Odpowiadasz na:
Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Panowie odpowiecie mi na postawione pytanie ? Dlaczego mężczyźni wolą młodsze? Rozumiem że mogą być zgrabniejsze, ale przycież mają więcej wad niz ich starsze kolezanki! Trzeba się taką panienką opiekować nieraz jak dzieckiem, no i ten stres .... że znajdzie innego

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety?

Napisał(a): gość -

Sorry ale NIGDY PRZENIGDY bym nie wybral mlodszej zasada jest jedna ja 20 laska 30, ja 30 laska 40, ja 40 laska 50. Nie ma nic bardziej pociagajacego w starszej zadbanej lasce kocham starsze panie. A z kazda mladsza czulbym sie jak pedofil.

Reklama

Napisał(a): gość -

Kobiety, badzcie wolne w sercu i kochajcie siebie. W oczach Doskonałego Mężczyzny jesteście piękne. W oczach Boga. Męskościa i kobiecością jest wolne serce, nie tyłek, nie penis...itd.

Kobieta poślubiła Bogu.

Napisał(a): ~WESKERMAREK -

Witam wszystkich mówicie na temat dlaczego młodsza a ja zaraz wytłumaczę po pierwsze po co komu rozwódka po 30 trzydziestce z gromadką dziećmi??? taki facet co pracuje dobrze zarabia nie chciałby poprostu jest beż szans woli mieć własne dziecko ona czyli powiedzmy jego partnerka nie chciała by mieć z nim następnego dziecka tylko wykorzystać na kasę i dobrze się bawić przy tym znam już trochę życie i wiem jak jest a na koniec powie spadaj nieudaczniku!!!!!!.Więc postanowię sobie znależć młodszą bo jest panną beż dzieci to jest bardzo dobry plus zawsze taka kobieta szczęśliwa że swoim facetem mieć swoje dziecko a nie wychowywać czyjeś. Facet zadowolony wtedy bardziej wydajny+kobieta i swoje dziecko czyż nie mam racji po co komuś rozwódka ten kto jej zrobił dziecko niech teraz płaci alimenty widziały gały co brały.

Reklama