2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń215 tys.
  • Odpowiedzi831
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety? (832)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Napisał(a): gość -

vila27 Sypiamy z ładnymi, wiążemy się z dobrymi.
Swieta prawda ale to do pewnego czasu bo jak ta dobra zona sie dowie to wtedy nie jest wam do smiechu bo rozwód murowany i potem wasz płacz bo ,,chciałem duzo nie mam nic''.
INTERIA.PL

gość Ponieważ w kobietach oprócz urody liczy się jeszcze coś. Jeżeli tego nie pojmujesz i uważasz , że tylko uroda ma znaczenie to wyglądaj sobie pięknie i bądź piękną singielką ...... do zaliczenia na raz.
nie jestem na raz i nigdy nie byłam

Reklama

tak naprawdę faceci wolą mądrzejsze kobiety co nie oznacza to że są one brzydkie ,po prostu kobiety które maja o sobie mniemanie iż są piękne tak naprawdę są nijakie,niezbyt interesujące pod wzgledami takimi jak charakter,inteligencja itd.. to tak zwane fantomasy,kupa szpachlu zero klasy.

sam wygląd jest istotny na wejście, ale nieraz po pół godziny te piękne laski są omijane na rzecz tych mniej urodziwych ale sympatycznych, inteligentnych, wrażliwych i kobiecych i takich z którymi można pogadać nawet jak jesteś nieśmiały (to jest mega wyznacznik atrakcyjności kobiety)
jeśli mało śmiały chłopak potrafi otworzyć się przy kobiecie znaczy to że ma to coś, druga sprawa nie ma brzydkich kobiet (nieliczne wyjątki) ale jak mawiała moja pani od języka Polskiego "każda potwora znajdzie swego amatora" wystarczy o siebie trochę zadbać ciuch, fryzjer, sport: rolki, rower

Reklama

Zadaj sobie sama pytanie:
Czy chcesz być adorowana?
Tak/Nie
Tak , to wyobraź sobie że adoracja przez męża, zaczyna zamieniać się rutynę obowiązków rodzinnych, to ginie umiera w natłoku dnia codziennego. Adorować zaczną cię inni, I to jest przyczyna dla których nikt nie zdecyduje sie na związek z atrakcyjną kobietą.
Wygrywają mniej urodziwe ale z zasadami.
Jeżeli Nie
To kwestią jest jakich mężczyzn szukasz.
Narcyz - cóż w zasadzie sam jest pół kobietą .... mentalnie.
Maminsynek - lubisz być mamusią?
Poszukaj mężczyzny nie koniecznie przystojnego, niekoniecznie "ciacha" poszukaj mężczyzny odpowiedzialnego.
Tutaj życzę szczęścia , większość to gówniarze.
Męzczyzna odpowiedzialny zawsze wie co trzeba zrobić. I zdaje sobie sprawę z tego że nikt nie jest doskonały.

ladna89 Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną?
Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm?

Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii
Facet spoglądając na kobietę patrzy jak ona jest ubrana jak jest to gala mody lub wulgarnie to nie należy się temu dziwić. Nie wiem jak się nosisz ale coś w tym musi być. A drugie to jest to że nie ma brzydkich kobiet są mało urodziwe albo nie zadbane. Ale nie martw się mówi się " że każda maszkara znajdzie swojego amatora" to masz szansę :)

Reklama

Przystojni czy "wysoko" postawieni mężczyźni oczekują od kobiety o wiele więcej aniżeli ładnej buzi czy idealnego ciała. Charakter, dojrzałość emocjonalna i psychiczna, klasa, wsparcie dla mężczyzny w ciężkich chwilach, kobiecość i delikatność, własne zasady niezależne od panującej mody - taka kobieta będzie kandydatką na życie a nie na wakacje czy imprezę. Widocznie wiele mniej urodziwych kobiet ma powalający charakter i potrafi stać przy swoim, uroda nawet nie broni się w łóżku, bo nawet tam potrzebna jest chemia i poczucie, że nie tylko ja jestem ważny, ale myśle też i chcę sprawić przyjemność mojej partnerce. Czyli 100%kobiecość niezależna od tego, czy kobieta ma wyglą modelki czy zupełnie normalny. Ma wiedzieć jak się zachowywać w odpowiednich sytuacjach i nie mam tu na myśli imprezy, bo po spotkaniach biznesowych i harówie oczekuje czegoś innego, kobiety, do której chce wracać, a nie tej, która poza swoją urodą niewiele ma do zaoferowania. Więc pytanie jest dosyć infantylne.

ladna89 Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną?
Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm?

Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii
pokaż swoją twarz i rozwiążemy twoje problemy

No I nie zawsze uroda idzie w parze z rozumem (nie ublizajac nikomu a jesli to najmocniej przepraszam )

gość Nie ma brzydkich kobiet.... czasami po prostu wina brak ;D
Pokaż przystojnego faceta, a jednej chwili będzie mój, chamscy odpadają w przedbiegach. Kobieta czuje czy facet jest szczery, miły, czy kombinuje jak koń pod górę. Od faceta zależy jak kobieta go traktuje, więc nie dawaj dobrych rad. Tobie zabrakło wina, bo tylko ty widziałeś we mnie maszkarę i całe szczęście. Spójrz na siebie jak wyglądasz i zastanów się czy warto zwodzić świat, a potem obrażaj innych. Nie martw się o mnie, w stosunku do innych kobiet bądź dżentelmenem, a nie mega chamem.

gość Być może ich onieśmielasz. poza tym brzydkich kobiet nie trzeba pilnować żeby się nie puściły.Natomiast jeżeli facet ma ładną partnerkę to zawsze ma dużo kolegów którzy się przy niej kręcą..
Bez sensu z takim dyskutować, tylko po to aby nabijać aktywność.

to zależy od tego jaki kto ma gust może dla ciebie brzydka kobieta to dla niego atrakcyjna laska jeszcze wchodzą inne czynniki atrakcyjności jak osobowość,poniewaz nie można wytrzymać z niektórymi ludzmi nawet 10minut,taka maja osobowość niestety

havi co ma wino do urody.Brzydkich kobiet niema.Sa tylko takie ktore nie umieja dbac o siebie i ladnie sie ubrac Kuba
Bez sensu z takim dyskutować, tylko po to, aby nabijac aktywność. Wiekszość kobiet jest zadbana i ładnie się ubiera i takiego stylisty jak ty nie potrzebują. Nie mam sobie nic do zarzucenia, cieszę się, że właśnie tak wygladam i preferuje swój styl. Nie ma dnia, abym nie słyszała, że pięknie wyglądam. A poza tym nigdy nie obnosiłam się ze swoją urodą i wyglądem, ale tego nie zrozumiesz.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • brzydkie kobiety
  • paskudne kobiety
  • Dlaczego facet jest z brzydka dziewczyna?
  • Fajna dziewczyna ale niezbyt atrakcyjna
  • dlaczego przystojny facet wybiera brzydka dziewczyne
  • dlaczego mezczyzni wybieraja brzydkie kobiety
  • kobiety sa zasadniczo madrzejsze od mezczyzn
  • czemu gaceci wybieraja brzydsze
  • czemu brzydkie kobiety maja przystojnych mezczyzn
  • czemu dziewczyny pekne sa zakompleksione
  • duzo jest brzydkich facetow
  • faceci wola na zone przecietne dziewcYny
  • dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie
  • dlaczego faceci mają brzydkie dziewczyny
  • albowiem kobiety sa zasadniczo o tyle madrzejsze od mężczyzn ze nie wyjda za ma
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?