2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń215 tys.
  • Odpowiedzi831
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety? (832)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Napisał(a): Gość -

Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną?
Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm?

Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Napisał(a): gość -

Być może ich onieśmielasz. poza tym brzydkich kobiet nie trzeba pilnować żeby się nie puściły.Natomiast jeżeli facet ma ładną partnerkę to zawsze ma dużo kolegów którzy się przy niej kręcą..

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Wydaje mi się, że wygląd to nie wszystko. Wbrew pozorom najważniejszy jest charakter, sposób podejścia do życia, stosunek do innych ludzi itp. Kiedy byłam młodsza też mi się wydawało, że ładna buzia jest moim największym atutem jednak szybko zweryfikowałam swoje poglądy. Moja koleżanka, z wyglądu przeciętna, zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej- ja samotnie podpierałam ściany na dyskotekach. Po prostu ona miała to coś, co sprawiało że faceci do niej lgnęli. Ja nieśmiała i zakompleksiona nie wierzyłam że mogę wydać się komuś atrakcyjną partnerką do rozmów i do stworzenia stałego związku. Ja nadal jestem sama a moja koleżanka na brak zainteresowania nie może narzekać. Myślę, że powinnaś "zejść" na ziemię, obniżyć trochę wymagania i przede wszystkim dogłębnie przyjrzeć się samej sobie. Może myślisz, że atrakcyjny wygląd gwarantuje Ci powodzenie dlatego nie musisz się starać być mila czy nawiązać rozmowę na ciekawy temat. Ładna buzia to 1/4 sukcesu reszta to ciekawa osobowość i trochę obiektywizmu w ocenie własnej osoby! Pozdrawiam:)

Uroda jest różnie postrzegana przez kobiety i mężczyzn Np. mojej żonie nie podoba się moja żona a podoba Anna Dereszowska, a mi na odwrót :-)

Napisał(a): 0987654 -

[cytat kogo=gość]Wydaje mi się, że wygląd to nie wszystko. Wbrew pozorom najważniejszy jest charakter, sposób podejścia do życia, stosunek do innych ludzi itp. Kiedy byłam młodsza też mi się wydawało, że ładna buzia jest moim największym atutem jednak szybko zweryfikowałam swoje poglądy. Moja koleżanka, z wyglądu przeciętna, zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej- ja samotnie podpierałam ściany na dyskotekach. Po prostu ona miała to coś, co sprawiało że faceci do niej lgnęli. Ja nieśmiała i zakompleksiona nie wierzyłam że mogę wydać się komuś atrakcyjną partnerką do rozmów i do stworzenia stałego związku. Ja nadal jestem sama a moja koleżanka na brak zainteresowania nie może narzekać. Myślę, że powinnaś "zejść" na ziemię, obniżyć trochę wymagania i przede wszystkim dogłębnie przyjrzeć się samej sobie. Może myślisz, że atrakcyjny wygląd gwarantuje Ci powodzenie dlatego nie musisz się starać być mila czy nawiązać rozmowę na ciekawy temat. Ładna buzia to 1/4 sukcesu reszta to ciekawa osobowość i trochę obiektywizmu w ocenie własnej osoby! Pozdrawiam:)[/cyta

Całkowicie sie zgadzam ,uroda to nie wszystko ,każdy jest ładny na swój sposób :)

Dokładnie jest tak że nawet przystojni faceci boją się ładnych dziewczyn, druga sprawa to to że ładna dziewczyna nie zawsze ma coś więcej do zaoferowania niż uroda (w przypadku facetów też tak jest, nawet częściej że ten przystojny to tylko przystojny i to wszystko) ale może masz męskie zachowanie :P
Druga sprawa to to że faceci szukają kobiety która będzie dobrą partnerką zyciową a wiemy że te mniej urodziwe są z innymi zazwyczaj ze szczerego uczucia a nie dla wyglądu, czyli szanse na to że odejdzie z innym są mniejsze ;)

Nie uważam, że wygląd jest najważniejszy, ale jakoś się przyjęło, że przechodzi się bez zdziwienia obok brzydkiego faceta będącego z piękną kobietą, a kiedy się widzi przystojniaka z taką sobie dziewczyną, wszyscy pytają "co on w niej widzi?"

Załączniki:

Jest dokładnie tak jak piszesz .
Przystojni faceci zazwyczaj mają przeciętne pod względem urody
partnerki .
Z czego to wynika ?
Często z lęku przed atrakcyjną kobietą .
Taką atrakcyjną babkę ciężko jest poderwać - tak się im wydaje .
A jak już poderwą , to przecież czym zaimponować dziewczynie ,
bo przecież taka dziewczyna musi mieć spore wymagania .

To wszystko wynika z niewiedzy , z braku wiary w siebie ,
bo przecież facet myśli sobie - kim ja właśćiwie jestem , nie mam
porsche i nie jestem przystojny jak Ronaldo , to dam sobie spokój .
Lepiej wezmę mniej urodziwą - taka pewnie nie ma takich wymagań ,
będzie bardziej uległa - a facet przecież chce być głową rodziny .

Dużo w tym strachu i niewiedzy .
Nie działa to na koneserów , którzy uwielbiają wyzwania i znają kobiety .
Tacy polują wyłącznie na atrakcyjne .

Reasumując - przystojni mężczyźni mają przeciętne partnerki
a mało atrakcyjni mają piękne kobiety - o ile mają dość odwagi .

Jak chcesz poderwać faceta powinnaś zachowywać się w
odpowiedni sposób .
Jak się uśmiechniesz , zapytasz o coś , posłużysz się jakimś
trickiem, który ośmieli faceta i zauważy że nie taki diabeł straszny ,
że jesteś fajną , normalną dziewczyną to napewno się uda .

Najlepiej o coś zapytać , wciągnąć kogoś w rozmowę .
Możesz też troszkę udawać że jesteś taka biedna i potrzebujesz
jakiejś pomocy - a mężczyźni chętnie pomogą ładnej dziewczynie .
To są sztuczki - ale działają .
Naucz się tego a poderwiesz każdego przystojniaka .

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • brzydkie kobiety
  • paskudne kobiety
  • dlaczego faceci biora brzydkie kobiety
  • czemu oniesmielam mezczyzn
  • dlaczego przystojni mężczyźni wybieraja brzydkie
  • forum mężczyzn o kobietach
  • dlaczego mężczyźni... brzydkie kobiety
  • przystojni faceci wola brzydkie dziewczyny
  • czy dziewczyny wola brzydszych chlopcow
  • dlaczego brzydcy chlopcy maja wiecej dziewczyn
  • interia dlaczego mężczyźni wybierają brzydsze kobiety
  • interia mężczyźni wolą brzydkie
  • czemu faceci wybieraja na zony brzydkie dziewczyny
  • co przystojni faceci widzą w brzydkibh kobietach
  • ddlaczego meżczyźni wolą te brzydkie
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?