2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń215 tys.
  • Odpowiedzi831
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety? (832)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Napisał(a): gość -

ladna89 Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną?
Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm?

Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii

a może tylko pani się wydaje że jest taka piękna a inne brzydkie..
INTERIA.PL

Coś w tym jest. Mam bardzo brzydką sąsiadkę. I brzydka i wulgarna a zdziera już drugiego męża. Pierwszy był przy niej jak model, rozwiedli się. Pozbawiła go prawa do ich wspólnego mieszkania, zastawiła swoje sidła na następnego - bardzo religijnego. Kłamstwami, fałszem doprowadziła do uzyskania rozwodu koscielnego i z tym drugim ma ślub kościelny. Przetrzymała raka, jak już wsponiałem "zdziera" 2-go chłopa... Kiedyś zaproponowałem jej żeby startowała na ministrę d/s kobiet, bo ona potrafi załatwić wszystko. Uczciwie, fałszywie, podle - ale wszystko.

gość to zależy od tego jaki kto ma gust może dla ciebie brzydka kobieta to dla niego atrakcyjna laska jeszcze wchodzą inne czynniki atrakcyjności jak osobowość,poniewaz nie można wytrzymać z niektórymi ludzmi nawet 10minut,taka maja osobowość niestety
Oceniłam właściwie /od pierwszej sekundy/ i w pierwszym e-mailu, ale masz ich zbyt wiele /e-maili/, aby pamiętać. Nie pamietałeś nawet daty poznania się, co nie zdarzyło się u żadnego mężczyzny. Jak wiesz wiekszośc obchodzi jubileusze, a tłumaczenia, że kazdy dzień jest wyjątkowy nie przemawiaja do najukochańszych nawet istot. Liczy sie pamięć! Zabrakło zaufania i było mega krętactwo z twojej strony. Każda, ale to kazda kobieta wyczuje krętacza i zamieni się w obserwatora. Facet, który na spotkaniu nie wyjaśnia swojego zakłamania nie jest godny żadnej kobiety. No chyba, że trafisz na materialistkę, która pokocha twoja kasę, a nie ciebie. I nie próbuj już manipulować. Zamieniłeś mnie na inny model i jest ok., ale takiego dziwoląga, który w realnym świecie nie odważy się powiedzieć dzień dobry nie spotkałam. A co do odwagi nie mam wątpliwości.

Reklama

0987654][cytat kogo=gość Wydaje mi się, że wygląd to nie wszystko. Wbrew pozorom najważniejszy jest charakter, sposób podejścia do życia, stosunek do innych ludzi itp. Kiedy byłam młodsza też mi się wydawało, że ładna buzia jest moim największym atutem jednak szybko zweryfikowałam swoje poglądy. Moja koleżanka, z wyglądu przeciętna, zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej- ja samotnie podpierałam ściany na dyskotekach. Po prostu ona miała to coś, co sprawiało że faceci do niej lgnęli. Ja nieśmiała i zakompleksiona nie wierzyłam że mogę wydać się komuś atrakcyjną partnerką do rozmów i do stworzenia stałego związku. Ja nadal jestem sama a moja koleżanka na brak zainteresowania nie może narzekać. Myślę, że powinnaś "zejść" na ziemię, obniżyć trochę wymagania i przede wszystkim dogłębnie przyjrzeć się samej sobie. Może myślisz, że atrakcyjny wygląd gwarantuje Ci powodzenie dlatego nie musisz się starać być mila czy nawiązać rozmowę na ciekawy temat. Ładna buzia to 1/4 sukcesu reszta to ciekawa osobowość i trochę obiektywizmu w ocenie własnej osoby! Pozdrawiam:)[/cyta

Całkowicie sie zgadzam ,uroda to nie wszystko ,każdy jest ładny na swój sposób :)
Jak nie masz argumentów, do przechodzisz do charakteru. Życz sobie kobiety z moim charakterem, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem pod Słońcem. Powodzenia w szukaniu!

Reklama

TaCiekawosc
Ładna buzia to widać za mało . :)))
'
W pełni się z tym zgadzam.
Po za tym o gustach się nie dyskutuje, oraz często znaczenie ma to jak kobieta zachowuje się w różnych sytuacjach a nie jak wygląda. [/cytat]

Jestem pod wrażeniem, zgadzasz się i nie masz sobie nic do zarzucenia? Pewnie uwazasz, ze mężczyznom wszystko wolno ....mogą zachowywać się jak przysłowiowe świenie.

gość wybierają brzydkie zeby wyglądac przy nich lepiej ,a i tak chodzą na boki z ladnymi:)
Nie masz racji wybierajac nauczycielkę, przedszkolankę lub pielegniarkę. Każdy mężczyzna czy to w związku, czy nie ma takie samo zdanie o nauczycielkach i każdy zdradza. Nie ważne czy brzydka, czy piękną. Wybierz lepiej pielęgniarkę ....na starość jak znalazł. Wyrachowany facet powinien myśleć ekonomicznie, a nie uczuciowo.

Reklama

barbra13 Nie uważam, że wygląd jest najważniejszy, ale jakoś się przyjęło, że przechodzi się bez zdziwienia obok brzydkiego faceta będącego z piękną kobietą, a kiedy się widzi przystojniaka z taką sobie dziewczyną, wszyscy pytają "co on w niej widzi?"

0001UJNRSYILGKIT
Brzydal potrafi być tak samo ujmujący i można szybko przyzwyczaić się do jego dobroci. Trafiam jednak tylko na przystojnych.

