?
Praktyka pokazuje, że równolatki też. Starsze też wolą kasiastych i są bardzo wyrachowane.
No a jak już inwestować to w młodszą.
Oczywiście na pewnym etapie różnica wieku 5-8 lat nie jest niczym nadzwyczajnym.
Obserwacje pokazują, że sporo starszych mężczyzn wolą kobiety, które np. szybciej chcą założyć swoją rodzinę (bo np. nie miały pełnej rodziny same - rodzice po rozwodzie).
Kwestia też co kto robi.
21 latka prowadząca firmę, posiadająca swoje mieszkanie i samochód będzie mieć więcej tematów do rozmów z pracującym 30 latkiem czy prowadzącym firmę, niż z 23 letnim dziennym studentem żyjącym od sesji do imprezy gdzie się leje tanie piwo.
Źródła:http://stat.g(...)-i-obwi eszczenia/lista-komunikatow-i-obwieszczen/obwieszczenie-w-sp rawie-przecietnego-miesiecznego-wynagrodzenia-w-sekt ,61,3.html
Obwieszczenie
Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego
z dnia 20 stycznia 2016 r.
w sprawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia
w sektorze przedsiębiorstw bez wypłaty nagród z zysku w 2015 r.
Na podstawie art. 60 pkt 5 ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (Dz. U. z 2014 r. poz. 1435, z późn. zm.1)) ogłasza się, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw bez wypłaty nagród z zysku w 2015 r. wyniosło 4120,15 zł.
- Nasienie Polaka zawiera do pięciu razy mniej plemników niż Kanadyjczyka czy Fina. Naszym mężczyznom maleje poziom testosteronu, przybywa problemów z płodnością - mówi "Gazecie Wyborczej" androlog, genetyk prof. Maciej Kurpisz z PAN.
Dotyczy to wielu mężczyzn, także młodych, przed 30. rokiem życia. Efektem jest niskie libido i zaburzenia w procesie powstawania plemników. Przeciętnie w całym wytrysku Polaka jest od 40 do 50 mln plemników – a więc tyle, ile w jednym centymetrze sześciennym nasienia Kanadyjczyka czy Fina.
Przyczyną jest najprawdopodobniej zanieczyszczenie środowiska. Kanada i Finlandia to kraje czyste ekologicznie. Gorzej jest np. w Danii, nad którą wiatry nawiewają zanieczyszczenie z niezbyt dbającej o środowisko Anglii. - A szkód spowodowanych zanieczyszczeniem środowiska nie da się nadrobić jakością życia czy lepszym odżywianiem - twierdzi prof. Maciej Kurpisz.
zew, PAP, "Gazeta Wyborcza"
https://www.w(...)zczyzni -maja-problemy-z-libido-testosteronem-i-plodnoscia

Napisał(a): ~WESKERMAREK -

Witam wszystkich mówicie na temat dlaczego młodsza a ja zaraz wytłumaczę po pierwsze po co komu rozwódka po 30 trzydziestce z gromadką dziećmi??? taki facet co pracuje dobrze zarabia nie chciałby poprostu jest beż szans woli mieć własne dziecko ona czyli powiedzmy jego partnerka nie chciała by mieć z nim następnego dziecka tylko wykorzystać na kasę i dobrze się bawić przy tym znam już trochę życie i wiem jak jest a na koniec powie spadaj nieudaczniku!!!!!!.Więc postanowię sobie znależć młodszą bo jest panną beż dzieci to jest bardzo dobry plus zawsze taka kobieta szczęśliwa że swoim facetem mieć swoje dziecko a nie wychowywać czyjeś. Facet zadowolony wtedy bardziej wydajny+kobieta i swoje dziecko czyż nie mam racji po co komuś rozwódka ten kto jej zrobił dziecko niech teraz płaci alimenty widziały gały co brały.

Kobiety, badzcie wolne w sercu i kochajcie siebie. W oczach Doskonałego Mężczyzny jesteście piękne. W oczach Boga. Męskościa i kobiecością jest wolne serce, nie tyłek, nie penis...itd.

Kobieta poślubiła Bogu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego facet szuka młodszej
  • dlaczego młodzi chlopcy wola starsze dziewczyny
  • czy mężczyźni wolą młodsze
  • stsre facety i mlode laski
  • starszy szuka mlodszej
  • mode ponentne panie
  • czy faceci szukaja przeciwienstwa swojej zony
  • dlaczego starsi mężczyźni wolą młodsze
  • Dlaczego facet lubi leżeć za kobietą
  • czy mezczyzni wola. starsze kobiety ?
  • dlaczego faceci wola mlodze
  • figura kobiet jaa wola mezczyzni
  • czemu faceci wola kobiety mlodsze?
  • kobiety lubia mlodszych
  • czy starsi mężczyźni wolą młodsze
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?