Napisał(a): shakalll -

Dusza się liczy. To co na zewnątrz nie jest tak istotne jak to co ma się w sobie! Zewnętrzne piękno każdego człowieka nie może być podstawą tak ważnego wyboru -być z nim/nią lub nie być.

Po 9 latach jak mi się wydawało -trafnego wyboru(bycia mężem mojej żony),dotarło do mnie,że popełniłem błąd. Na szczęście odkręcam bo wszystko da się naprawić. I wiecie co? Nie boję się, nie żałuję, nie czuję się winny. Ciesze się i jestem szczęśliwy,że mam odwagę walczyć o PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ. Bez kłamstw, bez zdrad, bez tego całego zła jakie znosiłem,a wcale nie musiałem. LUDZIE ODWAGI! I tak na poczekaniu--->

Jedno mamy życie ,
gośćmi tu jesteśmy,
kiedy jak nie teraz życie swoje zmienisz?
Jeśli zwlekać będziesz to w proch się zamienisz.

Brzydka kobieta nie wymaga starań, a i nikt inny się z nią nie prześpi, więc nie trzeba się bać, że zostanie się zdradzonym. Z ładną, to już nie przejdzie, a każdy facet na horyzoncie, to potencjalny konkurent.
Wiesz; ja jestem przystojny, w każdym bądź razie takie opinie słyszę, choć za takiego się nie uważam, mam kilka pasji i własny biznes i zero kobiety od lat. Nie widzę w swoim otoczeniu żadnej ładnej....Czy wszystkie wyjechały, albo szukają facetów co zapłacą za czas z nimi spędzony??? Pojęcia nie mam, ale jakoś nie widzę ładnych Polek i jestem singlem i pewnie tak już zostanie, no może jeśli zafunduję sobie ładną koleżankę zza wschodniej granicy, to się zmieni a kobiety tam i wykształcone i ładne się znajdą i chętne do nowych wyzwań.

[cytat kogo=streetART]Jest dokładnie tak jak piszesz .
Przystojni faceci zazwyczaj mają przeciętne pod względem urody
partnerki .
Z czego to wynika ?
Często z lęku przed atrakcyjną kobietą .
Taką atrakcyjną babkę ciężko jest poderwać - tak się im wydaje .
A jak już poderwą , to przecież czym zaimponować dziewczynie ,
bo przecież taka dziewczyna musi mieć spore wymagania .

To wszystko wynika z niewiedzy , z braku wiary w siebie ,
bo przecież facet myśli sobie - kim ja właśćiwie jestem , nie mam
porsche i nie jestem przystojny jak Ronaldo , to dam sobie spokój .
Lepiej wezmę mniej urodziwą - taka pewnie nie ma takich wymagań ,
będzie bardziej uległa - a facet przecież chce być głową rodziny .

Dużo w tym strachu i niewiedzy .
Nie działa to na koneserów , którzy uwielbiają wyzwania i znają kobiety .
Tacy polują wyłącznie na atrakcyjne .

Reasumując - przystojni mężczyźni mają przeciętne partnerki
a mało atrakcyjni mają piękne kobiety - o ile mają dość odwagi .

Myślenie celebryckie.

"Napisał(a): streetART - Czwartek, 8 listopada 2012 (20:21)
Dużo w tym strachu i niewiedzy .
Nie działa to na koneserów , którzy uwielbiają wyzwania i znają kobiety .
Tacy polują wyłącznie na atrakcyjne".
Z własnego, wieloletniego doświadczenia powiem, że tak, są to mężczyźni, którzy znają sztuczki na kobiety, ale niestety z koneserami nie mają nic wspólnego. To narcyzi, którzy chcą tylko upolować kobietę i się z nią przespać, coś od niej uzyskać, bo są interesowni, albo pochwalić się nią czy znajomością z nią, jeśli jest znana. Ale nie zależy im na tych kobietach, nie mają pojęcia co to są uczucia.

gość Coś w tym jest. Mam bardzo brzydką sąsiadkę. I brzydka i wulgarna a zdziera już drugiego męża. Pierwszy był przy niej jak model, rozwiedli się. Pozbawiła go prawa do ich wspólnego mieszkania, zastawiła swoje sidła na następnego - bardzo religijnego. Kłamstwami, fałszem doprowadziła do uzyskania rozwodu koscielnego i z tym drugim ma ślub kościelny. Przetrzymała raka, jak już wsponiałem "zdziera" 2-go chłopa... Kiedyś zaproponowałem jej żeby startowała na ministrę d/s kobiet, bo ona potrafi załatwić wszystko. Uczciwie, fałszywie, podle - ale wszystko.
Opisałeś narcyza płci kobiecej lub może nawet psychopatkę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • brzydkie kobiety
  • paskudne kobiety
  • Dlaczego facet jest z brzydka dziewczyna?
  • Fajna dziewczyna ale niezbyt atrakcyjna
  • dlaczego przystojny facet wybiera brzydka dziewczyne
  • dlaczego mezczyzni wybieraja brzydkie kobiety
  • kobiety sa zasadniczo madrzejsze od mezczyzn
  • czemu gaceci wybieraja brzydsze
  • czemu brzydkie kobiety maja przystojnych mezczyzn
  • czemu dziewczyny pekne sa zakompleksione
  • duzo jest brzydkich facetow
  • faceci wola na zone przecietne dziewcYny
  • dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie
  • dlaczego faceci mają brzydkie dziewczyny
  • albowiem kobiety sa zasadniczo o tyle madrzejsze od mężczyzn ze nie wyjda za ma
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?